reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MLODAM- Wy za miesiąc zaczynacie dzialanie -coraz blizej juz ...ja tez czesto mam dobre dni ,najgorzej jak przychodzi @ i klika dni po.dzis mam 16 d.c. wiec za 11 dni sie okaze czy @ przylezie.
 
reklama
mama nom szybko te 2 miesiące minęłya wydaje sie że ten lipiec tak niedawno był, zaczynamy w sumie ciut wcześniej, musze zmienic suwaczek, bo mysle że około 22-23.10 dostanę @ i po niej do dzieła. Tylko jeszcze nie mamy wyniku kariotypu :/
no ja mam teraz 13 d.c widoć coś w okolkicy tego dnia lepsze samopoczucie.
 
Dooooobryyyyy !!!

mama , sol, mlodam i kto tu jeswzcze jest czesc i czołem !!!

Kyra - szok przeżyłam, a tyle sie na temat tych naszych antybiotykó nagadałysmy, nic sie nie martw, tak jak mama pisała, dzieciątko odzywia się ztego calego ciałka żółtego na początku, na tym filmie to jest, co wczoraj linka wkleiłam, a antybiotyk skoncz, ten Twój bladzioch , to wcale nie taki bladzioch a teraz powiem ci jedno Ogromne Gratulacje !!!

A mi dzis lekarz przepisał kolejny antybiotyk sumamed 3 dniowy, bo stwierzdił, ze tamten nie pomógł, ale wiecie co - chyab go pogięło, kolejnego antybiotyku nie wezmę, bez przesady !!! Musze sie sama podleczyc, l4 mam do konca tygodnia, moze znacie jakies sposoby, tempki juz nie mam, ale gardzioło jeszcze troche boli i taki kaszel suchy mam plus resztki kataru, własnie nie wiem czy flegamine na ten kaszel mam brac ? sol - moze cos doradzisz, encyklopedio nasza wspaniała ???

Aha @ jeszcze nie dostałam, ale dzis całym ciałem czuje , ze dostane ...bzzzzzzzzz
 
reklama
mlodam hehe no może, może mogę liczyć na cos więcej... :) My mamy jakieś wino czerwone, stoi w szafce juz jakis czas, bo dostałam od sąsiadki :) Ja jestem z Warszawy, równiez miło poznać :) A ty skąd?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry