reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pysia no tez sie ciesze bo sie bałam troche jak zareaguje :) no a gin mówił zeby delikatnie na razie puki ciąża młodziutka a potem można będzie bardziej a teraz delikatnie :) no to bedzie delikatnie :)
kurna alesz my sie czasu nie widziałyśmy co ??
ale z ciebie pracuś :) ja też jak wróce musze poprasowac - na szczęście nie dużo i umyć 2 łazienki :) na razie myśle tylko żeby coś wszamać :) ale za 30 min ide do domku to zjem ciepły obiadek :)
 
reklama
to jesteśmy rówieśniczki :) ja dokładnie 23 listopad :)
Zyczę Ci szybkiego zafasolkowania i żeby wszystko było dobrze

To jesteśmy rówieśniczki stu procentowe bo ja też z 23 listopada jestem :-D

I nie dziękuje... a tak zeby nie zapeszyć :-) i Tobie również samych sukcesów na polu ciażowo-macierzyńskim życzę :tak:
 
Maryyylko kupe lat :-D:-D:-D To już życzę smacznego. No ja posprzątalam na błysk, zaraz się wezmę za te plyty i ciuszki pasuje poprasować :sorry2::sorry2::sorry2: bo jak jutro pojadę do szkoly - a się zgadać coś nie moge ze znajomym czy jedziemy czy nie to żeby już były gotowe
A tymczasem cieszę się weekendem - ach jak milo :-D:-D:-D
 
Witam Was Dziewczyny.
Dzisiaj spałam do 13 aż wstydTeraz opycham się kanapkami z nutellą bo mnie naszło i zaraz muszę szybko z Miśkiem ogarnąć i jedziemy po jego siostrzyczkę bo dzisiaj zostaje u nas na noc a w mieszkaniu straszny bałagan-->nie może tak być
Josephine zaczynam III rok prawa

Marylka super, że u ginka wszystko w porządku. Mi też na pierwszej wizycie nie założyła karty i pewnie założy mi teraz we wtorek - przynajmniej mam taką nadzieje.

Szczęśliwa trzymam kciuki &&&& żeby Cioci było coraz lepiej... Smutne jakie to życie jest... Wiem co nie co o tym mimo, że jeszcze młoda jestem...

Sol, Pysia, Nagapalma, Raspberrys, Majka, Zizi i reszta, których nie wymieniłam przepraszam i WITAM.

Życzę Wam Wszystkim Miłej soboty


 
josephine - ja Karolę sobie sprezentowałam w miesiąc po moich 22 urodzinach a do dziś się mnie ludzie o dowód pytają :-p No teraz w ciąży akurat nie ale jeszcze w kwietniu mnie pytali :-p A jak sobie zafunduję wycieczkę do fryzjera to spokojnie mogę za uczennicę liceum uchodzić :-D Tym bardziej że te dzisiejsze licealistki to strasznie staro wyglądają :-p To zyczę żeby się szybciutko udało z drugą dzidzią :tak:

marylka - z każdym usg będzie ciekawiej :tak: każdy tydzień sprawia że maleństwo wygląda inaczej ale jak powiedział gin i mój to samo mówi - do końca drugiego trymestru wizyta raz na 3-5 tygodni :tak: Ja poszłam z Karolą dokładnie jak miałam 5t5d i z Emilką to samo 5t5d i u obu nie pomyliłam się ani dnia :-D I widziałam już bijące serduszko :tak: Chociaż przy Emilii gin się ze mnie śmiał że nie będzie widać a ja do niego "będzie - sam zobacz" Mina przednia jak się okazało że mam rację :-D A po za tym im wcześniej sobie porobisz badania tym lepiej :tak: więc idź jak Ci zalecił :tak: A rodzinka niestety właśnie mało taktowna niekiedy :sorry: Mam nadzieję ze się powstrzymają :-p

misia - mnie też ostatnio do Nutelli ciągnie ale dupa rośnie od tych słodyczy i wolę jabłko zjeść :-p Tylko chwilami cięzko :sorry:



Spadam na niechcianą imprezę :dry: Boniu jak ja nie lubię takich spędów rodzinnych :dry: No ale cóż :dry: A do tego kręgosłup mnie dzisiaj boli jakby w korzonkach :dry: mam nadzieję że sobie ich nie przeziębiłam :-(
 
misia : aha :) a to 3ci i ostatni rok czy planujesz magisterke?

sol : to widze, ze tak jak ja :) bez dowodu ani rusz, choc ostatnio coraz rzadziej, no wiec chyba sie mimo wszystko starzeje yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/
 
Witajcie. :*

Zanim Was doczytam... Dziewczyny, trochę dziś spanikowałam... Od jakichś dwóch godzin kuje mnie lewa strona podbrzusza, teraz już mniej, bo wzięłam magnez i no-spę, ale jednak kuje. Nie jest to szczególnie bolesne, ale nieprzyjemne... No i teraz się zastanawiam... Czy się powinnam martwić, np. dlatego, że dziś się trochę więcej poruszałam (sprzątałam) i mogłam zrobić krzywdę Dzidzi? Czy też po prostu to już 13 tydzień i zaczyna się wzrost brzucha i gwałtowniejszy macicy? To jest takie kłucie, jakby mnie ktoś tam od czasu do czasu szturchał czymś tępym...
 
reklama
Witajcie. :*

Zanim Was doczytam... Dziewczyny, trochę dziś spanikowałam... Od jakichś dwóch godzin kuje mnie lewa strona podbrzusza, teraz już mniej, bo wzięłam magnez i no-spę, ale jednak kuje. Nie jest to szczególnie bolesne, ale nieprzyjemne... No i teraz się zastanawiam... Czy się powinnam martwić, np. dlatego, że dziś się trochę więcej poruszałam (sprzątałam) i mogłam zrobić krzywdę Dzidzi? Czy też po prostu to już 13 tydzień i zaczyna się wzrost brzucha i gwałtowniejszy macicy? To jest takie kłucie, jakby mnie ktoś tam od czasu do czasu szturchał czymś tępym...

Moim zdaniem to sa to objawy rozrastajacej sie macicy,nie jestem pewna.W calym cyklu ciazowym sa okresy kiedy to macica powieksza sie znacznie w innym mniej.Byc moze to własnie ten okres i możesz odczowac takie bole.
Myśle że dobrze że wziełas no spe,ja pamietam w pierwszej cizy bralam ja przez caly czas.
Ale najlepiej skonsultuj sie z lekarzem,i poradz co masz zrobic w tej sytuacji.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry