reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki dziewczyny za kciuki - to akurat nie o mnie chodzi osobiście tylko o pewną cudowna osobę bliska nam wszystkim tu zapewne i jej przezycie dziejsze ale juz nic nie pisze jak zajrzy do nas to sama napisze jak zechce - prosze was tylko o kciuki i pozytywne fluidki

Ja też mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Sorbuś ja od samego rana trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& bedzie dobrze musi być !!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiecie co mój mąż dziś wykąbinował ?? kupił kwiatka w doniczce i mówi dziecko musi w zieleni dorastać :) i przed chwilą dzwonił jak sie czuje :) moj słodziak kochany :)
 
nagapalma no własnie jakoś mu do apteki ciężko iść ale dziś go zmusze:-p
ma zamiar kupic Salfazin. ponoć to dobre jest;-)
 
Marylka Sorbek ja też trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mocno zaciśnięte...
Ale nie lubię tak nie wiedziec o co chodzi.... Nie możecie nic powiedziec więcej??
 
Witam : )
Staraliśmy się dość długo i nie wychodziło. Nawet myślałam, by iść do lekarza. Aż tu nagle - szok : ) Samo przyszlo. Tymbardziej że miałam po zajściu okres : )

Pozdrawiam.
V.

ale super! gratuluję!

Dzięki dziewczyny za kciuki - to akurat nie o mnie chodzi osobiście tylko o pewną cudowna osobę bliska nam wszystkim tu zapewne i jej przezycie dziejsze ale juz nic nie pisze jak zajrzy do nas to sama napisze jak zechce - prosze was tylko o kciuki i pozytywne fluidki

ja także zaciskam i chyba się domyślam o kogo chodzi ale nie wiem o co
mimo to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry