reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mamuniu kochana, nie napisze tego co mysle, bo nie potrafie ... Bardzo mi przykro, czemu akurat Ciebie to spotkało(nie zrozumcie mnie zle, dziewczyny każdego jest szkoda ) jesteś naszą największą opoką na tym forum ... Bardzo mocno Cie przytulam wirtualnie i nie będę piała, że następnym razem się uda, bo to zbędne w tym momencie i wiem, ze nic nie da, wręcz przeciwnie ... Sciskam cię mocno
 
reklama
kochane moje dziekuje...mi brak slow na to co mnie spotkalo-tyle emocji,radości,wzruszenia i teraz żal ,rozpacz,rozczarowanie i pytanie o co kaman??????czy po 30 naprawde tak ciezko zajsc w ciaze????
żadnych papierosow,narkotykow,alkoholu,dbam o siebie-niby jestem zdrowa i co ......

Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy..czuje sie przy Was silniejsza,ale dzis ...dzis jest dla mnie ciezki dzien-dobrze ,ze jutro sobota i Tomi bedzie w domku...

zajme sie dieta,na razie nie wiem czy bedziemy znow dzialac ,czy bede brala hormony-dzis tej decyzji nie podejme ,za duzo emocji a takie silne pragnienie posiadania dzidzi-matko jak to boli :(:(:(:((((
 
kochane moje dziekuje...mi brak slow na to co mnie spotkalo-tyle emocji,radości,wzruszenia i teraz żal ,rozpacz,rozczarowanie i pytanie o co kaman??????czy po 30 naprawde tak ciezko zajsc w ciaze????
żadnych papierosow,narkotykow,alkoholu,dbam o siebie-niby jestem zdrowa i co ......

Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy..czuje sie przy Was silniejsza,ale dzis ...dzis jest dla mnie ciezki dzien-dobrze ,ze jutro sobota i Tomi bedzie w domku...

zajme sie dieta,na razie nie wiem czy bedziemy znow dzialac ,czy bede brala hormony-dzis tej decyzji nie podejme ,za duzo emocji a takie silne pragnienie posiadania dzidzi-matko jak to boli :(:(:(:((((


mama, tulimy Cie wszystkie mocno :(;(;( Bardzo Ci współczuję :(
 
KRZYSIEŃKO...tak mi przykro, jak to mozliwe??? Nie wierze....Jestem z Tobą!!! Dzwoń i pisz kiedy bedziesz potrzebowac wsparcia!!!! Jestem zawsze....Wiesz, ze sie uda w końcu - NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY!!!!!!Tulę.....
 
kobietki moje dziekuje Wam-nie wiem dlaczego tak sie stalo z tym testem -date wazności ma do 2012 roku wiec myslalam ,ze jest wiarygodny...

teraz nie zrobie testu wczesniej jak tydzien po spoznieniu @ -poprostu takie rozczarowanie jest niedoopisania!!!
Tomi tak sie cieszyl...ja pękalam ze szczescia..teraz pekam z rozpaczy.

ginek kazal odstawic lutke i mam nadzieje ,ze @ przylezie za 2,3 dni...a wogole to dopiero bede ryczec jak przyjdzie....
 
Krzysia - bardzo mi przykro słoneczko :-( Tulam mocno :tak:


Ja dopiero wróciłam ze sklepów i fryzjera sobie umówiłam. I tuniczkę taką fajną udało mi się kupić więc jutro pójdę jako tako ubrana :-)
Idę obiadek robić bo zanim się upiecze to godzina minie :sorry: A M głodny :-p
 
Do mnie wczoraj dzwonili z pracy i niestety nie przedłużają ze mną umowy... M powiedział żebym sie nie martwiła bo wszystko bedzie dobrze i sobie poradzimy.




 
reklama
MAMA... TAK MI PRZYKRO... brak mi slow... tylko nie trac nadziei, kiedys sie uda! MUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry