reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się poranie a tu widzę że jakieś złe wieści z rana.

Karola zaczęła znowu powoli wołać siku i kupkę na nocnik bo przez te bakterie nie wołała ale wiem ze znowu będzie parę dni ulanych zanim się znowu wdroży w niezapominanie o wołaniu.

A ja spadam bo muszę parę rzeczy pozałatwiać przed jutrem :tak: Zajrzę po południu.
 
reklama
Witam Kochane!!!!
MARY, SORBUŚ - kciuki &&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!!!
MAJECZKO - za twoje testowanko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!
Ja dopiero po owu, o ile jest w terminie i z obserwacji, choć mam wrazenie ze jest pózniej...ehhh Niby w połowie jest sluz plodny, ale pozniej po kilku dniach znów sie pojawia, więc nic nie wiem....ja czekam do 1 pażdziernika....
 
jakiś felerny dzień w ogóle dziś :( u nas w Olkuszu był powazny wypadek - bus i tir - wina tira - w busie dzieczyna w ciazy była - ma złamany kręgosłup zabrali ją helikopterem do Krakowa :(
 
Fioleczka witaj!!!! to ja D.T. :)))) na e mama konto mi zablokowali jak Madzi broniłam,no ale trochę mnie poniosło:) i teraz jestem bananowa :)
jsorbek kurcze aż przykro że coś złego się dzieje....

ja laseczki biorę się za sprzątanie,tzn jeszcze kurz muszę powycierać i opanować łazienkę...
u mnie 21 dc ,za 7 dni @,na bank będzie.
 
Nerwusek to czemu nie napisałaś na e mama że to TY :p
a ja zapisałam się do gina na 23 tylko kurcze mam nadzieję że @ nie dostane bo ma byc wtedy.
no i znów mnie brzuch boli :/ w nocy miałam taki "atak" że ruszać się nie mogłam :|
 
jakiś felerny dzień w ogóle dziś :( u nas w Olkuszu był powazny wypadek - bus i tir - wina tira - w busie dzieczyna w ciazy była - ma złamany kręgosłup zabrali ją helikopterem do Krakowa :(

Boże mój... To straszne! :-:)-( Nawet nie wiem, co napisać... Nie rozumiem, czemu takie rzeczy się dzieją?!...

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pomyślne wydarzenia nadal trzymam!!!


A tymczasem myśle, ze moja ginekolog testuje moją cierpliwość... :baffled::baffled::confused::confused::eek::oo::oo::oo2::wściekła/y::wściekła/y: Jeszcze nie dzwoniła, więc myślę, ze muszę czekać do poniedziałku...
:frown::frown::errr::errr::eek::oo::oo::oo::hmm::hmm:
 
fiolka bo jak miałam inne konto i napisałam ze to ja to też mnie wywalili :))) ale myślałam że się pokapujecie,bo pisałam o niedoczynności i wczoraj napisałam dt na końcu...
znaki drogowe mam w małym palcu,gorzej zse skrzyżowaniami...testy mi mozolnie przez to idą...
 
reklama
SORBUS dziekuje ,ze dzieki Tobie wszystkie tu kobietki trzymaly &&&&&&&&&&&



kochane-2 dni temu zrobilam test o czulosci 10 i po kilku sekundach juz pokazaly sie II a dzis 1 dzien po terminie @ zrobilam 25 czulosc i pokazal I kreche...zadzwonilam do ginek i kazal jechac na bete ,pojechalam i zrobili mi na CITO czyli po nie calej godzinie mialam wynik-niestety 0,100 - nie ma ciąży...


tylko tyle jestem w stanie napisac-rycze i rycze juz od 2 godzin.....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry