reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Szczęśliwa to się cieszę :tak:

Ewcia - ładne imię chociaż jak przez 20 tygodni się myślało o chłopcu to jakoś tak abstrakcyjnie się na Emikę przestawić :-p I ciągle mówię kropek do brzuszka - jakoś nie umiem się przestawić :-p Hehe - lepiej ze teraz mam się przestawić niż przy porodzie bo wtedy to już zupełnego zonka bym miała :-D A mi też się nic nie chce więc się nie przejmuj :-) Ale ty sobie odpoczywaj i masz prawo nic nie robić :tak:

mama - od wczoraj u mnie centralne włączyli :-D Ale masz rację za szybko ta jesień przylazła :no:


Odkurzyłam szybko i chyba jednak wychodzimy a mnie taka senność ogarnia :-D
Spadam do babci jednak - do zobaczenia później :tak:
 
reklama
Kochaniutkie bede sie zegnac!!!!!
Komu do pracy temu wszleki czas :) Miłego dzionka Wam zycze i do pózniej bo pewnie wpadne do was jeszcze :)
 
Witajcie. :)

Sol - Emilka to śliczne imię. :)

Ewcia - jeszcze nam tu będziesz na mdłości narzekać, zobaczysz. :p ;)

Jaewa
- super, że na USG wszystko ok. :)

U nas zimno, jak pod koniec listopada... 9 stopni tylko...
 
Cześć dziewczyny!!!
wiecie co mam takie pytanie.mam dziś 13 dc,ze śluzem u mnie w tym cyklu w ogóle jakaś tragedia:-( , prawie nic nie mam,też tak macie?
parę dni temu był,ale nie najlepszej jakości wg mnie...kurcze,robię te testy owu no ale śluz przecież też jest istotny...
 
Dziewuszki powiedzcie mi czy powinnam sie martwic ...poszłam właśnie do wc załatwić sie .... i w kale mam krew ..... dodam ze ciężko mi było sie wypróżnić dzisiaj bo wczoraj nie byłam a tak załatwiam sie regularnie ...........
 
Cześć dziewczyny!!!
wiecie co mam takie pytanie.mam dziś 13 dc,ze śluzem u mnie w tym cyklu w ogóle jakaś tragedia:-( , prawie nic nie mam,też tak macie?
parę dni temu był,ale nie najlepszej jakości wg mnie...kurcze,robię te testy owu no ale śluz przecież też jest istotny...
NERWUSEK- ja w tym cyklu mialam Wiesiolek a mimo to sluzu bylo b.niewiele.....
Dziewuszki powiedzcie mi czy powinnam sie martwic ...poszłam właśnie do wc załatwić sie .... i w kale mam krew ..... dodam ze ciężko mi było sie wypróżnić dzisiaj bo wczoraj nie byłam a tak załatwiam sie regularnie ...........
SZCZESLIWA- a moze masz hemoroidy i poprostu one krwawią...to sie czesto zdarza w ciąży.....powiedz o tym na wizycie i ginek tam zajży-nie stresuj sie...a skoro mialas problem zeby sie wyproznic to moze bylo tak jak pisze i z wysilku pojawila sie krew..

KRAKOWIANKA -witaj:tak:


zmykam na kanape-leci ciąża z zaskoczenia-pokatuje sie troche:sorry2:


SOL- przyjemnosci u babci:tak:
 
Sol- ja do Malucha także mówię raz Kropek, raz Kropka:-p
a co najlepsze, to K. także tak mówi
ja nie mam żadnego przeczucia co do płci...


Mama- a ja właśnie się zmobilizowałam:-D
najpierw odpiszę Wam i biorę się za mieszkanko:tak:


Krakowianka
- jeżeli będą, to trudno;-) wszystko przeżyję:tak:


Szczęśliwa- przykro mi, nie pomogę...


Nerwusek- ja w cyklu kiedy zaszłam w ciążę, to miałam tyle śluzu ile kot napłakał:tak:
prawie wcale...;-)
więc wiedz, że co ma być to będzie:tak::tak:
 
Dziewuszki powiedzcie mi czy powinnam sie martwic ...poszłam właśnie do wc załatwić sie .... i w kale mam krew ..... dodam ze ciężko mi było sie wypróżnić dzisiaj bo wczoraj nie byłam a tak załatwiam sie regularnie ...........

zgadzam się z wypowiedzią mamy

a ja też się uporałam z mieszkankiem i wychodzę po jajka do sąsiadki :) miłego popołudnia :*
 
szczęśliwa, w ciąży to się dość często zdarza, choć mnie zaparcia dopadły po porodzie i długo trzymały.
Powiedz o tym ginkowi, a teraz to jedz dużo jabłek, sałata do kanapek, suszone śliwki, pij dużo wody.

mama, miłego leniuchowania.

ewunia, pogłaszcz kropka od e-cioci Marty;-):-)
 
reklama
Witam się południowo :-) U mnie ładna pogoda, typowa, słoneczna jesień (prawie, bo jeszcze chyba jest końcówka lata). Przesyłam promyczki cieplne ****** :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry