reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SORBUS dziekuje ,ze dzieki Tobie wszystkie tu kobietki trzymaly &&&&&&&&&&&



kochane-2 dni temu zrobilam test o czulosci 10 i po kilku sekundach juz pokazaly sie II a dzis 1 dzien po terminie @ zrobilam 25 czulosc i pokazal I kreche...zadzwonilam do ginek i kazal jechac na bete ,pojechalam i zrobili mi na CITO czyli po nie calej godzinie mialam wynik-niestety 0,100 - nie ma ciąży...


tylko tyle jestem w stanie napisac-rycze i rycze juz od 2 godzin.....

Krzysienko kochana! Tak mi strasznie przykro!!! Tule jak mogę! To strasznie niesprawiedliwe... Ściskam Cię mocno, kochana!!!
 
Mama tak mi przykro! Wiem co czujesz. Ja też co miesiąc przeżywam rozczarowanie. Trzymaj się i nie poddawaj!
 
reklama
Mamuś bardzo mi przykro:(

Wiem, że teraz to tak bardzo boli... Więc wypłacz się, wykrzycz ile tylko potrzebujesz...
A potem głowa do góry i znowu będziesz walczyć. I zobaczysz jeszcze będzie dobrze!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry