reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewcia pięknie ci dziewczyny napisały, Maciusia masz w serduszku i zawsze tam będzie.

monisia, poczytałam o twoich objawach i dla mnie to FASOLA jak nic !!!!!!!!!! do czwartku&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam.

Mary, oglądacie następny domek ? mam nadzieję, że okaże się piękny, w rozsądnej cenie i nikt was nie przebije.
 
reklama
Marta- hej Słonko :***
No pięknie to napisały, że aż się popłakałam...
jak hormony?


Lecę kąpać się i lulu.
Życzę stosunkowo udanej nocki ;)

Jutro z rana wpadnę, a potem do przyjaciółki na ploteczki i opice Maleństwa soczkiem, bo ona tylko wie i jeszcze jedna, no i oczywiście Wy ;-)
a poza tym nikt więcej i tak dłuuugo pozostanie:tak:


W takim razie do juterka :*************


Edit: i zapomniałam o najważniejszym...
od Kasi jadę prosto do doktorka... :))

Paaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
młoda - jasne że trzeba :-D Pij póki możesz bo potem już możesz nie móc :-D

Ewcia - słoneczko - nie wolno pakusiać bo się maluszek w brzuszku zmartwi :tak: Uśmiech numer 3 proszę :-D i nie szczerz ząbków :-p

mary - trzymam kciuki za oglądanie domku :-)


Spadam się wymyć i lulu bo zaraz sfiksuję :-D Mąż właśnie kazał mi powiedzieć na które z pytań do obrony mam jakiekolwiek pojęcie - z 50 znalazłam może 3 na które mogłabym coś wydukać :-D Ale będzie dobrze :-D

Dziewczynki - jakby coś pisać pw bo jutro muszę siąść do tych głupich pytań a w czwartek i piątek M ma mnie pilnować przy nauce więc nie zajrzę raczej :sorry:

monisia - trzymam w czwartek za Ciebie kciuki :tak:


Dobranoc lasencje :tak:
 
Witam was wszystkie wieczornie:-)

Ja już spokojnie oddycham . Byłam dziś na badaniu 3d z dzidziusiem wszystko wporządeczku. Wychodzi na to że jest jednak połowa 4 miesiąca czyli 14 tydzień i 2 dzień.
Serducho bije, wszytsko się rozwija i to najważniejsze.


 
Hej Laseczki
Wpadam tylko zyczyc Wam spokojnej nocki:)
Przepraszam ze mnie ostatnio nie ma ale czasowo nie wyrabiam:(
Jutro mam wolne wiec mam w planach spedzic dzien z Wami;)

Kolorowych snow zycze
BUZIAKI:*
 
Witam sie porannie (u mnie) i wieczornie z Wami :) :*
My dalej szukamy czegos na wynajem z basenem :p S wlasnie pojechal do pracy i ma po drodze pare chalupek z zewnatrz zobaczyc i czy dzielnica fajna....
U mnie jakos 26 dc i piersi strasznie mnie bolec zaczely...wrrrr. Tempka 37C sie utrzymuje poki co....
Nie nadrobie Was wybaczcie.... Za duza macie Kochane produkcje :)
Ide napic sie kawki i do napisania gadulki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki. Ja wykapana i nasmarowana balsamikiem. Czekam na Pola teraz.
jadzia to super, ze z dzidzią oki
pralinka ja tez mało bywam bo praca a potem domek, obuadek , rodzinka i wlatuję miedzy plackami a kotletem.
Jaewa witaj kobietko. Hmmm wpadnę na ten basen bez gadania daj znać tylko gdzie... Może to nie na @ cie bolą! U mnie tez dzis dziwne samopoczucie i w ogóle dziwny cykl. Może jeszcze się nie wyregulował, choc tak chciałam. Dziś brzuch boli mnie jak na @ ale pokazał się płodny sluz, choć odrobinka tylko. Podziałamy i zobaczymy ale nadziei nie mam. Miłego dnia kochana
 
reklama
Wisienka to dzialajcie!!! :) Zapraszam do siebie jak juz bedzie basen :p
Ja nie wiem jakiej dlugosci bedzie ten cykl...Poprzedni mial 35 dni ale mysle ze sie wyreguluja do 31...Wiec jak cos za tydzien powinna przyjsc @.
Piersi bardzo bola jak nigdy. Dzialalismy w tym miesiacu wiec zobaczymy :)
A Ty Kochana kiedy znowu powinnas dostac @?
Ja trzymam &&&&& za Ciebie :)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry