reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się porannie :-D

Ja już skorzystałam z usług naszej cukierenki i na śniadanie były bułeczki słodkie i kakao :-D

Ewcia - dzień dobry słoneczko :-D Mąż też się cieszy na dziewczynkę :-D
mama - dziękować i to dla Ciebie :tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

jaewa - tak to jest że te co zaciążyły uciekają na watki swojego miesiąca porodu - ja osobiście jestem przeciw bo nigdy się tam nie mogę znaleźć :-p albo wieczne marudzenie albo monotematyczność :-p Wolę siedzieć tu z wami :-D
zapmarta - no wolałabym tylko teraz jak przez 20 tygodni się nastawiałam że może być chłopiec ciężko się przestawić :-p A tym bardziej się cieszę że mąż się na Emilkę zgodził :-D A dałam mu do wyboru całą gamę imion :-D
Szczęśliwa - już Ci mówię - miałam Ci wczoraj napisać ale wyleciało mi z głowy :sorry: 4.4 mmol oznacza po polsku - wynik z glukometru - 80 a 4.6 = 82 więc wyniki masz super :-D Bo norma na czczo jest do 100-120 a w godzinę po obciążeniu do 140 :tak: I nie przejmuj się że masz małą różnicę - taka powinna być przy prawidłowo działającej trzustce :tak: A moja babcia się dowie o imieniu jak będę pewna na 100% chyba :-p
v-jolka - ta mata to super sprawa :tak: a zorientuj się czy młoda nie przepada za jakimś zespołem (hanna montana, high school musical) bo są i takie maty to radocha byłaby podwójna :tak:
josephine - dziękować :tak: a masz rację - korzystajcie jak macie blisko :-) A gdzieś się przeprowadziliście że korzystasz póki możesz - przepraszam jeśli nie doczytałam :sorry:
renna - dobry :-D


Dzisiaj mam jakiś taki fajny nastrój :-D Radocha od rana. Emilka kopnęła Karolę i M po łapkach :-p Karola się wystraszyła a potem zaczęła śmiać a M się cieszył :-D Do tego poranna jeszcze ciepła jagodzianka i kakao i człowiek ma banana na ryjku :-D
Spadam się ubierać i ubrać Karolę skoro mamy jechać :tak: Tylko teraz zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej poczekać aż będzie na 100% pewne żeby później przykrości nie było :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
RENNA- Domi w przedszkolu OKi;-)
ZAPMARTA- czesc kochana-no Domi jak pyta -mamusiu wrocisz po mnie to mowie- wroce synku bo jestes moim.....a On odpowiada -SKARBEM..
a ja mowie-no wlasnie-a Skarbu sie nie zostawia:-)dostaje buziaka i wychodze:tak:

JOSEPHINE- bedzie dobrze-do tego czasu pewnie zrezygnuje z drzemki a tymczasem ciesz sie ,ze tyle śpi niz by spala za malo i wciąż marudzi ze zmeczenia;-)

SOL- dzieki za ~~~~~~~~~~:tak::-)i moim zdaniem Emilka to Emilka i mozecie powieziec babci:tak:bo 90 % to bardzo duzo-a gdyby ginek faktycznie nie byl pewnie to nic by Wam nie powiedzial;-)a skro powiedzial to tak bedzie:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam się porannie:-).ja tylko na moment,bo zaraz muszę zmykać,więc pozdrawiam wszystkie kobitki:tak::-).

sol &&&&&&&&&& za dziewczynkę:tak::-)
mama hej siora!fajnie,że Dominiś ok:-)
jaewa ja jeszcze nie gratulowałam,więc GRATULUJĘ II KRESECZEK:tak::-)

zmykam i ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA!


 
mama dzieki :) ja sie tym spaniem stresuje, jak za duzo, to ze ebdzie problem ze szkola
jak za malo, to z ebedzie zle, np. przez przeprowadzke, nowe miejsce, np; bardziej halasliwe... kota dostaje!

sol : ja tutaj mieszkam kolo targu, ale wlasnie nasze mieszkanie zostalo sprzedane... podpisujemy z atydzien i od tego czasu mamy 4 m-ce na znalezienie czegos i wyprowadzenie sie
kompletnie nas to zaskoczylo...przed 2ga ciaza chcemy znalezc 20metrow - jeden lub dwa male pokoje wiecej
ale wycenilismy mieszkanie wysoko, zeby dac sobie czas, jakies pol roku plus 4 m-ce na wyprowadzke, czyli rok spokoju
a znalazla sie jakas nawiedzona para z paryza, ktora absolutnie chciala TO mieszkanie i zaproponowala kupno po cenie, bez negocjcacji!!!! na mniej nie musimy soe zgodzi, ale po cenie musimy zakceptowac... no wiec mieszkanie sprzedalo sie w 9 dni... a ja teraz jak glupia szukam mieszkania na ostatnim peitrze gdzies albo domku
i sie stresuje potencjalnym halasem i niespaniem malego i NASZYM TEZ :)
 
Bibinka dziekuje Kochana :*

Sol ja tez nie mam zamiaru sie nigdzie przenosic! E-przyjaciolek nie opuszcze! :)

Josephine nie stresuj sie, bedzie dobrze :)

Kochane ja zmykam...Ide sie polozyc i bede czekac na S. Tv sobie wlacze bo mnie juz oczy od monitora bola.
Milego dnia gadulki :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
josephine - to szczęście w nieszczęściu :-D Ale przynajmniej więcej za to mieszkanie dostaniecie :tak: A na bank coś znajdziesz :tak: Skoro to tak się ładnie sprzedało to szybciorem coś znajdziesz. A młodym się nie martw - dzieci maja niespotykaną zdolność adaptacji w nowym otoczeniu :tak: Ja też się bałam przeprowadzki na swoje z Karolą od teściów ale okazało się ze Karola woli być tu niż u dziadków chociaż jak jedzie do nich to bawi się głównie w naszym starym pokoju :-D

bibinko - dziękować :-)

mama - doczytałam że Domiemu dobrze w przedszkolu :-) To super :tak:


Jakoś się zebrać nie mogę - to kakao tak rozleniwiło :-p
 
SOL- a dziekuje;-)tak Domi sobie radzi:tak:
JAEWA- odpoczywaj kochana-do jutra i dziekuje Ci slonko:tak::-)

EWCIA- mi tez niewiele sie chce...poodkurzalam co prawde,ale jeszcze gora czeka na pozadki...wiecie ,ze u mnie tak wieje ,ze wlaczylam juz piec gazowy-mam cieplitko w domku,ale ta jesien troche za szybko przylazla...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry