reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monisia nie łam się, masz II krechy, sprobuj powtórzyć test za parę dni to może będą bardziej wyraźne
A ja może się wstrzymam z tym testowaniem - yhy, czekam dalej...
POprzednie cykle 34,29 dni a teraz się okaże... Monisia nie wiem kiedy termin bo odstawiłam anty w czerwcu i narazie cykle mam jak widać nieregularne....
a w brzuchu wciąż ciężko i jakieś mdlości.
Raspberrys ja biorę feminatal800. Ginka mi zaleciła przed starankami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
My z mężem dostaliśmy zalecenie żeby brać kwas foliowy tylko ale zastanawiam się czy nie zakupić jeszcze witaminek...
 
monisia to nie tak - właśnie historia mamy nas nauczyła ze nie mozna chwalić dnia przed zachodem slońca :zawstydzona/y: bo potem jest ogromy żal, smutek i rozczarowanie :-(- mamie tez się cos takiego nigdy wcześniej nie zdarzyło wiec akurat to ze nie miałaś problemów nic nie znaczy:no: - a kreska jest na tyle blada ze jesteśmy po prostu ostrożne:cool2: a ty jak chcesz to ciesz się nikt ci przecież nie broni ;-):-) my bedziemy cieszyć się z tobą za kilka dni jak test pokaze wyraźniejsze krechy:tak::tak::tak:
I nie gniewaj się my ci zyczymy jak najlepiej i bardzo chcemy pogratulować i cieszyć się z tobą a nie pocieszać cię - zrób jutro z porannego moczu test i zobaczysz kreseczki powinny być juz mocniejsze
 
Ostatnia edycja:
monisia to nie tak - właśnie historia mamy nas nauczyła ze nie mozna chwalić dnia przed zachodem slońca :zawstydzona/y: bo potem jest ogromy żal, smutek i rozczarowanie :-(- mamie tez się cos takiego nigdy wcześniej nie zdarzyło wiec akurat to ze nie miałaś problemów nic nie znaczy:no: - a kreska jest na tyle blada ze jesteśmy po prostu ostrożne:cool2: a ty jak chcesz to ciesz się nikt ci przecież nie broni ;-):-) my bedziemy cieszyć się z tobą za kilka dni jak test pokaze wyraźniejsze krechy:tak::tak::tak:

Kochana - ja w poprzedniej ciąży - pisałam wam z reszta - miałam bladziochy nawet 2 dni po terminie @...więc domyslam sie ze nawet jak jutro zrobie w dzien terminu z porannego sikacza tez bedzie bladzioch....A u MAMy to troche inna sytuacja...ona robiła te o czułości 10 a ja te 25 więc tez jest róznica - jej 25 pokazał I kreskę...ale spoko...
 
Rass.... wydaje mi się, że tak. Co za dużo to chyba jednak niezdrowo :baffled::baffled:
To możesz zakupić zwykły kwas foliowy ale ten feminatal co ja łykam też wskazany tylko droższy, bo ma wszystko. ok 40zł opakowanie 30 tabletek ale czego się nie zrobi :tak::tak::tak:
 
Monisia Ty się nie smuć, masz powody do radości!!!:-D
Bezpodstawne gdybanie, że coś się stanie to jest dla mnie jakieś nieporozumienie.:szok:
Trzymaj się i spokojnie
 
reklama
Na razie chyba zostane przy kwasie który przepisała mi pani doktro jeszcze w poprzedniej ciaży a poxniej chyba kupie ten feminantal :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry