reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zizi, ja biorę Magne B6, bo twardnieje mi brzuch i macica się "stawia". Niewiele pomaga, ale do następnej wizyty biorę tak jak zaleciła ginka.

Hope gratulacje ciężaróweczko zarejestrowana !!!!

Created, Misia, no macie silne te objawy ciążowe i jeszcze troszkę was pomęczą. Ważne, że z maluszkami będzie dobrze.

sol, fajna fotka, a Karola już taka duża pannica, że hej.
 
reklama
Misia - moja ginka mi powiedziała, że najlepszy jest suplement MAGNE B6, widzę, że Zapmarta też to zażywa. Ja zażywam to 3-4 razy dziennie. Cieszę się, że wizyta przebiegła pomyślnie. :)

Marcepanku
- życzę Ci jak najszybszego powrotu do pełni sił. :*
 
Ja idę spróbować ugotować obiad D. no i sobie też, jak nie zwymiotuje od tych zapachów, blee.... :((
Ja już chcę 12 tydzień.. :(
Narazie ;*
 
Siema wszystkim!

Marcepanek - duuuuuzo zdrowka, kochana! Oby Ci juz zadne dolegliwosci nie przysparzaly zmartwien! Sciskam Cie i zycze spokojnej reszty ciazy!!! :*:*:*

Majqa - gratulacje z powodu II!!! :-)

Mamus - siemka kochana! Sciskam i pozdrawiam! Trzymam kciuki za badania Toma - to jutro?

Wisienka - hello! Wszystko dobrze u Ciebie?

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&666 dla staraczek!!!

Maggy, Jaewa, Misia, Krakowianka, Sol, Hope, Ewcia, Sorbus, Zapmarta, Maran, Maryla, Createdbylove, Ewelinka i wszystkie ciezaroweczki - poglasiajcie brzuszki ode mnie!

Niestety, nie mialam czasu Was poczytac dokladnie, bo mam harowe w pracy. Ale pogoda nam dopisuje, jest pieknie i slonecznie, wiec mam nadzieje na nudny dzien w pracy, ktory minie szybko, bo padam z nog!!! :szok::szok:

Mam nadzieje, ze u Was wszystkich wszystko gra! Milego dnia! Zaraz was przynajmniej troszke nadrobie!
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Podczytuje was i musze stwierdzić, że nastąpił szczęśliwy wysyp fasolek:-)Wrzesień jest jednak urodzajnym miesiącem, oby tak dalej.

Created i Majqa- ogromne gratulacje i szczęśliwej ciąży:-)Szczęściary z Was, jeden strzał i to w dziesiątke :-)

Hope- dzięki za fluidki, złapałam ile się dało:happy2::-D:-)

Miłego popołudnia i radosnego nastroju:-)
 
reklama
marry ,ewelinka ,krakowianka dziękuje.
createdbylove kochana to dopiero 5tydzień więc masz czas :-) dziecko jest mikroskopijnej wielkości więc brzusio mały.
Ja jestem w 14tyg i 3dniu i zero brzucha 60cm w pasie i trochę mi smutno bo chciała bym już mieć brzusio widoczny... :-(
misia ja pamiętam swoje mdłości i niestety nic nie pomagało...były naprawdę silne i do tego migrenowe bóle głowy...oby u Ciebie było lepiej ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry