reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lil co do przytulanek to proponuje zawsze wtedy kiedy jest na to ochota. Nie traktuj tego jak czynności która cię zapłodni. Przytulanka to wspaniała rzecz i warto się tym cieszyć. My, mimo że czuje kiedy jest owulacja, przytulaliśmy się kiedy się tylko dało. Nawet 2 razy dziennie jak była chęć...
 
reklama
Królowa Fal trzymam &&&&&&

Lil następnym razem się uda ;)

Ja jestem po wizycie u gina. Mamy sie wyluzować i starać. Jednak moje hormony nie są za bardzo uregulowane, więc jeśli by się udało to mam sie natychmiast zgłaszać bo będzie potrzebne podtrzymanie ciąży lekami. ;(
@ jeszcze nie przyszła ale na teście I krecha ;(

Trzymam za was kciuki i pozdrawiam
 
lili- to dopiero pierwsza próba, zobaczysz uda się, jak dłuo strałas się o piewrsze dzieciatko? Na pocieszenie pwoiem ci, ze my się staramy juz z 15 cykl - i co ja mam powiedziec ? Zobaczysz uda się, raz się udało to i drugi raz też :D
 
Witajcie!
LIL tulę...współczuje rozczarowania...ale jeszcze parę dni i nowa szansa, więc uszy do góry!
Zrobiłam dziś powtórkę testu i zobaczcie jaka różnica:) DSCF0494.jpg
 

Załączniki

  • DSCF0495.jpg
    DSCF0495.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
czesc babki:)
LIL- bedzie dobrze..w koncu sie uda-pierwsze koty za ploty i po @ dzialaj dalej:tak:
SOL- no to mozesz odetchnąć ,wszystko jest si z Emilką:tak:;-)
NAGAPALMA- czesc babko moja szalona,pojde z Wami zbić pigule:-Da Ty kiedy robisz test albo bete ??czy nie ma szans na dzidzie przy tych lekach co bralas ??
KROLOWA FAL- zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na wiesci:tak:

ja zasiadlam do sniadania-zawiozlam dzieci,budzik mi nie zadzwonil i latalam rano jak kot z pecherzem:eek:
 
O rany nie chcialam wklejać dwóch zdjęć:zawstydzona/y:, a teraz nie umiem usunąć:zawstydzona/y:...jak ktoś umie niech usunie:-)
MAMA to smacznego śniadanka:) ja dziś miałam do łóżka- mąż się przejął i kazał mi jeszcze leżeć i spać, a ja już od 4 rano nie śpię:laugh2:...
 
Witam się po dłuższej nieobecności...


Kyra- gratuluję!!!



a resztę przepraszam, ale nie dam rady nadrobić...
 
kyra - a po co usuwać takie ładne fotki :-p :-D

mama - no spokojniejsza jestem :-) A M się cieszy ze druga dziewczynka :-D


Ja rano wyskoczyłam do cukierenki i jeszcze ciepłe bułeczki przyniosłam więc wszamaliśmy na śniadanie :tak: Za godzinkę może teściowa przyjedzie po małą więc będziemy mieli trochę czasu dla siebie z M :-) Tylko jakoś tak pierońsko niechętnie oddaję małą teściowej :dry: Jak kiedyś ją lubiłam tak teraz najchętniej bym jej na oczy nie widziała :dry: Działa mi na uzębienie :dry:
 
nagapalma, mama05, kyra - dzięki za ciepłe słowa!!!!

Za pierwszym razem od razu zaszłam w ciążę - i dlatego sobie wkręciłam, że teraz też tak się stało - tym bardziej, że @ o tydzień się spóźniała - każdy by sobie tak chyba pomyślał na moim miejscu.

nagapalma - 15 cykli to faktycznie sporo - musiałaś sobie pewnie znaleźć jakiś sposób, żeby za dużo nie analizować? Po podobno im mniej stresu przy staraniach to większe szanse na ciążę. Ja chyba kupię jakieś dobre wino i w ogóle na razie nie będę kupować testów ciążowych.
 
reklama
czesc dziewczynki :):)
Monia - gratuluje ładnej betki:):)
Sol- no i super ze z Emilką wszystko ok ....:)
Ja jestem zakatarzona :( do tego ta moja ciocia dzisiaj ma kolejny zabieg :(:( ..... nic nie je bidulka tylko karmiona jest przez strzykawkę to tej rurki w gardle ....:(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry