reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejo:happy2:

Byłam w sklepie, kupiłam jedzonko i zarzz będę pichcić.:-) Patryk z Adrianem sie bawia a ja mam czas dla siebie. ;-);-)
 
reklama
mama zakupy udane, w sklepie oczywiście tłok, ale jakos przetrwaliśmy :) Nie wiem tylko jak scierpię beż warzyw, ale narazie mam nadzieję, że jakos to będzie. A jak u Ciebie? Moje dziecię niestety zasnąc nie chcę, więc siedzą sami w pokoju i Adrian chce go jakoś uśpić, choćby wyciszyć, ale narazie z tego co słyszę to marnie idzie.
 
Dzień dobry a w sumie dobry wieczór już:confused2:
Jestem u rodziców właśnie a oni robią pyszneeee spaghetti na kolacje i już mi ślinka leci:-p:-p:-p

Załamałam się dzisiaj bo nie zdałam kolejnego egzaminu... i kolejna poprawka... ja nie wiem jak ja przez to przejdę...

Kyra GRATULUJĘ!!!

Monisia SUPER BETA!!
 
kyra - a ja dzisiaj miałam ochotę ją wywalić :tak:

pysia - muszę przekminić kwestię :p



Zaraz spadamy na wizytkę :-)
Nie wiem czemu mam pietra :-p
 
reklama
mama no właśnie wiem i z tego powodu ubolewam :( brak mi was laski, jak ja mam jak wpadać to was ni ma :(((
ja dzis przypadkiem kupiłam kilka ciuszków dla maluszków, normalnie kupowałabym dla swojej niuni a tak... wyslemy do siostry K. powiem, że nawet nie mam doła z tego powodu, wogle jakiś lepszy dzień dziś.

Marta gratki synka :D:D super, że wsio jest dobrze :)))

KYRA gratulacje a jednak nie poczekałaś na mnie...!!!! i nic się nie zdradziłaś wcześniej wrrr ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry