reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No dobra komputer chwilowo się odblokował...
MLODAM Ty jedziesz na tabletkach uspok, a ja sobie wymysliłam, że się uspokoję winkiem:) dobrze, że w porę sobie przypomniałam, że biore ten silny antybiotyk, bo bym jeszcze odjechała:) Robicie fundament przzed zimą, czy ruszacie od wiosny 2011?
Wiesz co MISIU? już wiem na co jestem głodna- to oczywiste- na pierogi:) ja bardzo lubię pierogi...więc zaraz do Ciebie wpadnę:)
 
reklama
Witam. Juz kiedys udzielałam sie na tym forum, chciałam zostać mamą w 2010 r. Udało się zajść w ciąże, niestety w kwietniu poroniłam. Teraz zaczynamy z mężem kolejne starania, więc pod nowym nikiem chciałabym dołączyc do Was :)
Pozdrawiam
 
Kyra no plany się zmieniły, niestety. za pozno projekt dostaliśmy, była obsuwa, i nie damy rady przed zimą zrobić piwnicy i fundamentów, a kopac w ziemi i nie skonczyc sie nie opyla. więc przed zimą nie robimy nic. wiosną zaczniemy. teraz chcemy sie o kredyt starac, wiec trza zrobic rajd po bankach i sie wywiedzieć co i jak. a wy braliście kredyt? jak tak to interere mnie w jakim banku :)) A jak tam wasz kącik?? bardzo ciekawa ja :) masz moze jakies zdjęcia? :)

ja też kocham ruskie :DDDDD wiec się tez piszę :)

rasp witam, kuchnia coraz bardziej skomplikowane niki macie :pPPPP powodzonka życzę
 
Cześć RASPBERRYS! Przykro mi, że straciłaś swoje maleństwo...I życzę powodzenia w staraniach!!!

Ups MLODAM nie zauważyłam że pisałaś coś do mnie:)
Masz rację lepiej tych fundamentów nie zaczynać już w tym roku, bo "pieron" wie kiedy będą przymrozki i mogłoby Wam popękać. A u nas... lampy dziś wieszają!!! Mam już prawie wszystko kupione oprócz kuchenki, bo sie nam troche krucho z kasą zrobiło...Na ściance w kuchni mam już płytki położone, teraz robi w łazience:)) Więc między nami mówiąc zaczęłam już się trochę pakować:) (jakieś letnie rzeczy) bo się nie mogę doczekać:) Bankowe szczegóły na pw za chwilkę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kyra lepiej późno niż później dostać odpowiedz :pPP hihihi. Czekam na wiadomość. A co do dzidzi to nie jesteś sama, że nie udaje się, trochę nas zostało, niestety :(((
A mnie głowa coś zaczyna boleć. tak ćmi. meżuś wrócił z robotki, ehh długo dziś.
 
Witajcie wszystkie!
Zrobilam na wszelki wypadek test przed wzięciem antybiotyku...zobaczyłam to co zawsze. Mam wrażenie, że wszystkie dziewczyny na forum oczekują już swoich pociech...a ja ciągle do tyłu:(

ha ! JAkbym siebie czytała wczoraj. No moja droga ja niczego nie oczekuje, a w zasadzie nikogo, notabene też biorę antybiotyk(Rulid-ponoc mozna brac w ciąży), ale testu nie zrobiłam, mam to w "pupie" , mówiac delikatnie, a na pocieszenie staramy się już półtora roku, wiec kochana głowa do góry !!!

mlodam - mój bedzie o 21 dopiero buuuuu
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry