reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
misia - skąd wiedziałaś :-D

mloda - powiem ci że u mnie była szczęśliwa siódemka w staraniach i prawdę mówiąc miałam pietra jak sam pieron teraz żeby nie było znowu do siedmiu razy sztuka :no: Uda się :tak:

monisia - Tobie by się przydał kubeł zimnej wody na ochłodę :-D

palma - nie narzekaj mój wczoraj o 7.30 pojechał, wróci jutro ok 11 a o 13 idzie znowu do roboty i dopiero po 21 będę go miała :-(


A ja się zdrzemnęłam chwilę przy Karoli :-p A teraz szybka kolacja którą mi co chwila ktoś przerywa i muszę Karolę nakarmić :tak:
 
reklama
NAGAPALMA ja jednak wolałam dmuchać na zimne i test zrobiłam choć niespodziewałam się w tym miesiącu, ale wiesz jak to bywa...Zresztą nasza babyboomowa MAMA jest podobnego zdania...Nie chciałabym potem żałować, że coś nie tak z dzieckiem przeze mnie...a doksycyklina jest silnym antybiotyliem, więc nie przypuszczam by w ciązy ją można było zażywać. A najlepsze jest to że wysłałam po test męża. Ten bardzo kępował się robić taki zakup, ale kupił...za 20 zł!!!Aż mi było szkoda tego testu użyć:) Chłopa wysłać do sklepu...a awsze kupowałam przy nim po 9 zł...
 
Dziewczyny dziś nie dam rady nic pisać ,to wszytko z nerwów. Jutro o 9 wizyta, pewnie nocka nieprzespana będzie. Proszę trzymajcie kciuki.
 
właśnie poczytałam sobie na necie i wynika, ze nie powinno sie stosowac, co za kretyn z tego lekarza, juz kuzwa nikomu, nawet lekarzowi ufac nie można , chyba mnie zaraz rozpierdzieli !!! I co teraz mam go jesc do kona ? Wzięłam rano jedną tabletkę ... AAAAAAAAAAAA !!!
 
Witam was

Dziewczyny to jakaś masakra normalnie przeglądam spodnie ciążowe na zimę i są takie ceny że to poraża normalnie, czy polecicie jakieś miejsca z przystępnymi cenami spodni, lub napiszcie czy można w jakiś sposób przerobić swoje dotychczasowe.

 
SOL dzięki za poprawkę:)
LILOU nie stresuj się, bo napewno będzie ok!
PALMA ja nie wiem jak z tym Twoim lekarstwem, ale skoro piszą na necie że nie można...wiesz mnie się wogóle wydaje, że antybiotyki przyy ciąży to nie najlepsza rzecz, ale nie mam żadnej wiedzy w tej kwesti, dlatego zrobiłam ten test, żeby mieć spokojne sumienie. To może też sobie zrób test i będziesz mogła spokojnie kontynuować kurację...?Albo przerwać, jeśli okazałoby się, że II:) Jeśli można spytać o Wasze staranka- to co lekarz na to- robił Wam jakieś badania w związku z nieudanymi próbami poczęcia?
 
reklama
monia byłam już dwa razy. Ostatnio dwa tygodnie temu gdzie lekarka zobaczyła że kosmówka się okleja i jest krwiak... stąd te nerwy.poczytałam na necie i się naczytałam:/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry