reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mlodam dziękuję Skarbie ;-);-);-) dziś mam 27d.c. i mam cichą nadzieję :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A w ogóle to mam jutro urlop - jak miło, że nie będę musiała zwlekać się z łożka rano :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: A mama to narobila chrapki na tą lampę papierową że i sama sobie ją chyba kupię :tak::tak::tak: tylko że mama chyba do salonu kupowała a ja bym chciała do sypialni :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
sol, misia moja sukni też leży złożona a już mija rok od mojego ślubu. Właściwie jeszcze się nie zdecydowałam czy sprzedam ją mam jakiś sentyment.

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym każdej z osobna
Ptysia ja też cierpie z powodu bólów głowy i nie trzeba do tego zafasolkowania ;( takie teraz nie sprzyjający czas
 
czesc i czołem !!! Kluski z rosołem !!!

Zaziembiłam się w tych górach i mam L4 do konca tydnia :p Gardziołko mnie napierdziela, że szok no i katar juz zaczyna mnie po mału wiercić, buuuu , mam septolete orofar max i herbatke z cytrynką i miodem czosneczek z mlikiem oraz syropa z cebulki :p Postawiłam na domowe sposoby :D ...

Co tu słychac, ide czytac nadrobie i wrócę


Aha wim co Wam miałam napisac, mojej mamie i siostrze śnił się dzis sen, że mama małe bobo - cóż za zbieg okoliczności ... ??
 
ewula eh na szczęście pomału przestała boleć, co za ulga
mlodam a cykle to mam jeszcze nieregularne. Odstawiłam anty końcem czerwca i miałam jak do tej pory 32dniowy i 29dniowy, a teraz to nie wiem jak będzie;-);-) gdzie Ty tu widzisz mamę? bo napisałaś że mama szalejesz z remontami... ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pysia moze juz nie będzie :) życzę no to podobnie jak ja, po zabiegu 1 mialam po 5 tyg a teraz 29.kolejna to wielka niewiadoma.

naga ja w ferie zimowe wyladowalam u lekarza, bo goraczka, gardlo i zle sie czulam a wyszło ze w ciąży jestem... znaczy byłam :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry