reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mlodam - na II krechy nie mam szans, rano dostanę @@@, objawy takie jak zawsze czyli 100% okresowe ... W piątek badanie męża i wtedy się okaże na czym "stoimy":-):-):-) Mam nadzieję ...
mama - kolorowych ...
 
MAMA do szybkiego!!!!!!!!!!!!!! moze z rańca wlecę na chwilkę tylko ciiiiiiiiiiiiiiiii ;)
musia ja jak w opisie, obecnie Wrocław :) my też czerwone.
naga gdzieś przepadła? zdrówka życzę, czosnku spróbuj, moze cosik pomoże, herbatka z cytrynką i miodkiem. ogólnie to dużo pij. to trzymam kciuki i za meza i za to by @ nie przylazła, a jakby co to jest szansa? były starania?
monisia dobranoc
 
mlodam a nie przyuwazyłam :)

Ja spadam dziewczyny, idę się kapać z mężem, potem winko, może cos obejrzymy i lulu :) Dobranoc wam :)
 
mlodam - jakies tam były, ale nie żeby nie wiadomo co, bez iskier hehehe, ja nie umiem na zawołanie, w tym miesiacu dużo stresu mileismy, kłótnia o byle co ... życie .... teraz jest juz okej, ale nic z tego nawet się nie nastawiam, ja chyba nawet owulki nie miaąłm w tym miesiacu, zero bólu jajników, sluzu itd... Jutro przyjdzie @ to nieuniknione !!!
 
Widzę, że już wszystkie pouciekałyście - a to i ja tylko na chwilkę, cześć wszystkim wieczorową porą.
Jako, że niedługo będę testować zakupiłam dziś testy - i chciałam się tym z Wami podzielić bo jeśli macie obok siebie apteko-drogerie SUPER-PHARM to mają fajną promocję - dwa testy Quick Vue w cenie 13,99 zł ( wcześniejszą podają 35,99) więc chyba się bardzo opłaca. Ja już sporo nakupowałam się tych teściorów więc szukam oszczędności gdzie tylko mogę ;) Teraz tylko pozostaje jeszcze się dobrze postarać, żeby te testy można było wykorzystać ;)

A ze śmiesznych rzeczy - pół dnia próbowałam odpalić kompa, żeby Wam napisać o tych testach, już prawie się załamałam bo nie mogłam go odpalić, myślałam, że mi jakiś wirus wszystkie dyski zjada i co się okazało? że cały czas przygnieciony był klawisz enter na klawiaturze i dlatego tak wariował... po prostu no comments ;) a ja już po specjalistę chciałam wołać ;) co blondyna to blondyna jednak...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry