reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam wszystkie bez wyjątku!
I kolejne super wieści:-) Wrzesień jest jednak szczęśliwym miesiącem.

Marylka- ogromne gratulacje! Jak fajnie, że się Tobie udało, super!:-)

Mary- za Ciebie trzymam mocno kciuki!
 
MARYLKA- prosze Cie:))))))))
MARY-BETH- jestes jedna z nas wiec Cie wspieramy!!

MONISIA- ja nie liczylam dni,przytulaski kiey ochota i nie patrzylam na sluz bo mimo,ze bralam wiesiolka to sluzu nie bylo...tak wiec dzialaj,nie mysl,ze robisz dzidzi tylko ciesz sie bliskoscia-mi ginek powiedzial,ze mnm sie nie nastawiac w pierwszym cyklu z nowymi hormonami i co...wczoraj jak do niego zadzwonilam to powiedzial,ze to cud!!!mialam luz psychiczny-taki banal a zadzialalo-zycze Ci szybko fasolinki czerwcowej:))

Ja wiem kochana, tez robie wszystko zeby o tym nie mysleć... a moze jak teraz sie nie uda to powinnam iść do gina????
 
MONISIA- jak sie nie uda to mysle,ze wizyta nie zaszkodzi;-)a jak mozesz to umow sie na monitoring cyklu:tak:pwie CI kiedy masz owulke,czy wszystko si...


wstawilam rybke do piekarnika i przegryzam kalarepke.
 
MONISIA- jak sie nie uda to mysle,ze wizyta nie zaszkodzi;-)a jak mozesz to umow sie na monitoring cyklu:tak:pwie CI kiedy masz owulke,czy wszystko si...


wstawilam rybke do piekarnika i przegryzam kalarepke.
Byłam niedawno, tzn. na poczatku roku :zawstydzona/y: i wszystko w środku było si:tak:ale jak sie nie uda ( choc po cichu mam nadzieje ze sie jadnak uda:-D)to na pewno pójdę:tak:
I smacznego Wam zyczę!!!!
Ja wstawiłam udka!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kobietki Moje Kochane witamSiedzę tu już chyba z pół godzinki, ale najpierw chciałam Was nadrobić;-)

MARYLKA GRATULUJE !!!! KOLEJNA MAJÓWKA!!! TO JEST COŚ NIESAMOWITEGO!!!

Mary wszystko będzie dobrze!! Mi na początku wyszły 2 negatywne testy... W końcu zrobiłam betę bo wiedziałam i czułam... No i trzeci test pokazał jasną kreskę a czwarty już jaśniejszą. Najważniejszy jest ten test, który wyszedł pozytywny!!!

SOl super, że masz już swój zestawik i czekamy na foteczkę

Mama Tom szczęśliwy!!! To było oczywiste... A bliźniaki?? Hmm.... Było by Was Sześcioro!! FAJNIE!!! Kiedy powiesz dzieciakom?? :-):-):-)

Jaewa ja w pasie też mam 88 :-) a waga skoczyła mi o jakieś 4 kg...

Ewcia ja zaraz będę oglądać ten filmik pewnie w ratacj bo na 14.50 mam endokrynologa ale obejrzę


Kurczę i to tyle co zapamiętałam...
Ja mam kolejny ciężki dzień przed sobą... Zalałam talerz na którym był tłuszcz i od razu leciałam do łazienki.... :zawstydzona/y: Nie dobrze mi strasznie od wczoraj... DO tego głowa boli. Zaraz zjem rosołek - przynajmniej spróbuje...
A potem wyniki tsh, trochę się denerwuję żeby były takie jak powinny...
Miłego dnia wszystkim życzę!!



 
Witajcie. :)

Po pierwsze MARYLKA - OGROMNE, WIELKIE GRATULACJE!!! :D :D :D ALE SUPER!!! :D Mnie też od razu taka gruba krecha wyszła. :)

A a propos grubych krech - MARY-BETH - głowa do góry! :) Nie wszystkim krechy od razu wychodzą. :) Program "Ciąża z zaskoczenia" jest też tego dowodem... Wszystkie z tych babek były w ciąży, a przez całą ciążę testy im z moczu nie wychodziły. Ponoć nie wszystkim kobietom ten hormon się w moczu ujawnia. BĘDZIE DOBRZE! :) Życzę Ci, żeby lekarz jak najszybciej zadzonił. :)

Misia
- a Ty napisałaś, co w końcu z tym Twoim egzaminem? :> Ładnie Ci brzuszek rośnie. :) Ja mam mniej więcej taki sam. ;)

Jsorbek, dzięki za słowa otuchy. :* Blusia - Tobie też. :*

Maggy - pokazałabyś brzuszek, proooszę. :D

Mama - cudownego masz Męża. :D

Sol
- NAPRAWDĘ musiałaś napisać o tych parówkach? :p ;)

Ewcia - ja już wczoraj wyłowiłam ten film na VOD, ale nie chciał mi się uruchomić... Może VOD było przeładowane? Dlatego Wam nawet nie podlinkowałam... Zaraz sobie oglądnę. :)
 
reklama
Hej KrakowiankaEgzamin... Ja niby jestem zadowolona ale nie wiem czy to zadowoli mojego Profesora na tyle żeby zaliczyć...
A jak się czujesz?







 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry