reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SORBEK 5 miesięcy, ale to nie jest tak, że mamy uregulowany tryb życia i staramy się zawsze jak trzeba, a wręcz przeciwnie często jesteśmy z mężem tak ubici pracą, że po prostu się nie staramy, w tym zresztą moja nadzieja, że dlatego nam nie wychodzi:( W trakcie tych 5 miesięcy rozregulowałma się kompletnie, a teraz właśnie jem antybiotyk na kleszcza...nie wiem kiedy będzie można po nim zacząć...
SOL dzięki za słowa otuchy, ale wiesz jak to jest przykro, kiedy innym się udaje, a Tobie nie...
mi sie udało w 6-tym cyklu :) a byłam pewna że będe czekać jeszcze z rok dwa :)

Witam po drzemce:sorry2:
KYRA - trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!! Głowa do góry, ale z tym staraniem, to my tez w tym miesiacu sie po prostu mocniej przyłożylismy;-) No i to Nasz 5 miesiąc starań!!!!
SOL - zrób spagetti...chodzi za mna normalnie wiec podsuwam pomysł:tak::-D
A jak myslicie, kiedy najlepiej iśc do gina??? Teraz w środę, czy poczekać????
ja jak zrobiłam test zadzwoniłam do gina i umówiłam sie na za 2 tygodnie czyli na tą sobote :) a tak wogule to zabije cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee napisałaś o tym spagetti a ja o niczym innym nie myśleeeeee teraz aż mi w brzuchu burczyyyyyyyy wrrrrrrrrrrrr

acha wiem że jestem nienormalna ale jakby co to znalazłam fajny wózek dla bliźniaków hahahahahahahaha ale i tak wiem że będzie jedno :)
 
reklama
mi sie udało w 6-tym cyklu :) a byłam pewna że będe czekać jeszcze z rok dwa :)


ja jak zrobiłam test zadzwoniłam do gina i umówiłam sie na za 2 tygodnie czyli na tą sobote :) a tak wogule to zabije cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee napisałaś o tym spagetti a ja o niczym innym nie myśleeeeee teraz aż mi w brzuchu burczyyyyyyyy wrrrrrrrrrrrr

acha wiem że jestem nienormalna ale jakby co to znalazłam fajny wózek dla bliźniaków hahahahahahahaha ale i tak wiem że będzie jedno :)
Kochana to nie jestem chociaz sama ze smakiem na spagetti:-D
Czyli tez myslisz ze lepiej do 7 tyg poczekać????
 
ja będe dokładnie 5 tydzień 4 dzień myśle że 6 ty tydzień to najlepiej ale ja moge tylko w sobote iść na wizyte :) zobaczymy czy u mnie będzie coś widać najwyżej sie umówisz podobnie albo poczekasz troche no chyba że już chcesz sie umawiac ??
 
Kochana, ja sie nie musze zapisywac..mój ginek przyjmuje w pon srody i piatki...wiec kiedy chce ide i juz!!! Po swojej wizycie powiesz mi czy cos było widac i czy warto i jesli tak to najwyzej za tydzien w piatek skoczę;)
 
SOL no właśnie każdego dnia tyle trudów...ale najważniejsze to, by iść do przodu i się nie załamywać...zdawać obrony, pracować w pracy, w domu...jest taki wiersz- "...cząstka pracy wykonana i znów cząstka, i znów noc i znów od rana do cząstki dodana cząstka..." i zbieramy te cząstki każdego dnia, żeby kiedyś jak będziemy stare i siwe mieć satysfakcję dobrze przeżytego życia:)
WISIENKA- cieszę się że rozumiesz moje dzisiejsze narzekania:) nie pisz, ze taki Twój los, bo ja wierzę, że kiedyś się zdziwisz, a może nawet poryczysz z radości- spróbujmy tak myśleć- że napewno się uda!! To może nam odblokuje psychikę:)
A w ogóle to jestem głodna na coś i nie wiem na co(ale nie na spagetti) a jak trzepnę tym komputerem o ścianę to sie przestanie zacinać!
 
Monisia w takim razie oficjalne GRATULACJE:happy2::happy2::happy2:

Sol i jak Mała usnęła w tym salonie??? Fajna Dziewuszka:-)

Szczęśliwa mi też się podoba imię Kuba ale doszliśmy do wniosku, że Wojtuś fajniejsze i w końcu tak chcemy, ale za to z Karolinki chyba zrezygnujemy. Zastanawiam się nad Aleksandrą.... :happy2:

A ja idę właśnie robić ciasto na pierogi:tak:
 
reklama
Hej Kyra dawno Cie nie widziałam :)) nie wal kompem bo nie będzie jak rozmawiać :) a to szkoda. ja tez nie wiem czy by nie wychodziło, czy tracic... ciezka sprawa i jak to ostatnio pisałam i jedno i drugie jest do d... a dwie kreski czasem nic nie znaczą... sorki, ale tez juz mam dosyc momentami, ostatnio jade na tabletkach uspokajajacych, przyznam dzialają :pP

Wisienka ciesze się że wykonałaś ten plan. ufff jedno z głowy. ty masz pustą lodowke a ja dwie góry prania... i nie chcialo mi sie za nie zabierac od dawna. aż do dziś.

Jutro jedziem do soli.Trza mamie pomóc trochę na działce, pokopac i te sprawy. tata dzis po ostatniej chemii, przynajmniej na jakis czas. w pazdzierniku ma miec radioterapię.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry