reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monisiu więc ok dla mnie zrobiło się niemiło wiec się żegnam - przeciez Wam nie każe - co do PW no w takiej sytuacji co byś pomyślala na moim miejscu - tak szczerze - no chyba to samo co ja
Nie chce sie kłócić po prostu przestało mi się tu podobać - jak nie moge być szczera i na dodatek ktos mi wmawia coś czego nie powiedziałam ( aga27) to juz w ogóle
Mam dziś zły dzien wiec reaguje bardziej emocjonalnie nie mniej jednak - jakos dziwnie się tu zaczełam czuć :(

A za ciebie trzymam kciuki i życzę ci jutro dwóch grubaśnych kresek

A żegnam się bo nie chce wam tu robić kwasów na forum - buziaki i powodzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
sorbuśśśśśśś nie zostawiaj nassss, mamy nie ma, wisienki tez, bunia uciekła szok, co sie dzieje :(((((((((((
jak ja mam okazje popisać z wami to wszystkie spierdzielają :((((

ratunkuuuuuu hlip hlip hlip

Pysia witaj :) trzymam kciuki daj koniecznie znac :)
 
:szok: O rany to się narobiło...
Też się źle poczułam. Nikogo tu o nic nie oskarżyłam ale cóż...
A wzięłam się i już się nie wezmę....:no:
 
soruś - też tak pomyślałam ale ostatnio mi trochę wszystko wisi :-p Ale nie złość się słoneczko :tak:

monisia - to nie było mówione żeby tobie przykrość sprawić tylko żeby pokazać że się martwimy i dbamy o ciebie :tak: bo jak sorbuś napisała lepiej gratulować kilka dni później niż pocieszać :sorry:

pysia - najlepiej 14 dni po owulce :-p Nie no zatestuj w sobotę to zobaczymy a jak @ dalej nie przylezie to będziemy myśleć :-p

mloda - bunia uciekła bo jest w trakcie przeprowadzki i neta nie ma :-D Wróci jak jej podłączą na nowym domciu :tak:


Dziewczynki - no już spokojnie - nikt nikomu nie chciał sprawić przykrości ani nikt nikogo nie obgaduje :tak: A PW każdy może wysyłać w każdej sytuacji więc ciiii :-) Podpowiedzcie mi lepiej co zrobić do sztuki mięsa bo ziemniaki i kasza gryczana mi się przejadła :-p
 
Sol, mloda mam dziś bardzo kiepski dzień - mężowi tez się oberwało a ma dzis urodziny :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a oberwało mu sie bo jeszcze biedny w robocie jest - ehhh nerwus jestem - mój mąż stwierdził ze najpierw robie potem myslę ( czyt. najpierw krzycze) :-D zwłaszcza teraz hormony szaleją

Dobrzeze ten dzien sie juz konczy

SOl a jęczmienna ?? albo kus-kus ?? albo śląskie kluchy
 
Ostatnia edycja:
soruś - też tak pomyślałam ale ostatnio mi trochę wszystko wisi :-p Ale nie złość się słoneczko :tak:

monisia - to nie było mówione żeby tobie przykrość sprawić tylko żeby pokazać że się martwimy i dbamy o ciebie :tak: bo jak sorbuś napisała lepiej gratulować kilka dni później niż pocieszać :sorry:

pysia - najlepiej 14 dni po owulce :-p Nie no zatestuj w sobotę to zobaczymy a jak @ dalej nie przylezie to będziemy myśleć :-p

mloda - bunia uciekła bo jest w trakcie przeprowadzki i neta nie ma :-D Wróci jak jej podłączą na nowym domciu :tak:


Dziewczynki - no już spokojnie - nikt nikomu nie chciał sprawić przykrości ani nikt nikogo nie obgaduje :tak: A PW każdy może wysyłać w każdej sytuacji więc ciiii :-) Podpowiedzcie mi lepiej co zrobić do sztuki mięsa bo ziemniaki i kasza gryczana mi się przejadła :-p

Ja doskonale o tym wiem Kochana!!! Tylko tak jakos mi sie przykro zrobiło. no i wystraszyłam sie ze faktycznie moze byc cos nie tak, a przeciez nie oto chodzi!!!
A co do obiadku - pycha jest ryz z ryba zapiekana ze szpinakiem i z sosem smietanowo- koperkowym ;)
SORBUŚ - fakt - śląskie kluchy - stawiam na nie:)))))
 
Ostatnia edycja:
Zaraz banany pójdą w ruch :-p

mloda - ryż prażony:confused:

sorbuś - każdy ma prawo mieć zły dzień - ja też mam marny bo M jeszcze w Starachowicach a ja już wiem jaki koszmar będzie jutro. Karola nie będzie się z tata chciała przywitać bo strzeli focha że go dwa dni nie było, potem o 13 jak M pójdzie do pracy będzie płacz że tata znowu zniknął i że ona nie ma taty :-( W sobotę tylko będziemy razem bo w niedzielę znowu jedzie na 48h dyżur i wróci we wtorek ok 11 :-( wtorek i środa do 19 jest nasze a w środę idzie na noc i z nocki jedzie znowu na 48h dyżur i wróci w sobotę kole 11 a w sobotę na dokładkę na nockę w Kielcach :-( Wiec tak po prawdzie mało czasu spędzimy razem :-(

monisia - ale ja od szynki kawałek mam :-D a nie rybkę :-p no to źle nas zrozumiałaś :-) Ale uszy do góry :tak: Trochę obaw ci nie zaszkodzi :-p A ja się z Ciebie śmiałam z tym kubłem zimnej wody bo ja taka sama byłam :-p Tylko potem tym kubłem obrywałam :sorry: :-D Wiesz - ja ciągle się boje o Emilę bo mam te skurcze - niby w badaniach jest wszystko ok ale czasami mam wrażenie ze wcale nie jest :-( Cieszyć się będę po porodzie :tak: Jak ją przytulę i ucałuję :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaraz banany pójdą w ruch :-p

mloda - ryż prażony:confused:

sorbuś - każdy ma prawo mieć zły dzień - ja też mam marny bo M jeszcze w Starachowicach a ja już wiem jaki koszmar będzie jutro. Karola nie będzie się z tata chciała przywitać bo strzeli focha że go dwa dni nie było, potem o 13 jak M pójdzie do pracy będzie płacz że tata znowu zniknął i że ona nie ma taty :-( W sobotę tylko będziemy razem bo w niedzielę znowu jedzie na 48h dyżur i wróci we wtorek ok 11 :-( wtorek i środa do 19 jest nasze a w środę idzie na noc i z nocki jedzie znowu na 48h dyżur i wróci w sobotę kole 11 a w sobotę na dokładkę na nockę w Kielcach :-( Wiec tak po prawdzie mało czasu spędzimy razem :-(

No to współczuje - u mnie tez sie szykuje ciężki miesiac cały a do tego dwa weekendy będzie B w szkole - ehh a ja tak nie lubie jak go nie ma :( no nic twardym trzeba być a nie mietkim
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry