reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bunia fajnie Ci że sie przeprowadzasz, takie zmiany dobrze wpływają na człowieka :-) Oby ta przeprowadzka pozytywnie wpłynęła na działania i były one owocne :-D
 
Sol - śliczne zdjęcie Karoli. :D Tylko ja Cię proszę, Ty się tak nie denerwuj już...

A mnie mdłości znów dopadły.
 
hej Dziewczyny,
Staramy się z mężem od pół roku o dzieciątko, ale póki co bezowocnie.
Mam zdiagnozowane PCO, niedoczynność tarczycy. W poprzednim cyklu i w tym brałam CLO i chyba nic nie dało, bo wg testów owulacyjnych miałam owulację, dzisiaj 34 dzień cyklu, robiłam test i niestety jedna kreska. Zaczęłam brać bodajże tydzień temu luteinę na wywołanie okresu ale niestety- brzuch mnie czasem pobolewa, ale okresu nie mam. Staramy się tak krótko, a ja zaczynam tracić nadzieję na to, że będę mamą
hej ja też sie 6 m-cy starałam ale ja miałam za dużą prolaktyne i jak sie wyleczyłam to raz dwa mam nadzieje że u Ciebie będzie tak samo

Ale mam metaliczny posmak, normalnie jakbym sie jakiej rury żeliwnej nalizała :-D:-D:-D:-D blehhhh
haha tez tak przez chwile miałam jakiś czas temu ale bardzo króciutko i nie tak mocno :)

MARYLKA -Ja tez tak chce!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUu.......
EWELINKA - czyli zdrowa oznaka ciąży!!! hahaha
no i będziesz będziesz !!!

Dzień dobry wszystkim :tak: Czytam was odpisując bo znowu się pogubię :-p

monisia - kra kra kra :-) Mogę pokrakać?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tak fluidkowo pokrakać? :-D

marylka - z dzidzia wsio ok a ciągnięcie normalne :tak: A ja miałam ciekawszy start - zaczęłam tą ciążę z 75 kg - spadłam do 70 a teraz mam 76 :-p Ale to przez te francowate plastry tak przytyłam :-( Na szczęście ja z tych grubokościstych to bardzo nie widać :-D

[A ja miałam w nocy od północy do 5 rano scysję z M :-( poszło na ostro :-( Przy czym zemdlałam sobie z nerwów, dostałam arytmii, napadu astmy i o mało nie skończyło się karetką :-( A o 5 pogodziliśmy się spontanem :sorry: Jeny - nie mieliśmy takiej kłótni chyba ze dwa lata :sorry: A i jeszcze rano było krótkie spięcie też zakończone spontanem :sorry2::zawstydzona/y: A teraz mnie cała kość miedniczna boli i podbrzusze po stresie i przyjemnościach :rofl2::-p Nie chcę więcej takich scysji :zawstydzona/y::-( M poszedł teraz do pracy a Karola usnęła w fotelu oglądając jakąś komedię na Comedy Central :-D W ogóle to dzisiaj mi oznajmiła ze to jej fotel i że mam jej zejść bo to JEJ :-D No ładne rzeczy - a ja głupia nie wierzyłam że te fotele uzależniają :-D Zaraz wkleję jej fotkę jak śpi tylko muszę kartę z telefonu wyjąć :-D
no to podobnie z wagą będziemy :) juz myślałam że jestem sama :):):) a ty wiesz że możesz odrazu sie spontanem godzić?? nie trzeba wcale sie kłucić :):):):) bo widze że Tobie o to godzenie chodzi :):):):):):):):):):):) ale taka kłutnia raz na jakiś czas oczyszcza :)
ewelinko - jak tam ciężarówko się czujesz?

marylko - twoja stronka już prawie gotowa ale robię ją na lapku bo u mnie coś się skopało :-p Ale niedługo oddam Ci ją na serwer i będziesz miała miejsce na niej żeby dodawać zdjęcia nowych towarów :-D


Moje dziecię :rofl2:

dzieki :):):):):):)
 
Dziewczyny ja już po usg dzidzia ma 11 mm :happy2: serducho bije i jestem dokładnie w 7 tygodniu i 4 dc:happy2:

Dziewczyny a przede wszystkim Sol co może mi pomóc w tych mdłościach?? Coś czytałam o magnezie z witaminą B6?? Ale taką rozpuszczalną??

Ide Kochane na spacer z psiakiem bo mi jakoś lepiej na dworku, ale dzisiaj czuje, że żyje!! Mam nadzieje, że nie zapesze:happy2:
 
Cześć dziewczyny.
Nadal z szpitalnej sali ,ale mam nadzieję ,że już niedługo się to zmieni.
Plamienie ustało dziś w nocy całkowicie. Ale temperatury dostałam ,chyba to po prostu osłabienie organizmu po tym wszystkim.
majqa jeśli chcesz podam nr tel i prześlesz mi zdjęcie ,a ja je wstawię.
ewelinko gratulację moje najszczersze ;-)
misiu super wieści. Możesz odetchnąć z ulgą :-)
Standardowo resztę zapomniałam ,ale przepraszam kochane. Jakoś słabo mi i samopoczucie takie do bani. W sumie zlewa się w raz z pogodą za oknem...
 
MISIA - super wieści!!!! Dbaj o Was!!!! No i od Ciebie tez fluidki mile widziane!!!!!:tak:
SOL - mam nadzieje Kochana ze jestes jasnowidzka!!!!hahaha:-D:-D:-D
 
Witam ;)
Ja mam dziś okropny dzień :(
Obudziłam się o 8, do tej pory mam okropne mdłości, ale tylko one no i ten smak w ustach blee... ;/
Zasnęłam już 0 9, do 11.30 znowu spałam..
Tak sobie potem leżałam i przysnęlam jeszcze do 13.30..
Caly dzień śpię, dopiero teraz czuję się lepiej...
to jakieś nienormalne :)
Będę jutro dzwoniła umówić się na wizytę w Manchester do ginka..
prywatnie, trochę zapłacę, ale czego się dla dziecka nie robi.. :) - tak D. powiedział.
No i też potwierdzę moją ciążę :)

Misia - Będzie dobrze, mnie na szczęście głowa nie boli
I cieszę się, że masz już takie maleństwoo :))

Sol - Nerwusie, musisz być spokojna :)

Ja słyszałam, że na mdłości dobre migdały, ale nie wiem ile w tym prawdy :D
 
reklama
Misia, gratki!!!!!!! Na mdłości dobry jest korzeń imbiru - do żucia, lub herbatka imbirowa :-)

Marcepanek,
dziękuję :*, trzymaj się dzielnie!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry