reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
palma - zaczęłaś to bierz ale w ciąży nie powinno się go brać niestety. W pierwszym trymestrze w ogóle powinno się antybiotyków unikać a jeśli musisz to penicyliny tylko. A póki co się nie martw bo maluszek przez pierwsze tydzień albo dwa po implantacji nie pobiera od Ciebie nic tylko korzysta z ciałka żółtego :tak: Więc bez stresu :tak:

monisia - głupio pytasz :sorry: :-(

jadzia a jakich ty spodni i za ile szukasz? Bo ja z Karolą przechodziłam w normalnych dżinsach ciążowych i było ok :tak:


Spadam zrobić coś Karoli do jedzenia i wyjąć jakieś mięso z zamrażalki na jutro i może zamarynuję jeszcze dzisiaj :-) Dalej nie mam pomysłu co na ten obiad jutro :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kyra - ja byłam i jest okej ze mną, a mąż ma w przyszłym tygodniu badanie nasienia. Kurcze to byłaby czysta złosliwosc gdybym teraz zaszła, biorąc ten cholerny antybiotyk !!! Testu nie mam co robić, bo @ powinnam dopiero za jakies 5-6 dni dostac, wiec jest za wczesnie, ale nie mam zadnych objawów, wiec i tym razem nie powinno sie udac-choc to może dziwnie zabrzmi ... Ah wystraszyłam się, gdzies pisało,ze ten antybiotyk nalezy do makrolidów i mozna go brac ... Ah nie wiem teraz co mam myslec, wkurzyłam się.

sol- napewno nic nie pobiera ? bo zaraz oszaleje !!! Pójde i powiesze jutro tego lekarza za jaja !!!!
 
palma - nie wieszaj chłopa :-D A lepiej się wylecz niżbyś miała być chora bo to gorsze dla maluszka :tak:


Idę bo zaraz zamorduję moje dziecię :-p
 
PALMA to trzymam kciuki, żeby Wam się w tym miesiącu nie udało! :) A w przyszłym obie sobie zajdziemy:)
SOL a orientujesz się ile czasu trzeba odczekać po antybiotyku/czy w ogóle trzeba odczekiwać.
W kwestii obiadowej podrzucam Ci propozycję- ja robiłam dziś i wczoraj jajka sadzone, szpinak i ziemniaczki. A jutro to sama nie wiem...
 
Hej
Mam 29 d.c. i @ dalej nie ma....
Jejku mam teraz nadzieję że szok. Załamką będzie jak @ jednak przyjdzie...
A jak nie przyjdzie to w ktory dzień najlepiej zatestować?
 
SOL - przepraszam Cie, nie chciałam zrobic Ci przykrosci, fakt nie pomyslałam....:( Ale z drugiej strony nie mozna wychodzic z takiego wniosku, że coś ma byc nie tak...Wiem ze wiele przeszłas ale to co mi pisałas też nie podtrzymuje na duchu!!! Jak MAMA05 ostatnio napisała ze ma II krechy, to jej wszyscy gratulowali nie widząc tych kresek nawet, a jesli o mnie chodzi...co za ostroznośc nagle??? 3 testy pozytywne, i co ma byc nie tak????Ja rozumiem ze rózne rzeczy się zdarzaja, ale ja nigdy nie miałam problemów z ciążą...jesli cos sie stanie to wtedy bede sie martwić....Smutno mi...
PYSIA - a kiedy masz termin @???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry