reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie. :)

Jaewa
- no to super, że pierwsze USG będziesz mieć tak wcześnie. :D

Wisieńka - pomimo braku wzrostu tempki: i tak trzymam kciuki. :)

Blusia - witaj.

Nagapalma, Monia - dzięki. :* Dziś idę do lekarza, to będę podpytywać.

Nagapalma
- a Ty proszę Cię: pisz zawsze wszystko, co czujesz. Po to jest to forum! :* A kiedy masz wizytę u gina?
 
reklama
Witam się porannie :-)

Wczoraj miałam jazdę z Karolą i do tego mi net działał jak potłuczony :dry: Karola mi wczoraj biegunki takiej dostałą że z pampersa się wylewało (bo teraz na czas tej infekcji że leje w majtki to pampersa nosi :-( ) Żal mi biduli strasznie chociaż ona sobie z tego nic nie robi i szaleje - nic po niej nie widać :no: Jak miała w zeszłym roku 39,5 też nic nie było po niej widać prócz tego że jej się oczka szkliły - szalała jak wariat :sorry:

jaewa - marylka dobrze podpowiada - żurawina suszona albo sok z żurawin tylko taki z apteki - wtedy to prawdziwy sok :tak: A w ciąży możesz mieć podwyższone leukocyty :tak: A morfologia Ci prawidłowo wyszła? I zrób posiew i poczekaj na wynik bo jeśli posiew Ci wyjdzie czysty to znaczy że problem może tkwić w nerkach co czasami się w ciąży pod wpływem hormonów zdarza - ale lepiej niech lekarz tego pilnuje :tak: A jak w posiewie wyjdą bakterie to dostaniesz penicylinę - w ciąży dozwoloną - i po kilku - do 10 dni przejdzie :-D

marylka - walnij mnie kobito bo odwala mi na całej długości - miotam się między kilkoma wózkami z całkiem różnych firm i raz mi się wszystkie podobają, za chwilę żaden :-(

Szczęśliwa, monia, majqa, krakowianka - dzień dobry :-)


Spadam przytulić to moje słoneczko bo mam takie wyrzuty - bo to prawdopodobnie moja wina że jest chora bo dawałam jej się samej podcierać i tak mogła się rozchorować :-( Głupia matka ze mnie :-(
 
Krakowianka 7 tydzien myslisz ze to wczesnie Kochana? No mieli mi robic dopiero w 20 tygodniu...:) Mowila ze juz serduszko powinno bic :)
A w Polsce od kiedy sie robi pierwsze?

Sol dziekuje :* Na Tobie to zawsze mozna polegac :)
Zobaczymy co i jak a sok z zurawin mam w domu :)
Morfologia wyszla idealnie i badania na syfilis (haha ale tutaj robia), hiv, zoltaczke BC, przeciwciala, rozyczke ok :)

Ok mialam leciec to lece bo kolacja sie sama nie zrobi :)
Caluje Was WSZYSTKIE i zycze pieknego dnia!!! :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaewa - ja miałam pierwsze w pierwszym dniu 6 tc - było widać "fasolkę", a tydzień później, czyli w pierwszym dniu już było 6,5 mm Maleństwo z widocznym serduszkiem. :) Także myślę, że i Ty swojego Malucha zobaczysz. :)

Sol - nie piernicz, żeś matka wyrodna, bo to NIEPRAWDA. Po prostu jesteś w 21 tc i możesz już nie mieć siły robić wszystkiego, co robiłaś dotychczas. A Karola na pewno szybko wyzdrowieje. :)
 
Witam się porannie :-)

Wczoraj miałam jazdę z Karolą i do tego mi net działał jak potłuczony :dry: Karola mi wczoraj biegunki takiej dostałą że z pampersa się wylewało (bo teraz na czas tej infekcji że leje w majtki to pampersa nosi :-( ) Żal mi biduli strasznie chociaż ona sobie z tego nic nie robi i szaleje - nic po niej nie widać :no: Jak miała w zeszłym roku 39,5 też nic nie było po niej widać prócz tego że jej się oczka szkliły - szalała jak wariat :sorry:

jaewa - marylka dobrze podpowiada - żurawina suszona albo sok z żurawin tylko taki z apteki - wtedy to prawdziwy sok :tak: A w ciąży możesz mieć podwyższone leukocyty :tak: A morfologia Ci prawidłowo wyszła? I zrób posiew i poczekaj na wynik bo jeśli posiew Ci wyjdzie czysty to znaczy że problem może tkwić w nerkach co czasami się w ciąży pod wpływem hormonów zdarza - ale lepiej niech lekarz tego pilnuje :tak: A jak w posiewie wyjdą bakterie to dostaniesz penicylinę - w ciąży dozwoloną - i po kilku - do 10 dni przejdzie :-D

marylka - walnij mnie kobito bo odwala mi na całej długości - miotam się między kilkoma wózkami z całkiem różnych firm i raz mi się wszystkie podobają, za chwilę żaden :-(

Szczęśliwa, monia, majqa, krakowianka - dzień dobry :-)


Spadam przytulić to moje słoneczko bo mam takie wyrzuty - bo to prawdopodobnie moja wina że jest chora bo dawałam jej się samej podcierać i tak mogła się rozchorować :-( Głupia matka ze mnie :-(
nawet na to nie licz nie wolno bić kobiet a w ciąży to już wogule :)
spoko loko w końcu sie zdecydujesz albo wynajdziesz jeszcze jakiś nie stresuj sie problem sie sam rozwiąże a co do skarpet to teraz dostałam te grube ale nie dużo teraz bede sama jechać do hurtowni w sobote to wezme więcej i wybiore ładniutkie :)

kurna aparat naładowany ale leży w domu
dopiero co zjadłam śniadanie 5 min po śniadaniu 7daysa mineło 5 min a ja znowu chcem jeść wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
ewcia - w 7 się robi pierwsze bo już widać serducho :tak: To smacznej kolacyjki :tak: :-)

palemko - kobito ty się ciesz że nie widziałaś jaką ja burzę wywołałam tu kiedyś jak mi nerwy puściły po piątym poronieniu - klęłam, złorzeczyłam na wszystko na czym świat stoi - pokłóciłam się z dziewczynami równo. Dostałam bana i zniknęłam na dłuższy czas.:-p :-D Tylko ty nie rób takiej głupoty jak ja :-p Wiem że nie jest Ci łatwo ale uwierz że będzie dobrze :tak: Ja na Karolę czekałam 5 lat od pierwszej straty i po drodze miałam jeszcze 5 innych - ciesz się że Ciebie to ominęło bo uwierz że wolałabym sobie czekać bez takich przygód :-( Pewnie klęłabym na własną niemoc ale lepsze to :tak: :sorry: Więc uwierz koleżance forumowej że nie jesteś w złej sytuacji i że dzidzia nawet jeśli każe na siebie poczekać jeszcze trochę - wie co robi :tak: Robi przyszłym rodzicom na złość :-p Ale za to potem ile miłości ma w zamian :-)

marylka - pewnie jeszcze 100 razy zdanie zmienię :-p A mi M zabronił do 28 września zamawiać cokolwiek dla maluszka bo on musi mieć pewność co do płci :dry: Chyba o te różowe kolorki chodzi :-p A o jedzeniu mi nie mów, zjadłam śniadanie i co 2-3 min zaglądam do szafek w kuchni :no: A dupa rośnie :-( Już mam wagę z początku ciąży - znaczy 74 więc kicha :-( Nie chcę wyjść ponad 76 na koniec ale marne mam na to szanse - chociaż kupiłam sobie wagę i mogę się kontrolować :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurde własnie się dowiedziałam że jadę w środę z moją dyrektorką (nie lubi mnie ostatnio, a tak wogóle to dziwna z niej kobita... taka co to wszystko siłą i kłótnia i groźbami) w srodę do Poznania na noc po pracy i potem rano spotkanie jekieś... Jeszcze spotkanie i drogę przeżyję ale będę musiała z nią być w pokoju.....
Cóż za cudowny dzień dzisiaj:crazy:

Sol - biedna karola... Mam nadzieję że dzis juz lepiej się czuje i niedlugo calkiem wydobrzeje:) A co do wózka to jeszcze masz trochę czsu:)))

Marylka nei tylko Ty chodzisz i żresz.... Ja też... I to jeszcze co... W sobotę zjadłam kanapkę ze smalcem, ogórkiem solą i octem (mężus jadł i mi zapachniało) a potem sobie przypomniałam że mam czekoladę orzechową w torebce... I co??? Oczywiście zeżarłam czekoladę zaraz po kanapce....
 
Witam poniedziałkowo;-)


Oj, na bank nie dam rady Was nadrobić,
ale jeden post mi się rzucił w oczy i ktoś chyba che dostać łomot za obwinianie się:-p
 
reklama
Kurde własnie się dowiedziałam że jadę w środę z moją dyrektorką (nie lubi mnie ostatnio, a tak wogóle to dziwna z niej kobita... taka co to wszystko siłą i kłótnia i groźbami) w srodę do Poznania na noc po pracy i potem rano spotkanie jekieś... Jeszcze spotkanie i drogę przeżyję ale będę musiała z nią być w pokoju.....
Cóż za cudowny dzień dzisiaj:crazy:

Sol - biedna karola... Mam nadzieję że dzis juz lepiej się czuje i niedlugo calkiem wydobrzeje:) A co do wózka to jeszcze masz trochę czsu:)))

Marylka nei tylko Ty chodzisz i żresz.... Ja też... I to jeszcze co... W sobotę zjadłam kanapkę ze smalcem, ogórkiem solą i octem (mężus jadł i mi zapachniało) a potem sobie przypomniałam że mam czekoladę orzechową w torebce... I co??? Oczywiście zeżarłam czekoladę zaraz po kanapce....
monia może to głupio zabrzmi ale ulżyło mi że nie tylko ja tak mam :) oj dogadały byśmy sie :):):):) ja jadłam pierogi ruskie ledwo je zjadła i już mięsa mi sie chciało ugryzłam parówe i stwierdziłam że to nie to i smażyłam kanie :):):):):):):)
szkoda że nie macie osobnych pokoi, i oby szefowa była dla ciebie miła bo jak nie to jej wpiernicze :)

Witam poniedziałkowo;-)


Oj, na bank nie dam rady Was nadrobić,
ale jeden post mi się rzucił w oczy i ktoś chyba che dostać łomot za obwinianie się:-p
hej kochaniutka jak sie czujesz kobitko ??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry