reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam, Jestem nowa mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło i mogę liczyć na Wasze porady.
rozpoczeliśmy z mężem starania o dzidziusia już od kwietnia, ale na razie bez owocnie. nie mniej jednak dużo wcześniej nie zabezpieczaliśmy się, dlatego bardzo się stresuję czy wszystko ok. Obecnie jestem przed @, objawy typowe więc nie liczę na nic. od następnego cyklu jestem umówiona z gin na badanie cytologii i usg, mam nadzieje że wszystko wyjdzie dobrze.
Życzę nam wszystkim szybkiego zafasolkowania:)
rozgosć sie :) ja sie dziś dowiedziałam że mi sie udało - w 5 miesiący a 6-tym cyklu
i jak teraz sie nie uda to idź faktycznie na te badania u mnie sie okazało ze mam za wysoką prolaktyne i po tabletkach musiałą mi ona spaść bo zaraz po kuracji okazało sie ze jestem w ciąży :)
 
reklama
myślałam, że Was nie nadrobię ...

kochane chyba jestem w ciąży :):):):):) zrobiłam rano test ale jeszcze w to nie wierze !!!! test wyszedł już chyba po minucie !!!! zwykły z czułością 25
ale dla pewności jutro powturze
zaraz sprubuje wstawić test to same ocenicie :)

super wiadomość! GRATULUJĘ!!!

DOROTKA- prosze:))
MARYLKA- prosze Cie-juz Ci mowilam:):):)))kochan-bedziesz miala dzidziusia!!!!!!!!!!!!jeryyyy jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MARY-BETH- mysle,ze jak pilas sporo to po prostu musisz czekac na bete-a ile masz dni po @???

MAGGY- jak przygotowania-buty kupione????

MAJQA- jak tam z mężem??


MARYLKA- gratki od Marcepanka!!!

DOROTKA- juz w maju bedziemy tulic maluszki:tak:;-);-)

no jeszcze nie rozmawialiśmy :(

MARYLKA- ja dzwonilam do ginek.wczoraj i powiedzial,ze mam przyjsc za 2 tyg do Niego-mam wizyte na 28 wrzesnia-mysle ,ze mozesz dzwonic:tak::tak::tak:

EWCIA- nooooooooo skarbówka-niezazdroszcze:baffled::baffled:

MAGGY- na pewno cos znajdziesz:tak:

EWCIA- Tomi szczesliwy i ...twierdzi ,ze widzi 3 kreski:szok::szok:bo mowi ,ze jest Rysiu i Hania:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-Dwariat jeden-jak zobaczyl koszulke to od razu wiedzial o co chodzi;-)i powiedzial ,ze trzeba kupic samochod kombi:-D:tak::tak:

fajny ten Twój Tom
 
Witam wszystkich. dzis mam 39 dzien cyklu, na okres sie nieczuje.mialam robione usg i wyszlo ze ten cykl byl bezowulacyjny. jesli nie dostane okresu za 2,3 dni to mam brac luteine przez 5 dni.czy ktoras tak miala?pomaga ta luteina?a jak juz sobie nia wywolam okres to czy nastepny cykl bedzie juz normalny czy dalej takie akcje moga byc?
u mnie cos dziwnego sie dzieje, odstawila tabl. anty w grudniu, od tego czasu staramy sie o dziecko ale bezowocnie.przez 8 miesiecy cykle mialam regularne 27-31 dni, okresy b. skape, bezbolesne, krotkie.w tym cykl wyjatkowo nie czulam tej owulacji, dostalismy z mezem 28 dnia cyklu grzybice (na ktora nigdy nie chorowalismy) i okresu nie widac. A jak wy mialiscie po odstawieniu tabl.?z reguly ma sie problem z okresem zaraz po odstawieniu tabl.a ja po 9 miesiecach mam problemy.
 
a no to za za monie i mary narazie trzymamy &&&&&&&&&& :tak::tak:

marylka super tekst :-D na pewno się Kamil wzruszy

Krzysiu fajnie do siebie pasujecie z Tomem - szkoda że tak daleko mieszkacie bardzo chętnie poznałąbym Was osobiście - super z was ludziki :tak::tak::tak:
 
kacha10 ja bralam tabsy anty przez 3 lata i w grudniu zeszlego roku odstawilam je. Moje cykle normowaly sie przez prawie 6 miesiacy. Jak zapytalam sie gina ile sie organizm oczyszcza i normuje to mi odpowiedziala ze po dlugoletnim braniu moze to trwac do roku. W sumie to dopiero ostatnie 2 miesiace czuje ze mam okresy takie jak przed tabletkami - bardziej bolace.
 
Aniula dzieki za odpowiedz. ja bralam tabl. nie cale 7 lat.widze ze odstawilas je w tym samym czasie co ja.a staracie sie o dziecko? widzisz ja przez 8 miesiecy mialam super a teraz takie zdziwko.chce juz rozpoczac 10 cykl wiec wyczekuje tego okresu. nawet mialam nadzieje ze nam sie juz udalo a tu dalej nic.i jeszcze jakies dodatkowe przeszkody nam wyskoczyly.te bezowocne starania to mnie juz doluja.
 
reklama
KOchane wróciłam od endokrynologa i jestem spokojna... TSH dalej podwyższone ale to dlatego, że trochę za wcześnie przyszłam i może się okazać, że nawet ta dawka 100 może być za duża, Ft4 w normie:biggrin2: Doktor powiedział żeby się nie stresować, wysypiać się bo to jest najważniejsze a hormonami się nie przejmować będzie dobrze:tak:

Marylka świetny ten tekst. Jeśli nie masz nic przeciwko zaraz go sobie wydrukuje i dam mężowi bo nieznośna jestem ostatnio i tam mi głupio:-( Powiedziałam mu dzisiaj,że próbowałam pozmywać w kuchni ale nie mogę tam wytrzymać bo od razu lecę do kibelka tak mi ni dobrze:-( To Moje Kochane powiedziało, że on się zajmie kuchnią żebym się nie martwiła:happy2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry