reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam poniedziałkowo
Noc w pracy przeżyłam, pospałam i wlaśnie niedawno otworzylam swoje niebieskie oczęta :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
sluz miałam biały a niby powinnam mieć teraz płodne no ale chyba jednak nie mam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MISIA- dzieki za &&&&&& za mnie trzymaj do środy bo ja w środe testuje..i mam nadzieje ,ze Zuza miala racje;-)i ze Marylka miala racje bstawiając wrzesień:tak:

MARYLKA- :* ale czas sie wlecze co;-) mam nadzieje,ze w srode bedzie na bb wesolo:tak:
musi być wesoło !!!! ja już pompuje balony :)

kurna najpierw jadłam zapiekanke z bółki kiszonego ogórka polędwicy sopockiej i sera a teraz bółke z dżemem truskawkowym i polędwicą sopocką :) polędwica rządzi :) smakuje ze wszystkim :):):):)
 
Hej Dziewczynki, ja uciekam bo kończę powoli pracę. Zaglądnę do Was wieczorkiem jak mi Córcia pozwoli na necie posiedzieć. pozdrawiam Was cieplutko, papa
 
Aż ja nabrałam ochoty na bułeczke z dżemem truskawkowym:szok: M bedzie w sklepie to mi kupi to wszamie na kolacyjke:happy:
 
NERWUSEK- witaj;-)
MAJQA- czesc i dzieki za &&&&&&&&&-nie puszczaj do środy;-):-):-)a co tam w ogrodku robilas ladnego??:-)

ewcia i ogólnie wszystko jest ok, po tamtej cc? Bo słyszałam że rana może "ciągnąć"
Majqa witaj, co porabiałaś w ogródku:) ?

więc ja próbuję urządzić ogród i wymyśliłam, że posadzę różaneczniki i juki i wrzosy i inne jeszcze roślinki na folijce i przysypię korą. Zapał mam niesamowity (nawet w nocy mi się to śni haha) i mam nadzieję, że efekt końcowy będzie zadowalający :)

widzę, że kciukasy mam trzymać nie tylko za mamę - więc zaciskam &&&& za pozostałe dziewczyny :)
 
MISIA- tak ,w ta środe testuje:tak:
MARYLKA- no,no te Twoje smaki mi tu podejrzanie wygladaja:tak::-):-)i dmuchaj te balony-mam nadzieje ze nie dlugo sie przydadza:-D

PSZCZOLKA- papa:tak:
EWCIA- telenowele...:-p;-)ja czuje sie spiąca i pobolewa mnie dość mocno brzuch na dole-najchetniej byl sie polozyla,ale ze godzine musze odebrac Zunie z przedszkola,ale jak Tomi wroci po 17 to ja od razu maszeruje na gore..
 
Dziewczyny kiedyś gdzieś chyba czytałam ale nie jestem pewna... To prawda, że nie moge brać gorących kąpieli?
 
misia prawda!!!! I broń Cię panie B przed tym.
A tak poza tym to heyka laski !!!!
Zaraz się wczytam bardziej;-)

A wracając do tych gorących kąpieli to są mega groźne dla naszego nienarodzonego dziecka. Dlatego też w okresie ciąży lepiej przejść na prysznic bądź nieco bardziej letnie kąpiele.
mama ja trzymam kciuki &&&&&&&& bo mam nadzieję ,że środa będzie super dniem!
krakowianka kochana mniej stresu więcej luzu i będzie dobrze. I oczywiście odpoczywaj ile wlezie.
marylko jeśli doczytałam dobrze to grzybki dziś zbierałaś? Ja to się kurde nie na wszystkich znam więc ryzyko zminimalizowałam do nie zbierania ich ;-)
marry gdzie jesteś? Jak tam z @ bądź kolejnym testowaniem?
nagapalma kochana tulam Cię i przyznam ,że przy pierwszym Twoim poście miałam nadzieję ,ale następny rozwiał ją :-(

Ja z rana na badania poleciałam wyskoczyłam nieco z kasy.
Nagotowałam gołąbków z kg mielonego więc będzie jedzenia a jedzenie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej wszystkim! :-)

Ja tylko na momencik i nie dam rady nadrobić niestety, bo zaraz nam ludzie przychodza oglądać mieszkanie. A własnie wleciałam do mieszkania po rozmowie ws. pracy. :-):rofl2:

marry gdzie jesteś? Jak tam z @ bądź kolejnym testowaniem?

Ja z rana na badania poleciałam wyskoczyłam nieco z kasy.
Nagotowałam gołąbków z kg mielonego więc będzie jedzenia a jedzenie :-)

Marcepanek - witaj, kochana! Dzięki, ze pytasz - jestem, jestem. U mnie leci powolutku. Nic się nie dzieje, 38 dc i @ nie ma. Czuję się jak się czułam wczesniej - wszystkie dolegliwości są jak były. Chyba się przejdę do lekarza - jeszcze go nie widziałam, odkąd się tu przeprowadziłam (i musiałam w związku z tym wybrać nowego), to się chociaż przywitam i popytam! :rofl2::rofl2: A Ty jak się czujesz? Jak dzidzia? Mam nadzieję, ze brzuch nie boli! Ściskam!

Ślę wszystkim masę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na staranka i testowanka! :rofl2::rofl2:

Buziaki i pozdrawiam Was wszystkie!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry