reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc babeczki ,wrocilam od fryzjera:tak:
SOL- jaki Ty test robilas ,ze tak szybko wykryl Ci ciąze???jak sie nazwyal bo Ty dość wczesnie robilas z tego co pamietam;-)

mnie boli glowa ,czuje sie tak wewnetrznie "nie halo" i chyba tak wygladam bo juz to kilka razy uslyszalam,jak polykamsline to tak jakby mi wracala i przez to mnie lekko mdli,ale to nie zgaga bo nie piecze,chodze czesto siusiu i temp.nadal 37,1.

Zuza po 7 rano wkulnela mi sie do lozka ,polozyla glowe na piersi i mowi-MAMUSIU SERDUSZKO TAK CI BIJE JAKBYS MIALA DZIDZIUSIA W BRZUSZKU:szok::szok::szok::szok::-) moze mam w domu proroka;-):-D:-D

jutro ginek i zobaczymy co mi powie-tam na dole mam mega rozpulchnione,ale to pewnie po lutce dowcipnej..



witam wszystkie babeczki-nie nadrabialam bo ledwo wrocilam i zaraz jade po Domisia bo o 12 bede Go dbierac -przed drzemką:tak:
 
reklama
mama - ja robiłam test w 25 dc i robiłam pre-test :tak: A drugi dwa dni później chyba bobotest to był czy inny.


Spadam bo mnie coś cofa niebezpiecznie a muszę za niedługo wychodzić załatwić do końca tą sprawę w NFZ-cie :dry: i przenieść wszystkie nasze karty do nowej przychodni :tak: A nie dość ze mnie zaczęło gonić to jeszcze mulić :no: :-( Chyba z nerwów że będę musiała spędzić ponad godzinę w autobusach i jeszcze się dochodzić w NFZ-cie :dry: Ehh...
 
Cześć Dziewczyny, Witam się z Wami przedpołudniowo z pracy. Trochę Was dziś podczytuję :)
Sol jak ja przenosiłam moją Małą to poszłam do tej przychodni, gdzie chciałam ją przenieść i powiedziałam, że chcę tu zapisać dziecko. Panie dały mi kartę do wypełnienia i dostałam od nich pisemko, że proszą tą pierwszą przychodnię o wydanie mi karty szczepień Natalki i z tym pismem poszłam i dostałam tą kartę. Ale może lepiej zadzwoń wcześniej i zapytaj żebyś nie potrzebnie nie traciła czasu, bo musisz dbać o siebie i maleństwo.
Maryla ja też mam takie same obawy jak Ty. Mam już córeczkę ale chcielibyśmy mieć drugie dziecko. I raz chcę a za chwilę się zastanawiam jak to będzie, czy damy radę, mamy też tylko dwa maleńkie pokoiki a w dużym jest teściu i to tak dziwnie wszystko jest. I raz tak a raz tak, więc się nie przejmuj. Zanim zaszłam w ciążę z Nati to strasznie chciałam być w ciąży, a jak na teście zobaczyłam II to się strasznie wystraszyłam. Masakra. poleciałam do koleżanki i beczałam ze szczęścia i ze strachu. Ale jak ochłonęłam to się strasznie cieszyłam. A jak zobaczyłam moją kruszynkę na USG to juz nie wyobrażałam sobie innego życia.
Mama jak masz tam rozpulchnione to może rzeczywiście tam masz dzidzię, trzymam &&&&&&&&&& a jak już Ci córcia tak powiedziała to tym bardziej w to wierzę.
ewcia jak się czujesz, mam nadzieję że wszystko u Ciebie ok. duzo zdrówka dla ciebie i dla dzidzi
 
czesc dziewczyny!

marylko co u ciebie?? jak dawno hehehehhe!!!!!

sol: powodzenia w zalatwianiu

mama : zadowolona z fryzury? 3mam kciuki za dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

kiedy testujesz??? piatek ?
 
jetem juz z synkiem w domu
JOSEPHINE- testuje w środe-za 2 dni:tak:;-);-)prosze nie puszczać &&&&&&&&&&&;-);-)

SOL- dzieki:tak:ja bede robic bobotestem i jesli jestem to powinien wyjść:tak:

PSZCZÓLKA- dziekuje Ci-ja za Ciebie tez trzymam &&&&&&&&&&,zeby sie szybko udalo

MARYLKA- :*;-)
EWCIA- no ja mam rozpulchnionie od 17 d.c. ,ale ja mam krotze cykle niz Ty:tak:oby to btylo TO a nie po lutce,choć to raczej po leku,ale wizyta za kilkanascie godzin to sie okaze co ginek powie ja to zobaczy;-):-)
 
Pszczółka- dziękuję, dobrze :))


Josephin- co tam u Ciebie? Dawno się tu nie widziałyśmy
:*


Mama- &&&&&&&&&&
 
Josephin witaj, ja też jestem ciekawa co u Ciebie słychać. Dziewczynki a czy któraś z Was jest moze po cc? i stara się o drugą dzidzię albo już jest w drugiej ciąży po cc? Albo ma już drugie dzieciątko ?
Przepraszam za ta chaotyczność.
 
Marylka- :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
Kochana jesteś :*
e tam :) już taki ze mnie zimny drań :):):):):)

czesc babeczki ,wrocilam od fryzjera:tak:
SOL- jaki Ty test robilas ,ze tak szybko wykryl Ci ciąze???jak sie nazwyal bo Ty dość wczesnie robilas z tego co pamietam;-)

mnie boli glowa ,czuje sie tak wewnetrznie "nie halo" i chyba tak wygladam bo juz to kilka razy uslyszalam,jak polykamsline to tak jakby mi wracala i przez to mnie lekko mdli,ale to nie zgaga bo nie piecze,chodze czesto siusiu i temp.nadal 37,1.

Zuza po 7 rano wkulnela mi sie do lozka ,polozyla glowe na piersi i mowi-MAMUSIU SERDUSZKO TAK CI BIJE JAKBYS MIALA DZIDZIUSIA W BRZUSZKU:szok::szok::szok::szok::-) moze mam w domu proroka;-):-D:-D

jutro ginek i zobaczymy co mi powie-tam na dole mam mega rozpulchnione,ale to pewnie po lutce dowcipnej..



witam wszystkie babeczki-nie nadrabialam bo ledwo wrocilam i zaraz jade po Domisia bo o 12 bede Go dbierac -przed drzemką:tak:
kurcze może zuza wyczuła faktycznie oby oby , wiesz czasem dzieci wyczuwają takie rzeczy

pszczułka dzięki :)

no ja nie wiem czy jestem rozpulchniona ale na pewno jestem ciasna - i to od kilku dni tak że k ma problem z wejściem (ale daje rade:) ) i przez cały czas jestem taka ciansa a czy miękka to nie wiem :( no ale z drugiej strony tak jak zawsze przed @ przyszły 2 dodatkowe kg ja zawsze zatrzymuje wode w organiżniem przed @ i już sama nie wiem bo nigdy nie byłam taka ciasna kilka dni z rzędu
 
reklama
cześć dziewczyny!!
wklejam link bo może się komuś przyda Bezpłatne badania nasienia |
a ja teraz w wielkim wyczekiwaniu.czy się udało nie wiem,pewnie za szybko by to stwierdzić bo to dopiero 18dc,owu w 14...jak na razie niczego nie dostrzegłam co mogłoby mnie ucieszyć. a Wy,mamuśki,kiedy wiedziałyście że coś się święci,w terminie @ czy prędzej?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry