reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kopacz jest masakryczna... Już się jej tyle na oglądałam po tym Smoleńsku, że mi się odechciało i nie oglądam już wiadomości...

My wróciliśmy z zakupków i kupiłam sobie nutelle

Idę oglądać z Miśkiem film pt. "Walentynki"








 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja również w listopadzie skończe 27 lat.. i powiem Wam że czasem czuje sie jak dinozaur wsród kolezanek.. Większość ma juz dzieci...a u mnie nawet się nie zapowiada :-( Do tego dochodzi paniczny lęk, że po łyżeczkowaniu moge już nie móc miec dzieci albo że nawet jeśli zajde jakimś cudem to, że skończy sie tak jak za pierwszym razem :-( Powiem Wam, że po tym poronieniu boje się już wszystkiego co wiąże się z ciążą... ehhhh kiedyś nie myślałam, że tak może być... miało być bajkowo :-(
 
Cześć.
Ja w pracy:( Ciągle chwilowo w starym pokoju, jakoś nie mam ochoty iśc do tych bab....

Dziewczynki ja skończę 28 lat w grudniu i też sie nie zanosi prędko na dzidzie... Tyle czasu odkładaliśmy a teraz od 2 lat próbujemy i nic... Trzeba było jednak zacząć wcześniej i nie oglądać się na studia:( Teraz bym miała skończone studia i dzieciaczka:((

Sol nie wyglądasz na osobe która siada i załamuje ręce więc wierzę że znajdziecie jakieś wyjście i będzie dobrze:)
 
Dziewczyny - uspokójcie się z tym wiekiem, jak urodziłam Karolę na sali miałam dwie pierworódki - jedna lat 32 druga 34 i jakoś im się udało mimo że po trzydziestce :tak: A wy młode dupy jesteście i tak marudzicie :-p


monia - ano nie jestem ale chwilami a szczególnie w pierwszej chwili człowiek ma ochotę jedynie siąść i zapłakać :-p A co do dzieciaczka na studiach - hehe - ja jeszcze obrony nie miałam a z drugą panną chodzę - nie wiem czemu jest przekonanie że dziecko na studiach nie pasuje/przeszkadza :no: W życiu nie miałam lepszej motywacji do nauki jak przy Karoli - a teraz mam niechciajkę do nauki do obrony :-p


Mieliśmy długą rozmowę z M i od przyszłego roku prócz Emilki czeka nas w pieron zmian więc mało ciekawie ale musimy jakoś dać radę. Każdy grosz będzie trzeba odkładać i może jakoś się nam uda :tak: Musi być kuźwa dobrze :tak: A najgorsze jest to że jakby NFZ się do nich nie doczepił to M brakowało by tylko roku żeby nabył praw wykonywania zawodu bez wykształcenia kierunkowego :-( Jednego cholernego roku :-( Ehh :-(
Spadam jeść śniadanie :-)
Miłej soboty wszystkim :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie mogę sobie znaleźć miejsca - chodzę i ryczę a najgorsze że najbliższe studia jakie znalazłam zaoczne dla M są przy granicy z Okręgiem Kalingradzkim :no:

Hej Kobietki!!!
A gdzie dokładniej te studia?? Mieszkam blisko obwodu kaliningradzkiego??
 
zizi - jak interesują cię studia z elektroradiologii to zaraz ci wyślę na pw gdzie są :-) A my z południa polski i M tam na bank nie będzie jeździł :no: Bo kilkanaście godzin w pociągu to by musiał w czwartek jechać żeby na sobotę zdążyć na zajęcia :no: głupota :tak:


spadam kombinować obiad :-)
 
hej jeszcze was nie nadrobiłam ale mam nadzieje ze mi wybaczycie :)

właśnie wróciłam :) więc tak ciąża zdrowa jeszcze wczesna bo lekaż powiedział ze nie 6 tydzień jak mi kalendarz wyliczył a 5 ale że wszystko jest na razie ok widziala serducho jak biło :) nasz obcy ma 4,2 mm :) kazał mi nie szaleć w łużku tylko delikatnie puki ciąża jest młoda i uważac na grype bo to moze być niebezpieczne dla wczesnej ciąży i że piękna miękka macica :) ale nie dostałam karty ciąży powiedział że da mi nastepnym razem , mam przyjść za miesiąc na nastepną wizyte

acha i wygadałam sie mamie , a mieliśmy dziś razem powiedziec :)
patrzy na mnie i mówi i co ja nic a ona co już ?????????? ja no a ona który miesiac ?? a ja że dopiero 5 tydzień tak sie zaczeła drzeć że chyba ją sąsiedzi slyszeli :)łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak sie darła no chyba sie cieszy :)i mówi że to bedzie dziewucha a ja że nie wiadomo a ona że wiadomo i że idzie dziadkom powiedzieć to mówiłam żeby nie mówiła bo razem z kamilem powiemy powiedziała ze nie wie jak wytrzyma ale spróbuje :)
 
Ostatnia edycja:
czesc kochane melduje ze żyję ..... troszeczke mam na głowie i ta choroba mojej cioci mnie dobija :(:(:( .....
Marylko - super że wszystko gra i że serduszko ładnie bije :):):) nio to jak doktorek kazał nie szaleć to nie szalej:p .... :) ja karte ciąży miałam w 7 tygodniu zakładana .....
 
Ostatnia edycja:
No to Marylka fajnie, że wszystko w porządku:)))))))))

A z tym wiekiem to szalejecie!!!!!! Ja mam skończone 29 lat i czekam na pierwszego dzidziusia, a chcę mieć przynajmniej troje dzieci:)))
Moja mama miała 30 lat jak mnie urodziła, więc poszło po rodzinie:)))
 
reklama
no ja troche smutna wyszłam z gabinetu bo mam drożdże małe i dał mi kuracje 3 dniową ma pomuc bo to dopiero początek i to ze tej karty mi nie dał to sie troche na niego obraziłam - ale mama mi też mówi ze to zawcześnie to sie troche uspokoiłam i nie dał mi też żadnego skierowania na krew bo mówi że na razie to wyniki i tak nie mają wpływu na ciąże bo nie ma pępowiny tylko to żółtko i nastepnym razem mi da - no chyba z sensem facet mówi i uwaga w butach i ubraniu waże 72 kg i mówi że musi mnie pilnowac żebym nie schudła a ja do niego ja nie z tych co chudną bez potrzeby i z łatwością :) i że mi to nie grozi :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry