reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Misia nawet dobrze ,ale to już bardziej chodzi o stan psychiczny. Najgorsze mam za sobą (mam nadzieję) tempka mi skoczyła ,ale to już chyba z tego wszystkiego...
 
reklama
Hej dziewczynki.

Ja juz po wizycie. Najważniejsze - torbieli brak. Druga sprawa Pani Doktor powiedziała, że była owulacja na 6+. Czyli jest nadzieja. Jeśli znowu będę miała taki cykl jak poprzednio to @ powinna przyjść sobota/niedziela. Jeśli nie przyjdzie to w środę/czwartek zrobię test. Trzymajcie za mnie &&&& i przesyłajcie mnóstwo ~~~~~~~~~.
 
cześć Kobitki!

marcepanek ciesze sie ze u ciebie lepiej!!! super że przeszło... ja nie miałam takiego szczęscia.
jadzia gratki synka

ja po @ ufff wreszcie jeszcze tylko jedna :D
czekam na mężusia, i bedziemy jesc obiadek. teraz popijam kawcie.
krolowa cieszy ze torbieli nie masz, jeden klopot mniej.
creat, Hope, Majka gratulacje II, szczęscia życzę!! :D
 
Ostatnia edycja:
dzięki Marcepanku :)

młodam dzięki :)
królowa fal ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

jadzia gratuluję synka :)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie nowe przyszłe mamusie proszę o pm z datami porodu w celu zrobienia suwaczków na naszą stronkę :tak:

marta - nie dobijaj mnie - jak ją ostatnio postawiłam obok córeczki koleżanki to równe wzrostem obie panny - a tamta starsza od Karoli o 13 miesięcy :no: Jak tak dalej pójdzie to ona w podstawówce mnie przerośnie :sorry:

monisia - kto wie :-D

marcyś - zdrówka dla was obojga :tak: I cieszę się ze te plamienia już całkiem ustały a temperaturę mogłaś dostać nawet z nerwów które musiałaś przejść :tak:

created - ja normalnie jestem bardzo spokojnym człowiekiem - w tej ciąży mi tak odwala że jakaś taka bardziej podatna się zrobiłam :-p A co do brzuszka to może ci się pojawić nawet dopiero w drugim trymestrze :-D Bo ty pierworódka :-D

marylka - tylko wiesz - przy tych skurczach co mam to seksik niewskazany szczególnie na spontana gdzie chwilami na ostro jazda :-p Ale musiałam coś zrobić bo złapałam go na ręcznym uczynku :-( Nie wiedziałam ze aż tak go zaniedbałam :-(



A u mnie była moja mama a ja musiałam uszyć torbę na materac bo oryginalna się podarła na szwach :dry: Padam na pysk - dwie godziny szycia dało mi po kręgosłupie ale wyszło naprawdę nieźle :tak: Jednak maszyna do szycia to błogosławieństwo :-D Bo jakbym miała jeans szyć ręcznie to bym się pochlastała :no: Już mi wystarczy że welon ręcznie szyłam i oblamówkę :no:
I to mi przypomina że muszę moją suknię wreszcie sprzedać bo zabieram się do tego jak sójka :-p
 
Sol ja też swojego zaniedbałam przez te pare tygodni :-(
CO do sukni to Moja też wisi, musze ją oddać do prania i wystawie na allegro bo tylko miejsca zawala i sie kurzy a tak to jakaś kaska bedzie zawsze.

A mnie zaczyna znowu podbrzusze boleć a dawno mnie nie bolało ale wole stokroć to niż ból głowy!! :happy2:
 
Hej!
Witam wieczornie. Ta pogoda jest wprost do bani, głowa to mnie tak napierdziela, że szok i nawet parę godzin snu nie pomoglo :-:)-:)-:)-:)-(
Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie
 
Pysia trzymam &&&&&&&&&&&&& żeby nie przyszła!! Wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i dla reszty tak samo~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam wszystkie babeczki wieczornie:-):-)
SOL Karola super dziewczynka;-)
MISIA dobrze że już jest lepiej z samopoczuciem i oby tak dalej:tak::tak:
MAJQA jeszcze nie gratulowałam więc GRATULACJE i spokojnej ciąży życzę...
JADZIA gratuluję syneczka:-) A imię już macie wybrane?
MONISIA kciuki mocno zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry