reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorbuś postanowiłam że Cie troszke pogonie z brzuszkiem i mówie a zajde już i zaszłam :):):):):):):)

kurcze coś nie moge nowych sówaczkow wstawić
no nic jutro spróbuje dzis już mi sie niechce :)
 
reklama
Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym!!!!!
a ja wczoraj byłam na pobraniu krwi,Tsh mi wyszło 1,85 :) ale wg Ft 3 i ft4 dawka powinna byc ciut większa także od dziś już biorę 100mg leku. od wczoraj też chodzę na kurs prawa jazdy.cała w skowronkach jestem że sie wszystko zaczyna układać :))))
 
a i wiecie co sobie skojażylam ze od 3 tygodni mam malutki zajad w kaciku ust ani sie nie powieksza ani nie znika i na weselu coś mi wódka nie smakowała - ale to za wczesnie chyba no i chyba na weselu albo w jego okolicach dziecie sie poczeło :)


Nerwusek no i superowo że sie zaczyna układać ani sie obejżysz a będziesz zafasolkowana :)
 
Marta no w końcu mieliśmy 5 łóżek do wyboru bo zamówiliśmy podwojny ale babka zapomniała zarezerwować i dostaliśmy pięciososobowy - i wiecie wszystki trzeba było wyprubować i do tego 3 albo 4 razy wychodziliśmy z z wesela "sie przewietrzyć" :):):):):)

Monia uda Ci sie jestem tego pewna

ja filmiku nie zobacze bo nie mam tu głosu a to bez sensu takie oglądanie
 
Marylka przewietrzyć tak? ..... hihi :-)

Kochane ja właśnie lecę odebrać wyniki tego tsh i od razu do endo...
Trzymajcie kciukole żeby wszystko było ok.
DO napisania później






 
no Misia widzisz teraz żeby zajść w ciąże trzeba sie porządnie przewietrzyć - tylko dziwne że człowiek sie po tym poci i k musiał brać szybki prysznic tak kicaliśmy :)
 
Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym!!!!!
a ja wczoraj byłam na pobraniu krwi,Tsh mi wyszło 1,85 :) ale wg Ft 3 i ft4 dawka powinna byc ciut większa także od dziś już biorę 100mg leku. od wczoraj też chodzę na kurs prawa jazdy.cała w skowronkach jestem że sie wszystko zaczyna układać :))))
NERWUSEK- super wiesci u Ciebie:tak:

ZAPMARTA- hellllo:tak:
SORBUS- na pewno na usg bedzie wszystko si i dzidzi sie ujawni:tak::-D
MISIA- &&&&&&&&&& zacisnete!
 
reklama
Hej Laseczki:*
Witam sie popoludniowo:)
Ja dzisiaj juz po sprzatansku... Okno umylam i nawet przemeblowanie zrobilam;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry