reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marylka - no to super wieści :-) A na kartę jeszcze za wcześnie :tak: JA dostałam w 9 tygodniu - na drugiej wizycie :tak:

A ja znowu bez pomysłu na obiad :-p A po obiedzie mykamy na urodziny mojej siostrzenicy - bo to 7-me urodziny :-p Boję się tylko że znowu uwaga będzie w sporej mierze na mnie skupiona bo ciężarówka i Karoli bo najukochańsza wnuczka mojej mamy i prawnusia mojej babci :dry: A tego nie lubię bo moja babcia jeśli będzie (a przeca jej imienniczkę noszę) więc nie obędzie się bez tego tematu pewnie a na dodatek moje dziecię jest najukochańszą jej prawnuczką więc kolejna nieprzyjemność w stronę mojej siostrzenicy :-( Ostatnio ogólnie gdzie się nie pojawię u rodziny to jesteśmy na tapecie bo jestem najmłodsza z rodzinki a już drugie dzieciątko i na dodatek dwie dziewczynki a druga ma być Emilka :sorry: Z jednej strony mi miło a z drugiej żal mi siostrzenicy :-(
 
reklama
hej weekendowo :)
ja na chwile, synek mi po raz kolejny spi do 11... pewnie sie zaraz obudzi...

sol : glowa do gory, ejstes zaradna babka, jestem pewna, ze bedzie ok i maz nie straci pracy. a nawet gdyby juz doszlo do tego, to szybko znajdziecie wyjscie. z twoja glowa sie o to nie martwie :)
aha i uwazam, ze super, ze masz dwojeczke przed 25 ! ja jak sie wyrobie to drugie tez bede miec jeszcze 25 ( ur. 19.10, z a2 tyg skoncze 25 lat), lub moze 26 jesli urodze po 19.10... zobaczymy :)
a poldusia jak urodzilam mialam skonczone 23 i wszyscy sie na mnie patrzyli tutaj jak na ufo, z e wtakim wieku urodzilam. tym bardziej ze nie wygladalam nawet na te 23, ludzie mysleli, ze sobie w liceum bobaska strzelilam :) tutakj to jets bardzo wielka rzadkosc!

misia : a co ty studiujesz? ile lat ci zostalo

mama : 3mam kciuki za zolnierzyki, bedzie si ! :)

marylka : reakcja mamy w ogole mnie nie dziwi! typowo "marylkowa" ;)
ciesze sie, ze jest wszystko ok!
 
jospehine hahahahaha typowo marylkowa hahaha dobre i chyba faktycznie coś w tym jest :)
i głucha tez jak ja bo ja do niej to znaczy ze sie cieszysz?? a ona no narazie ide juz :) hahahaha
Marylka - no to super wieści :-) A na kartę jeszcze za wcześnie :tak: JA dostałam w 9 tygodniu - na drugiej wizycie :tak:

A ja znowu bez pomysłu na obiad :-p A po obiedzie mykamy na urodziny mojej siostrzenicy - bo to 7-me urodziny :-p Boję się tylko że znowu uwaga będzie w sporej mierze na mnie skupiona bo ciężarówka i Karoli bo najukochańsza wnuczka mojej mamy i prawnusia mojej babci :dry: A tego nie lubię bo moja babcia jeśli będzie (a przeca jej imienniczkę noszę) więc nie obędzie się bez tego tematu pewnie a na dodatek moje dziecię jest najukochańszą jej prawnuczką więc kolejna nieprzyjemność w stronę mojej siostrzenicy :-( Ostatnio ogólnie gdzie się nie pojawię u rodziny to jesteśmy na tapecie bo jestem najmłodsza z rodzinki a już drugie dzieciątko i na dodatek dwie dziewczynki a druga ma być Emilka :sorry: Z jednej strony mi miło a z drugiej żal mi siostrzenicy :-(
dzieki to mnie troche podniosłaś na duchu i kazał mi przyjść za miesiąc i mówi ze już moge 30 przyjść - bo mi tylko soboty pasują ale chyab pójde 6 dopiero ?? bo teraz to myślałam ze coś wiecej będzie albo coś - w sumie sama nie wiem czego dokładnie ale spodziewałam sie czegoś wiecej :( a tydzień to w sumie duzo i bedzie lepiej widac jak myślisz?? no oczywiście jak sie bedzie coś działo to mam dzwonić i umawiać sie wcześniej - mam nadzieje że nie bedzie takiej potrzeby :)

a że tak was lubią to dobrze tylko jak to świeto siostrzenicy to może sie troche pochamuja bo to ona powinna być gwiazdą :)
 
No to Marylka fajnie, że wszystko w porządku:)))))))))

A z tym wiekiem to szalejecie!!!!!! Ja mam skończone 29 lat i czekam na pierwszego dzidziusia, a chcę mieć przynajmniej troje dzieci:)))
Moja mama miała 30 lat jak mnie urodziła, więc poszło po rodzinie:)))

U mnie odwrotnie. Moja mama mnie urodziła jak miała 19 lat i co wiecej byłam dzieckiem planowanym bo urodziłam sie 13 miesięcy po ślubie rodziców :-)

Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie bo za dwa dni powinna przyjść @ a jak na razie ani widu ani słychu..
 
U mnie odwrotnie. Moja mama mnie urodziła jak miała 19 lat i co wiecej byłam dzieckiem planowanym bo urodziłam sie 13 miesięcy po ślubie rodziców :-)

Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie bo za dwa dni powinna przyjść @ a jak na razie ani widu ani słychu..
trzymam kciukole :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i sle fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ja również w listopadzie skończe 27 lat.. i powiem Wam że czasem czuje sie jak dinozaur wsród kolezanek.. Większość ma juz dzieci...a u mnie nawet się nie zapowiada :-( Do tego dochodzi paniczny lęk, że po łyżeczkowaniu moge już nie móc miec dzieci albo że nawet jeśli zajde jakimś cudem to, że skończy sie tak jak za pierwszym razem :-( Powiem Wam, że po tym poronieniu boje się już wszystkiego co wiąże się z ciążą... ehhhh kiedyś nie myślałam, że tak może być... miało być bajkowo :-(

to jesteśmy rówieśniczki :) ja dokładnie 23 listopad :)
Zyczę Ci szybkiego zafasolkowania i żeby wszystko było dobrze :)

hej jeszcze was nie nadrobiłam ale mam nadzieje ze mi wybaczycie :)

właśnie wróciłam :) więc tak ciąża zdrowa jeszcze wczesna bo lekaż powiedział ze nie 6 tydzień jak mi kalendarz wyliczył a 5 ale że wszystko jest na razie ok widziala serducho jak biło :) nasz obcy ma 4,2 mm :) kazał mi nie szaleć w łużku tylko delikatnie puki ciąża jest młoda i uważac na grype bo to moze być niebezpieczne dla wczesnej ciąży i że piękna miękka macica :) ale nie dostałam karty ciąży powiedział że da mi nastepnym razem , mam przyjść za miesiąc na nastepną wizyte

acha i wygadałam sie mamie , a mieliśmy dziś razem powiedziec :)
patrzy na mnie i mówi i co ja nic a ona co już ?????????? ja no a ona który miesiac ?? a ja że dopiero 5 tydzień tak sie zaczeła drzeć że chyba ją sąsiedzi slyszeli :)łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak sie darła no chyba sie cieszy :)i mówi że to bedzie dziewucha a ja że nie wiadomo a ona że wiadomo i że idzie dziadkom powiedzieć to mówiłam żeby nie mówiła bo razem z kamilem powiemy powiedziała ze nie wie jak wytrzyma ale spróbuje :)

cieszę się, że wszystko w porządku
ja do lekarza pójdę dopiero za 2 tygodnie :)
 
to jesteśmy rówieśniczki :) ja dokładnie 23 listopad :)
Zyczę Ci szybkiego zafasolkowania i żeby wszystko było dobrze :)



cieszę się, że wszystko w porządku
ja do lekarza pójdę dopiero za 2 tygodnie :)

no i dobrze mi tak powiedział lekarz że jak minie termin @ to mam przyjść po 2-3 tygodniach i umówiłam sie na za 2 tyg (czyli dzis) i gdybym nie miała tej infekci i wiedziała to co wiem teraz to bym poczekała z wizytą ale z drugiej strony moge szybcije powiedzieć w domu :) i jestem już pewna że jest ok więc w sumie może jednak było warto ? ehh chyba mam dzis huśtawki nastroju :(
 
reklama
Marylcia, ale fajnie mama zareagowala - pewnie się nieziemsko cieszy :-):-):-) Kochana musisz uważać, skoro gin tak mówil to masz nie szaleć tak w łóżku :-D:-D:-D Fajne wieści. Aż miło poczytać :-):-):-):-)

A ja posprzątalam, prawie no.. jeszcze kurze pościerać, pranie zebrać i ewentualnie wyprasować.
Eh jutro mam rozpoczęcie roku studenckiego - jechać czy nie na rozdanie indeksów i uroczystość oficjalną? Nie chce mi się :baffled::baffled::baffled:
Szczęśliwa okropnie mi przykro z powodu cioci. Mam nadzieję, że jakoś to będzie. Ty też musisz wierzyć :(((( aj aj aj :( jakie to życie okrutne

Sol, dacie radę z kasą i ze wszystkim, wierzę w to ;)

A w ogóle to mam zrobić porzadek w walizce z plytami i dopisać filmy do listy a jakoś mi się nie chce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry