reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się i ja :)
zajrzałam tylko na chwilkę przywitać się :)
Pogoda piękna więc uciekam do ogrodu :)

Marcepanek - śliczny dzidziuś :)
Mamuś - widzę, że mamy podobne metody organizacyjne ;)
monisia - ja 28 dc mam 24-go ale nie liczę na dzidzię :(
 
reklama
Witam się i ja :)
zajrzałam tylko na chwilkę przywitać się :)
Pogoda piękna więc uciekam do ogrodu :)

Marcepanek - śliczny dzidziuś :)
Mamuś - widzę, że mamy podobne metody organizacyjne ;)
monisia - ja 28 dc mam 24-go ale nie liczę na dzidzię :(

Kochana, wiesz, póki nie ma @ to jest nadzieja!!!!:tak::tak::tak:
Ja trzymam ze wszystkich sił &&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
Dziewczyny wpadam tylko sie przywitac Kochane i zyczyc milego dnia!:tak:
My wlasnie jestesmy teraz na dalszym etapie poszukiwan chalupy:tak:
Mary Slonce sciskam Cie mocno :*
Renna czuje sie dobrze mdlosci nie mecza tylko ta sennosc i bol piersi ale jest git :-D
Mama pieknego dnia!
Marylka nie pracuj za duzo i dbaj o Was :tak:
I dla wszystkich pozostalych babeczek duze :*
pracuje wolniej i uważam na nas mocno :) nawet mam zakaz zkładania łóżeczek K mi składa rano :)

Cześć laski.
Tak jak obiecałam pokaże wam moją dzidzie ;-)
Zobacz załącznik 285547Zobacz załącznik 285548
mam jeszcze dwa zdjęcia ,ale prawie takie same ;-)
Dziewczyny dziękuje wam za wszystkie miłe słowa ,każdej po kolei nie wymienię bo tyle was jest ,ale same najlepiej wiecie :-)
przepiękna jest i cudowna Twoja dzidzia gratuluje
 
Cześć. :)

Ewcia_822 - no to miałaś stres na tej wizycie. o_O Cieszę się, że wszystko w porządku. :)

Marcepanek - śliczności z Twojego Maleństwa. :D

...a ja mam dziś dzień pod tytułem: ależ mi się nic nie chce... a w domu taki bałagan... o_O
 
Mary to co z ta Twoja @? Moze za duzo stresowalas sie ostatnio i dlatego @ sie zatrzymala ale to juz dlugo jak na 46 dc ....
Ewa - no długo!... :eek::confused: Mnie bardziej martwi, ze nadal plamię! :eek:

Mary a ty byłaś u ginka? Może powinnaś coś wziąć na wywołanie @?
KrolowaFal - byłam u ginki w zeszły czwartek, gdy jeszcze myślałam, ze to może ciąża... Zrobiła mi USG, ale nic tam nie widziała. Ponieważ mam 25 lat (oni tu maja zestaw rutynowych badań), to zrobiła mi też badanie na chlamydię (wymaz). I tyle. A gdy beta okazała się negatywna, ginka kazała czekać na @... :eek::eek::confused::confused: No, ale tak długiego cyklu nigdy nie miałam i trochę mnie martwi też, ze nadal plamię!!! :-( Jeśli @ jeszcze przez parę dni nie przyjdzie, to do niej znów pójdę, ale to chyba w przyszłym tygodniu, bo dużo teraz pracuję... :eek: Ale obawiam się, że mogę nic nie dostać na ew. wywołanie @, bo oni tu mają niekiedy dziwne metody, polagające na... czekaniu! :eek:

Boże, mam nadzieję, że mi jakoś zleci dzień w pracy... Znów do 20... Jakoś wczoraj nie mogłam się skupić, a dzis też humor do dupy... :-(

OK, lecę już. Mam nadzieję, ze będę miała luz w pracy, to poklikam. Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
czes dziwuchy !!!
Jak po łikendzie, kurcze mary bardzo długo nie przychodzi @, może fasolka, ale skoro piszesz , ze ginka nic nie wiedziała, ale mimo wszystko zyczę z całego serducha
Wyobrazcie sobie, ze moja znajoma urodziła, w 26 tygodniu córczke, małą jest juz od miesiąca w spzitalu i ma się dobrze, wazyła niecały 1 kg i miała 37 cm, wszystko było ok, nagle odeszły jej wody i zaczęła rodzić, szok !!! Cuda się zdazają dziewczyny !!!
marcepanek - takiego zdjecia z dzieiątkiem z boku to jeszcze nie widziałam, to wygląda jakby maleństwo miałąo tak mało miejsca hehe, śliczny bobasek pozdrawiam :p

aha kupiłam kostki z mintaja, co mam z nmi zrobić ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
toście mi pomogły z tym mintajem, jzu se sama poradziłam, ale tu dziś echoooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!
No własnie głucho i cicho jak jasny gwint:szok:
A u mnie pojawił sie biały gęsty sluz, pewnie niepłodny, ostatnio tez taki miałam i @ przylazła więc raczej i tym razem nic z fasolki nie będzie:no::no::angry::angry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry