reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się dziewczyny z rana

nie dziękuje za gratulacje żeby nie zapeszać :)

Ewcia dobrze ze wszystko ok - najważniejsze ze dzidzia zdrowa - i gratuluje córuni

Created - ja w oóle nie biore folika takze nie doradze - mój lekarz uważa ze ten "sztuczny" i tak się nie wchłania a ja mu ufam - juz kiedyś o tym pisałam ale chyba cie nie było na forum - jak chcesz brac to chyba nie ma znaczenia kiedy zaczniesz - na pewno on nie zaszkodzi tak myślę przynajmniej
 
reklama
jaewa z tymi moimi starankami to bardziej zlozony proces ale przynajmniej wiem juz ze wszystko jest na dobrej drodze. A jak Ty sie czujesz??
 
witam sie i ja na chwile bo zaraz jade na zakupy i zaplacic ubezpieczenie auta:baffled:

MARY-BETH- dziekuje ze mile slowa ,no staramy sie tak uczyc nasze dzieci zeby ich dzien byl "poukladany " i zebysmy mieli czas dla siebie a nie padali z dziecmi wykonczeni...jestem mamą ale też żoną;-):-p:-plampka wina z mężem przy filmie,masaż stóp :tak:

EWCIA822- no to bedziesz miala w domu babiniec...a chlopcy sa tacy uroczy...ja czuje sie spelniona mają parke i teraz jest mi plec bez różnicy byleby sie tylko udalo miec zdrową dzidzie:sorry:

CREAT- tak sie niby mowi ,ze 3 m-ce przez planowaniem ciąży trzeba brac kwas,ale zobacz ile jest kobiet co zaliczaja wpadke i nie biora zadnych lekow przez pierwsze 2 m-ce ciazy albo dalej a dzidzi rodzi sie zdrowe...takze spokojnie,bierzesz to najwazniejsze:tak:;-)ten lek pomaga przy zamknieciu sie cewy nerwowej jak ksztaltuje sie uklad nerwowy dziecka w pierwszych tyg ciązy.



pozdrawiam wszystkie babeczki i zmykam.bede po 13.00
 
Witam sie ale tylko na chwilke bo wkońcu mam aparat i musze bloga uzupełnić a potem ma przyjechac towar więc za dużo mnie pewno dziś tu nie będzie :(
 
reklama
Dziewczyny wpadam tylko sie przywitac Kochane i zyczyc milego dnia!:tak:
My wlasnie jestesmy teraz na dalszym etapie poszukiwan chalupy:tak:
Mary Slonce sciskam Cie mocno :*
Renna czuje sie dobrze mdlosci nie mecza tylko ta sennosc i bol piersi ale jest git :-D
Mama pieknego dnia!
Marylka nie pracuj za duzo i dbaj o Was :tak:
I dla wszystkich pozostalych babeczek duze :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry