reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nika, witaj :)
A Twoja córcia sama zasypia? My musimy się nieźle nagimnastykować, żeby małego położyć. Zawsze wieczorem ma mnóstwo rzeczy do robienia ;)

Marcepanek, super wieści :) No i wstępnie gratuluję chłopaka ;)

Sorbek, trzymam kciuki :)

Monisia
, a kiedy testujesz (przepraszam, ale nie jestem w stanie zapamiętać która kiedy :sorry2:)? U mnie jakoś szybko w tym cyklu śluz płodny się zaczął. Może na krótszy cykl się zanosi. Zobaczymy kiedy tempka skoczy :)
 
reklama
Marcepanek - cudownie Kochana, że krwiak znikł! :) A jakie masz zalecenia? Nadal spoczynkowy tryb życia?

Sorbuś - ja jeszcze z gratulacjami co do płci poczekam do tego Twojego połówkowego. ;)

Zapmarta - fajnie, że trafiłaś na lekarkę, która Ci odpowiada. :) Cierpliwości do Karola. :*

Ewcia - tak się cieszę, że widziałaś swoje Maleństwo. :D

Monisia - cierpliwości Kochana, my tu kciukami pracujemy. ;)
Tak wiem Kochana - a ciężaróweczki podwójnie:-D:-D;-);-)
 
KRZYSIEŃKO - gratulować nie będę, bo nie ma czego!!! Ale zyczę powodzenia w nowym cyklu!!!! Jestem z Toba całym serduchem!!!!
MAJQA- ale ja wlasnie teraz jestem na diecie i nie jem słodyczy, a jak jadłam to miałam twarz piekna i czysta jak łza!!!!

to dziwne hmmm
a ja jutro do dermatolog bo przenieśli wizytę :(


sorbek - Gratuluję córy :)
marcepanek - super, że już wszystko dobrze i gratuluję synka :)

dzieciaczki śpią a ja zmykam doprowadzić swoje paznokcie do jakiegoś wyglądu ...
miłego wieczoru :)
 
Marcepanek - cudownie Kochana, że krwiak znikł! :) A jakie masz zalecenia? Nadal spoczynkowy tryb życia?

Sorbuś - ja jeszcze z gratulacjami co do płci poczekam do tego Twojego połówkowego. ;)

Zapmarta - fajnie, że trafiłaś na lekarkę, która Ci odpowiada. :) Cierpliwości do Karola. :*

Ewcia - tak się cieszę, że widziałaś swoje Maleństwo. :D

Monisia - cierpliwości Kochana, my tu kciukami pracujemy. ;)
Tak, wiem kochana- a ciężaróweczki podwójnie:-D:-D;-);-)
 
MONISIA- wiem-dziekuje za przepis:);-)
BLUSIA- moje zasypiaja same-ida po pokojów,poczytamy a czasem nie bo sa zmeczeni-Zuza zasypia w 3 sekundy a Domi w 5 :tak::-D:-Dmaja swoje maskotki,przytulaja sie i zasypiaja-od poczatku tego pilnowalam i tak jest do dzis -o 19.30 -19.45 juz śpią i mamy wieczor dla siebie.

no i mam nadzieje,ze czerwiec bedzie nasz:tak:;-)

KRAKOWIANKA- hello:))
 
MONISIA- wiem-dziekuje za przepis:);-)
BLUSIA- moje zasypiaja same-ida po pokojów,poczytamy a czasem nie bo sa zmeczeni-Zuza zasypia w 3 sekundy a Domi w 5 :tak::-D:-Dmaja swoje maskotki,przytulaja sie i zasypiaja-od poczatku tego pilnowalam i tak jest do dzis -o 19.30 -19.45 juz śpią i mamy wieczor dla siebie.

no i mam nadzieje,ze czerwiec bedzie nasz:tak:;-)

KRAKOWIANKA- hello:))
MAMUŚ - jasne, że czerwiec będzie nasz;-):-D:-D:-D
 
Nika, witaj :)
A Twoja córcia sama zasypia? My musimy się nieźle nagimnastykować, żeby małego położyć. Zawsze wieczorem ma mnóstwo rzeczy do robienia ;)

BLUSIA teraz Pati sama zasypia - po przeczytaniu bajki wychodzimy z jej pokoju:tak: od początku j uczyliśmy iść spać zaraz po bajkach i tak jest do dziś... A my wieczór mamy dla siebie;-)

MONISIA nie wkręcamy się nie wkręcamy:no::no: lepiej być pozytywnie zaskoczona niż rozczarowaną...
 
MAJQA- Tobie rowniez przyjemnego wieczorku.
NIKA- to tak jak u nas z zasypianiem :) to jest bardzo wygodne jak sie tak "wypracuje" dziecko-prawda?? :)
MONISIA- oby nam wszystkim jak najszybciej sie udalo :))

lece sie polożyć kobietki bo ten krzyż daje mi w kość ,do jutra-życze Wam spokojnej nocki i karaluchy !! :):))
 
MAMA bardzo wygodne ale wcześniej wymaga troche "pracy" z dzieckiem;-)

JA też już mówię dobranoc i pchły na noc!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry