reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Kochane!!!
MARYLKO - dzieki za wieści i super ze wszystko si!!!! Wiec ja tez skocze do ginka w piatek!!!!
Ja mam lekkie zawroty głowy, no i senność...a brzucho ciągnie :)
 
reklama
jos - no wiesz - u mnie jak z brzuszkiem to już chyba głupio im pytać :-p No i niestety się starzejemy :-p młodsze raczej już nie będziemy :-D

monisia - maleństwo daje o sobie znać :-D

krakowianka - to normalne bo dzidzia teraz zaczyna szybciej rosnąć a możesz też zacząć odczuwać choć nie koniecznie - skurcze Bracka-Hicksa one przygotowują macicę do rozciągania i do porodu i są całkowicie normalne i o niczym nie świadczą prócz tego że wszystko jest ok :-D Ale jeśli masz jakieś niepokoje to dzwoń do swojego gina :tak: Nie wiem jak twój ale mój nawet i o 2 nad ranem porad udziela w takich sytuacjach :-p



My już po imprezie. Karola właśnie padła i usnęła jak stała :-D Muszę ją rozebrać zanim się spoci :-p
jak któraś ma ochotę na nachos z dipem serowym to zapraszam :-)
 
monisia2506 dzięki za odpowiedź! Ja też mam uczucie jak na @ ale inaczej trochę, też właśnie ciężko to opisać, ale przez to, że już raz w ciąży byłam to mam wrażenie, że to znajome uczucie. Przed okresem w sumie to ja nie mam takich "wrażeń brzusznych". A teraz już spodziewany dzień @ minął. Mimo te drugi test już wyszedł na NIE....Co ja mam o tym sądzić? Kupiłam trzeci test, ale na razie leży, bo nie stać mnie, żeby codziennie testy robić :) Przyznam, że oba poprzednie testy robiłam w godzinach popołudniowych, ale czytałam, że jak jest pewna ciąża to i wtedy test wychodzi....:confused:
 
Cześć dziewuszki!

Troszkę staram się Was nadrobić, ale już nie dam rady. Nie miałam za bardzo czasu posiedzieć z wami przez ostatnie 2 dni, remoncik w domciu itp.

Po suwaczku widzę monisia, że super wieści :) Gratuluję ciąży!

Dla pozostałych zafasolkowanych również gratki!!!!!

lil_maja, mojej kumpeli test pokazał ciążę dopiero po 2 tygodniach od spodziewanej @, więc moim zdaniem nadzieja zawsze jest skoro @ niet!!!! Powtórz za jakieś 2-3 dni z porannego moczu. Być może jest jeszcze małe stężenie b-HCG i te popołudniowe testy jeszcze ewentualnej ciąży by nie wykryły. Życzę Ci II kreseczek z całego serca :)
 
Dzięki monia_26 za ciepłe słowa! Ja w sumie bym się nie zdziwiła gdyby po jednym razie nie udało mi się "zaciążyć" - ale najgorsza ta niepewność - już bym chciała wiedzieć na pewno :) POZDRAWIAM! Mój Maciuś wrócił ze spaceru i nie mogę się rozpisać :))
 
Dzięki Dziewczyny. :* Ginka wreszcie oddzwoniła, wcześniej nie mogła rozmawiać. Kazała mi w ciągu tej doby zażyć maksymalną dawkę magnezu (już zażyłam 4 tabletki, więc jeszcze 2) i jeszcze raz sobie no spę wziąć. Nie podejrzewa, żeby to było coś złego, ale jakby się nasilało, czy doszły jeszcze inne objawy, to mam jechać do szpitala... Wolałabym nie, bo już byłam dwa razy w ciągu tych 13 tygodni... Także obie mamy nadzieję, że do rana się lepiej poczuję. Kurczę, pierwsza ciąża chyba zawsze jest taka pełna niepokoju, bo po prostu nie wiadomo, czego się spodziewać... Co jest normalne, a co nie...
 
monisia2506 ale czytałam, że jak jest pewna ciąża to i wtedy test wychodzi....:confused:

Wiesz ja jak zaszlam w ciąże to pierwszy test pozytywny wyszedl mi wieczorem z tym ze to juz było ze dwa tygodnie po dniu spodziewanej @. Może u Ciebie jeszcze jest za wczesne. Trzymam kciuki, żeby to jednak był Bąbel :-)
 
reklama
Witajcie Kobitki...
Chciałam tylko dać znać, że żyję :-p i miewam się...hmmm...nawet dobrze...leżenie plackiem daje wiele do myslenia! Odnalazłam w sobie na nowo wiarę i siłę...nie jest łatwo, ale wiem, że będzie dobrze, że tym razem wszystko zakończy się powodzeniem. Jestem wewnętrznie spokojna...i najważniejsze, że mam wokół siebie najbliższych, rodzina i przyjaciele na prawdę mi pomagają...bez nich byłoby ciężko...
Dziękuję Wam za wszystko...
A 8 października zobaczę mocno bijące serduszko swojego Kruszka!!!!!!!!
Pozdrawiam...


PS. Wg USG moja ciąża jest starsza o kilka dni :szok:



MONISIA2506, dopiero zauważyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję Kochana z całego serducha!!! :))))
MARYLKA, życzę więcej takich cudownych wieści!!!!!!!!!!!! Ty masz ciążę młodszą, a mi wyliczyli starszą :-D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry