reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc kalamandynka - co słychać ????

fiolka - wiem, wiem, my już półtora roku i też dupa blada ... Zastanawiam się czy nie popropsić doktorka o jakies wspomagacze, mimo, ze wyniki mam okej i wszystko niby jest w porządku ...

Ah !!! Ta niemoc mnie roz*****ala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja też zmarzluch:confused: I nie mamjak się dogrzewac w pracy... bo jak się farelkę podłączy to wywala korki:(( Ja co jakiś czas chodze do łazienki i myję ręce w ciepłej wodzie... Na trochę pomaga:(( Ale juz się boję zimy.... Bo główna szefowa strasznie oszczędza i nigdy nie jest dogrzane nawet jak mrozy straszne....

Marylka super reakcja męża:)) Oni zawsze najfajniej reagują:)

Kurcze zróbcie coś żebym juz mogła iśc do domu!!! Głowa mnie boli, kręgosłup i wogóle mi neidobrze i spac i sama nei wiem co jeszcze (to pewnie po tym wyjeździe wczorajszym) ja wiedziałam że dzis będzie ciężki dzień ale nie że aż tak..... Jeszcze do 16.30.....
 
to jest chyba najgorsze, takie głupie czekanie i nic....
ja własnie dziś zapisuje sie do lekarza musze się przebadać.
Mój juz to zdrobił, wyniki takie sobie ale witaminy mają mu pomóc
 
Witam : )
Staraliśmy się dość długo i nie wychodziło. Nawet myślałam, by iść do lekarza. Aż tu nagle - szok : ) Samo przyszlo. Tymbardziej że miałam po zajściu okres : )

Pozdrawiam.
V.
 
:-)Nagapalma- a, dziękuje dobrze:-) Zaglądam tu co jakiś czas i jak widze kolejne zafasolkowane, ochota na Maleństwo jeszcze bardziej wzrasta. A co u Ciebie?

Dziewczyny, a mnie się wydaje że jak się bardzo chce ciąży nie zawsze wtedy wychodzi. Bo się wtedy za bardzo chce. Często tak jest przecież, że jak się odpuszcza pęka blokada i się udaje:-) Wiem, wiem w teori wydaje się to takie proste, ale tylko w teori. Jak się chce nie ma wyjścia trzeba próbować i cieszyć się z seksu:-)

Powodzenia wszystkim i sobie też;-)
 
kalamandynka - u mnie bez zmian, jak widac ...
Witaj vari - To musiałą być cudowne uczucie, że wreszcie się udało, czyli wynika z tego, ze zaszłaś w ciążę zaraz przed @ ?
Jak długo się staraliście ?
fiolka - jakie witaminki bierze Twój mąż, bo mój się nie chce przebadac, drań jeden, wiec moze mu zakupie coś, niech je ...
 
Dzięki dziewczyny za kciuki - to akurat nie o mnie chodzi osobiście tylko o pewną cudowna osobę bliska nam wszystkim tu zapewne i jej przezycie dziejsze ale juz nic nie pisze jak zajrzy do nas to sama napisze jak zechce - prosze was tylko o kciuki i pozytywne fluidki
 
Dzięki dziewczyny za kciuki - to akurat nie o mnie chodzi osobiście tylko o cudowna osobę i jej przezycie dziejsze ale juz nic nie pisze jak zajrzy do nas to sama napisze jak zechce - prosze was tylko o kciuki i pozytywne fluidki

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze!!!
 
reklama
quote_icon.png
Napisał jsorbek
Dzięki dziewczyny za kciuki - to akurat nie o mnie chodzi osobiście tylko o cudowna osobę i jej przezycie dziejsze ale juz nic nie pisze jak zajrzy do nas to sama napisze jak zechce - prosze was tylko o kciuki i pozytywne fluidki


kcuki zaciśniętre &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry