reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pralinka no ja wczoraj okno w pracy na koniec jeszcze umyłam :):):)

ide siusiu i do papierniczego "zaraz wracam" :-)
 
reklama
Marylka to sie Tobie dziwie, jak ja wetdy na poczatku bylam to ciagle bym spala, a w pracy sie balam zebym z kasa dobrze wychodzila bo nie umialam sie skoncentrowac..

A Mezus juz wie??
 
pralinka ja ostatnie dwa tygodnie też ciągle spałao ale jakieś 2 dni temu już mnie troch puściło choć i tak szybciej zasypiam ale ja to wogule nie mam objawów cycuchy nie bolą w dole poczuje coś tylko raz na jakis czas i delikatnie raczej czasem mi troche dziwnie - ale tego jeszcze nie można nazwać mdłosciami :)

nie Kamil jeszcze nic nie wie powiem mu wieczorem jak wróci o normalnej porze bo dziś pracuje w innym mieście i mówił że mają od zaje..ania roboty - cytując go :)
 
Sorbuś postanowiłam że Cie troszke pogonie z brzuszkiem i mówie a zajde już i zaszłam :):):):):):):)

kurcze coś nie moge nowych sówaczkow wstawić
no nic jutro spróbuje dzis już mi sie niechce :)


i bardzo dobrze że tak postanowiłaś ;-):tak::tak::tak:

dziewczyny super wieści od wczoraj :tak::tak::tak: mam nadzieje ze mary do was dołączy a potem kolejne dzieczyny :tak::tak::tak:
 
Witam, Jestem nowa mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło i mogę liczyć na Wasze porady.
rozpoczeliśmy z mężem starania o dzidziusia już od kwietnia, ale na razie bez owocnie. nie mniej jednak dużo wcześniej nie zabezpieczaliśmy się, dlatego bardzo się stresuję czy wszystko ok. Obecnie jestem przed @, objawy typowe więc nie liczę na nic. od następnego cyklu jestem umówiona z gin na badanie cytologii i usg, mam nadzieje że wszystko wyjdzie dobrze.
Życzę nam wszystkim szybkiego zafasolkowania:)
 
Sorbuś no mary i monia05 w niedziele :):):):)
a wiesz tak sobie pomyślałam ile możesz na mnie czekac ?? :-)

Oj to bedzie radosci w domu:)
A moge wiedziec jak planujesz Mu powiedziec;)?
Normalnie czy jakos wyjatkowo??
no więc tak kupiłam w papierniczym kartke z obraskiem Anne Geddes w środku pisze w tym wyjątkowym dniu moc najserdeczniejszych życzeń spełanienia marzeń i wielu radosnych chwil i oprucz tego mam dla niego już wydrukowany list od maleństwa do taty o takiej treści:
[FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]Cześć Tatusiu!!!![/FONT]

[FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]To ja Twoja dzidzia. [/FONT] [FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]Chcę Ci przekazać,że nam się udało i jestem już w brzuszku mamusi. Już nie długo będziesz mógł się mną opiekować, kochać mnie i pomagać przejść mi przez życie. [/FONT] [FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]Za parę miesięcy będziemy mogli już rozmawiać przez mamy brzuszek a jak się urodzę będziesz mnie tulił i pielęgnował. [/FONT] [FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]Proszę Cię Tatusiu dbaj o mamusię i jej nie denerwuj bo jak ona jest zła to i ja będę smutny. [/FONT] [FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]Bardzo Cię kocham i do zobaczenie za parę miesięcy. [/FONT]

[FONT=DejaVu Serif Condensed, serif]Twoja kochająca dzidzia.[/FONT]

no i zanim mu to wszystko dam powiem mu że go bardzo mocno kocham i dziękuje że jest i ze ma do mnie cierpliwość i powiem gratuluje kochanie :)

może być?? taki jest plan przynajmniej :)

tylko że on będzie dopiero ok 22 :( ale kimne sie w między czasie i będzie si :)
 
Lammpeczka witaj:)
Trzymam kciuki za owocne staranka;)

Marylcia pieknie:)
Wiem jak Cie korci:) To jest najgorsze,czekac..
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry