reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Created super tak czułam!! Cieszę się!!

Marcepanek no u mnie właśnie też migrenowe, ale dzisiaj trochę lepiej. Jestem w stanie funkcjonować. Mdłości wytrzymam byle głowa przestała.
A co się stało, że jesteś w szpitalu??
 
Witam!
Podczytuje was i musze stwierdzić, że nastąpił szczęśliwy wysyp fasolek:-)Wrzesień jest jednak urodzajnym miesiącem, oby tak dalej.

Created i Majqa- ogromne gratulacje i szczęśliwej ciąży:-)Szczęściary z Was, jeden strzał i to w dziesiątke :-)

Hope- dzięki za fluidki, złapałam ile się dało:happy2::-D:-)

Miłego popołudnia i radosnego nastroju:-)

dzięki ale nie udało nam się za pierwszym razem
próbowaliśmy od czerwca


mary - dzięki
marcepanek - wysłałam Ci na priv mój nr tel (coś nie mogę dodać zdięć z tel na
moim kompie)
cieszę się, że plamienie ustało - teraz będzie już tylko dobrze :)
 
Idę się położyć, mdłości ustały, po zjedzeniu obiadu, ale ciągle ten smak, jedzenie też smakuje, metalowo :DD
W ogóle bolą mnie boki, koło piersi i plecy ;//
narazie Kobitki :***
 
Misia plamień dostałam w zeszłą środę :-( ,ale już dziś w nocy wreszcie ustały :-) i może niedługo mnie wypuszczą. A że odłączyli już wczoraj na dobre KTG Tomi laptopa mi przyniósł :-)
jadzia gratulację :-)
 
reklama
Ojjj Marcepanek teraz już wsio będzie dobrze na pewno!! Trzymam kciuki za Was!! A to już drugi trymestr :happy: Poza tymi plamieniami jak się czujesz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry