reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Misia - bez zmian. ;) Raz mi lepiej, raz gorzej. ;) Ale dzisiaj udało mi się wyjść na dłuższy spacer, więc chyba mam całkiem niezły dzień. ;) Zaraz będę mojej gince pisać smsa z wynikami, zobaczymy, co powie.
 
reklama
Cześć wszystkim,

jestem dość późno, bo wiadomo jak się klika z domu to ciężko nadrobić wasze tempo, no i Karol dziś mega nieznośny. Jak tak dalej pójdzie będę pracowała do końca ciąży, bo inaczej zwariuje i dzidzia będzie nerwowa.

Marylka, gratuluję ci bardzo. Należało się tobie tak jak wszystkim weterankom. WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ, może choć trochę poprawi mi to humor...

sol, czekam na zdjęcie koniecznie !!!! musi to fajnie wyglądać.

ewcia, no niestety Pani w US miała rację. To pracownika interes a nie pracodawcy.

mama, jak się czujecie ? A powiem ci, że ja obstaję przy wersji Toma, hehe...

spadam nie psuć wam nastroju i zajmę się czymś pożytecznym. Mój mały terrorysta poszedł na drzemkę.
 
Cześć wszystkim,

jestem dość późno, bo wiadomo jak się klika z domu to ciężko nadrobić wasze tempo, no i Karol dziś mega nieznośny. Jak tak dalej pójdzie będę pracowała do końca ciąży, bo inaczej zwariuje i dzidzia będzie nerwowa.

Marylka, gratuluję ci bardzo. Należało się tobie tak jak wszystkim weterankom. WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ, może choć trochę poprawi mi to humor...

sol, czekam na zdjęcie koniecznie !!!! musi to fajnie wyglądać.

ewcia, no niestety Pani w US miała rację. To pracownika interes a nie pracodawcy.

mama, jak się czujecie ? A powiem ci, że ja obstaję przy wersji Toma, hehe...

spadam nie psuć wam nastroju i zajmę się czymś pożytecznym. Mój mały terrorysta poszedł na drzemkę.
Dziekuje kochana jesteś !!!!!!!!!!!!! i nie psujesz nam humoru zostań z nami !!!!! zostań z nami :)

acha własnie sobie obliczyłam termin porodu wychodzi mi : 28.05.2011 :)
czyli pomiędzy Kamila a moimi urodzinami - no i Si :)


edit:

kurede sówaczki mi sie niechca zmienić ale ja sobie z nimi poradze zaraz :):):):):):)
tylko rozłoże rajstopki bo przyszły :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo, bardzo się cieszę!!!!!!!

Napawa nas starających się optymizmem, więc trzymajcie za nas kciuki:tak::tak::tak::tak:
 
kochane chyba jestem w ciąży :):):):):) zrobiłam rano test ale jeszcze w to nie wierze !!!! test wyszedł już chyba po minucie !!!! zwykły z czułością 25
ale dla pewności jutro powturze
zaraz sprubuje wstawić test to same ocenicie :)

O jacie jakie tu wieści od wczoraj - marylko kochana ty moja ściskam cię mocno i gratuluje przeogromniascie - super !!!!!




 
Hej Dziewczynki, ale się strasznie cieszę w Waszych fasolek :tak:
I tak cichutko Wam zazdroszczę, oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu:-p Ja już też chciałabym się starać :-(
 
reklama
no Krzysiu rozpoczęłaś dobrą passę oby tak dalej a kiedy mary bedzie miała wynik betki ??? Trzymam mocno kciuki mary żeby wszystko było si:tak:


no 4 dni mam nadzieje ze się dowiem i ze wszystko bedzie ok - dobrze ze choć mam pewnośc ze serduszko bije bo dzidzia mi przypomina co jakis czas:tak::tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry