reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama : kciuki bede 3mac non stop :) wierze sie uda !!!

ewcia, pszczolka : no u mnie bieg jak zawsze!!!! cale weekendy jezdzimy zwiedzac domy, ale jest naprawde nieciekawie z oferta, a jak ciekawy dom i nie za daleko paryza to cena taka ze zarobki 200 tys euro rocznie nie wystarczaja, albojak juz to kredyt na bog wie ile lat trzeba... dziewczyny w sobote normalnie mi rece opadly zwiedzilismy dom w centrum ale dalej niz tu gdzie jestesmy, dzielnica calkiem srednia, kobieta wystawila dom : 90 m kwadratowych za 660.000 euro i co? dom w takim stanie ze remont potrzebny na ok. 100.000! tutaj zeby bylo cacy i blisko paryza (w miastach okalajacych lub nastepnych) to potrzeba miliona!!! toc w totka trzeba wygrac! sa domy za 550-620 tys. ale zawsze "cos" nie tak... a my nie chcemy sie spieszyc z zakupem, bo to inwestycja na wiele lat, co innego jak budujesz i jest nowka, ale tu tego nikt nie robi bo nie ma juz miejsca pod paryzem, zero terenu... no wiec jak nie znajdziemy nic ok. 100m bez remontu w rozsadnej cenie, to przez jakis czaspojdziemy na wynajem. juz dzis mam wizyte mieszkania na ostatnim pietrze, 107 metrow, taras z widokiem na park do ktorego chodze 2 razy dziennie (5min ode mnie). ale kurka wynajem 2,3 tys. euro na mieisac. no to jak bym wiedziala, ze znajde cos w ciagu pol roku czy roku to ok, ale taki wynajem porzez 3-4 lata ?????? no nic... mowie wam stres i kupe rpboty mam, nic tylko wisze na necie i telefonie, dzwonie dzwonie dzwonie...

a co u was? ewcia jak sie czujesz????
marylka jak utarg???? :)
 
reklama
Josephine- ojj, nie zazdroszczę lataniny za domem:no:
ale wierzę, że w końcu znajdziecie coś co będzie Wam odpowiadać:tak:
u mnie oki, czuję się bardzo dobrze:tak: i prawdą jest, że każda ciąża jest inna...
A wiesz, że jak ostatnio pisałaś, że jesteś z października, a termin Twoja Mama miała na styczeń, to pierwsze moje skojarzenie, to Maciuś... Tak samo miałam...
A Ty pytałaś wtedy o tę moją wadę, czy da się wcześniej urodzić... To niestety nie ma czegoś takiego w tym przypadku... ale mam nadzieję, że macica wytrzyma:tak::tak:

Pszczółka- ja jestem po cc...


Marylka- mój Ty Słodziaku :***
 
ewcia i ogólnie wszystko jest ok, po tamtej cc? Bo słyszałam że rana może "ciągnąć"
Majqa witaj, co porabiałaś w ogródku:) ?
 
josephine no to masz roboty faktycznie i mam nadzieje że w końcu znajdziecie odpowiednie mieszkanie
a utarg u mnie dziś taki sobie bo deszcz pada i mało ludzi przez to
 
Witam Was Wszystkie Kochane:happy:
Ja dzisiaj znowu pospałam bardzoooo długo --> dawno tak długo nie spałam:szok:
Wysypało mnie strasznie na całej twarzy:szok::szok: a cycuchy jak dwie bomby armatnie i do tego bolą prze okropnie :szok: :eek: :-p

Mamuś!!!!!!!!!!!!!!!! No to co Zuzia zrobiła... niesamowite a mówi sie, że Dziecii zawsze czują i widzą wiece!! Także trzymam kciuki do piątku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie puszczam!!!! Muszą być II kreski:happy::happy::-):-)

Sol załatw to sobie wszystko dzisiaj to już nastepnym razem nie bedziesz sie meczyc takim jeżdżeniem. Dużo zdrówka dla Twojej Karolci:happy::happy:
A nie wiem czy pisałam, ale jak u mnie bedzie dziewczynka to bedzie Karolcia:happy::happy:
Jak bedziesz miała siłe to napisz jak tam ten dzień minął ale pewnie bedziesz padnieta...
Nie ma chyba nic gorszego niż komunikacja miejska... Nie wiem jak tam u Ciebie w Kielcach ale u mnie w Warszawie tragedia. Ludzie sie zachowują jak małby po wypuszczane z klatek... Masakra:no::wściekła/y:

Jaewa DObry wieczór:happy: Ty już pewnie śpisz:happy: Bedziemy miały usg obie tak za 2 tygodnie:happy: Jak mam 24 - przynajmniej tak planuje sie umówić a myśle, że w luxMedzie nie bede miała z tym problemu.

Ewcia ciesze sie bardzio, ze dobrze sie czujesz razem z Fasolcią:happy::happy:

Nagapalma nie jesteś egoistką. Każdy musi sie wygadać i tu jest właśnie miejsce na to byś mogła to zrobić. Nikt Cie za to nie potepi, chcemy Ci pomóc jak tylko możemy. Tak jak mówisz każdy ma swoje problemy ale i każdy może sie tu wyżalić. Nastepnym razem może Ty bedziesz kogoś pocieszać:happy: Super, że zrobicie te badania! Wszystko bedzie dobrze zobaczysz!! Może właśnie wytarczy nabrać dystansu a zaraz bedziesz cieszyć sie swoją fasolką... Tego Ci życze :* :happy:

maryla trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za fasolke!! :happy:

Ufff to tyle co zapamietałam co tam napisałyście Kochane. Życze Wam Wszystkim Miłego dnia:happy: Kolejny dzień spedzam dzisiaj w domku także bede zaglądać:happy:



AAAAAAAAAAAAAAAA KRAKOWIANKA dzisiaj usg tak????
 
misia dzieki za kciukole przydadzą sie napewno mam nadzieje że wredna @ nie przyjdzie ani do mnie ani do mamy ani do moni i razem będziemy krzyczeć na porodówce :)
 
MISIA- dzieki za &&&&&& za mnie trzymaj do środy bo ja w środe testuje..i mam nadzieje ,ze Zuza miala racje;-)i ze Marylka miala racje bstawiając wrzesień:tak:

MARYLKA- :* ale czas sie wlecze co;-) mam nadzieje,ze w srode bedzie na bb wesolo:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry