reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jesteście super dziewczyny,naprawdę.nawet taką optymistkę jak ja czasem dopada zwątpienie ale dzieki takim osobom jak Wy wiem że ktoś miał z czymś podobnie i nie muszę się martwic :)
 
Witam Was Wszystkie:-D
Ja nie dawno wstałam:szok: Zjadłam grzanki z serkiem żółtym i pomidorkiem mniammm:happy: a ogólnie dzisiaj humor dobry przynajmniej na razie i dobrze sie czuje tylko jakoś tak słabo:zawstydzona/y:

Ktoś tu ma testować tak? Mary??

U mnie dzisiaj słoneczko ale raczej cały dzień spedze w domku bo chce wyleczyć gardło bo jeszcze troche boli ale już lepiej.

Już sie nie moge doczekać kolejnej wizyty u ginka... :-(
 
Misia - ja 1 miałam w 7 chyba tygodniu lub 8 nie pamiętam :( ja miałam takiego ginka że jak chodziłam co dwa tygodnie do niego to mi robił usg potem w innej przychodni gdzie przyjmował były zapisy na usg i widzisz musze czekać 9 tygodni na następne które bede miała 15 września :) ..... ostatnie miałam w 15 tygodniu ciąży ..... wiec bardzo dawno temu :(....
 
Josephine - nie martwie sie tak bardzo .... wystraszyłam sie poprostu jak zobaczyłam .... nic mnie przy tym nie boli .... tylko troszkę szczypała troszkę pupka :):).... powiem na następnej wizycie ginkowi :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry