reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Created nie wiem jaka masz tam dawke. Ja kupilam folik w Nowej Zelandii i lekarz zlecil mi dawke 0.8 mg. Teraz mi sie skonczyly tamte tabletki i mam to samo ale w dawce 0.5 mg.
Mysle ze smialo mozesz brac dziennie 0.8 mg tak jak ja bralam i bedzie dobrze nie martw sie! :)
Oprocz samego folicu mozesz zaczac lykac tabletki Elevit dla kobiet w ciazy i starajacych sie o dziecko. One tez zawieraja dawke kwasu foliowego w ilosci 0.8 mg i inne wazne witaminy. U Ciebie tez je mozna kupic. Polecam bo sa bardzo dobre, sama je biore :)

witam wszystkich!



jaewa: 0,8 mg??????????????????????????????????????? LOOOOOOOOOOOooooooooooooooooooooo!
j w 1szej cizy i teraz tez przed 2ga dostalam folik, : 0,4 mg!
 
Miłego dnia mama i mary i reszta foremek :)

marcepanek
jaka sliczna dzidzia :)

mary
- ja tez tak miewałam po tabletkach jak odstawiałam
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek - kochana, tak sie cieszę, że z dzidzią wsio OK i gratuluję! Piękne zdjęcia!

Ja zmykam niedługo do pracy, a przed pracą jeszcze parę spraw do załatwienia...
46 dc dziś, a @ nie ma!!! :szok::oo::oo2:
 
Ostatnia edycja:
Josephine ta dawke 0.8 podaje sie kobietom w Nowej Zelandii, bralam jak lekarz zalecil i jest dobrze :)
W Australii zalecana dawka to 0.5

Witaminy ktore biore teraz tez maja w skladzie folic aicid w ilosci 0.8 mg :) Gdyby ktoras chciala to polecam
http://www.elevit.pl/
Marcepanek sliczna dzidzia :)

Mary to co z ta Twoja @? Moze za duzo stresowalas sie ostatnio i dlatego @ sie zatrzymala ale to juz dlugo jak na 46 dc ....


Ok babeczki spadam robic kolacje i potem do wyrka :)
Buziole :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcepanek śliczna dzidzia.

Mary a ty byłaś u ginka? Może powinnaś coś wziąć na wywołanie @?
 
reklama
Witam Kochane!!!
MARCEPANUŚ - przesliczne dzieciatko!!!!:tak::tak::tak:
BLUSIA - wczoraj pytałaś kiedy testuje - cos po 1 pazdziernika, bo na 1go mam termin @...o ile nie przylezie oczywiscie...:cool: wychodzi gdzies za 10 dni...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry