reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewa Nie wiem jaki będzie cykl ale jesli tak jak przed zabiegiem 31 dni to 14 wrzesnia. No zobaczymy. Ja tez za ciebie trzymam zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-) Właśnie czekam na Pola i beda przytulanki. Idę jeszcze łyknąc folik bo zapomniałam. Miłego dnia kochana ja lecę sie kłaść bo Pol wychodzi,
szczypaweczki:blink:
 
reklama
Czesc Kobitki...
Ja dopiero wrocilam z pracy, niestety ni epuscili mnie wczesniej, Ruch byla masakryczny(pracuje w macu)

Co do bety to powiem tak... odbieram wyniki a tu 0,05 czyli negatywny... Kop ogromhy i zalamka, po chwili mysle bedzie dobrze dopiero zaczelismy...

Jednak w pracy dzwoni do mnie Moj M z Mama ze zrobili mi zle badanie... Zamiast HCG zrobili mi P-ciala anty HBC II....
Przed pobraniem zapyatalam czy to beta HCG... Mowia ze tak a ze sie na tym nie znam to pomyslalam ze moze u nich to sie inaczej nazywa... Okazalo sie, ze w rejestracji siedzi jakas nie ogranieta dziewczyna... Jutro jedziemy to wyjasnik i zrobic Bete... ale juz sie nie nastawiam bo nie chce drugi raz sie dolowac

Natomiast moje TSh wynosi prawie 11 a norma jest do 4
Nawet przez rok czasu nie brania lekow nie mialam tak wysokiego hormonu a teraz biore leki w srode mam wizyte u endo wiec mam nadzieje ze mi to wyjasni...

Teraz Moj Mezus robi kolacje ja ide wziac goraca kopiel i do nauki, jutro egzamin
 
Wisienka papa Kochana ja lece na sniadanko i owocnych przytulanek :))))

Misia przykro mi ze zrobili Ci nie to badanie co trzeba ale trzymam &&& za betke i egzamin :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Napiszcie mi czy betke trzeba robic na czczo? Wydaje mi sie ze nie ale wole sie upewnic. Po tej dzisiejszej sytuacji w ogole nie mam ochoty robic tego badania :-( jak pomysle, ze znowu moge zobaczyc negatywny wynik to az mi sie plakac chce:-(
 
Napiszcie mi czy betke trzeba robic na czczo? Wydaje mi sie ze nie ale wole sie upewnic. Po tej dzisiejszej sytuacji w ogole nie mam ochoty robic tego badania :-( jak pomysle, ze znowu moge zobaczyc negatywny wynik to az mi sie plakac chce:-(

Z tego co ja slyszalam nie trzeba byc na czczo bo moja znajoma pytala i robila :tak:
Marybeth Kochana dziekuje za sliczna kartke!:-) Moja juz do Ciebie doszla?:happy:
Wisienka wybacz nie doszlam jeszcze na poczte:zawstydzona/y: ale w najblizszych dniach wysylam, obiecuje!:tak::sorry2:
 
Dzień. Dobry
monisia to trzymam mocno&&&&&&&&&&&&&&&&&& i wysyłał miliony ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~,~,~~~~~~~~
test musi wyjść pozytywnie :D

ewcia jak się czujesz? Widzę ze do lekarza się wybiera ale mam nadzieje ze wszystko będzie ok

mary obys szybko znalazła ten wymarzony dom:)

jaewa Ty tez ;) szalencze ;) jak tam? Kiedy testowanko?

Wisienka starania widzę w pełni ;). Super!!!!

Młoda, ale mi narobilas smaka ta wisniowka!!! Uwielbiam!!! I jeszcze ajerkoniak. No ale tymczasem Odpuszczam przez następny rok..

Wszystkim Wam życzę pięknych II kreseczek najszybcuej jak to bedzie mozliwe ;)
 
Maggy witaj Kochana:-D!!!!

Wlasnie nie wiem kiedy domek znajdziemy ale juz bym sie chciala wyprowadzac:tak:
Testowac bede jak mi sie @ spozni, inaczej nie testuje:laugh2: Za jakis tydzien albo troszke dluzej powinnam dostac...Tylko ja sobie moge gdybac jak nie wiem jakiej dlugosci bedzie ten cykl:szok::happy: Zeszly mial 35 dni:nerd:
Piersi mnie bardzo bola a dzisiaj mam 26 dc;-) Temperatura powyzej 37C.
A Ty Kochana jak sie czujesz? :-) :* Mam nadzieje ze dobrze bo cos ostatnio doczytalam ze zwolnilas sie z pracy wczesniej bo Cie brzusio bolal?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaewa czyli czekamy na II ;) Takie bóle masz to może coś z tego będzie ;) trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja nawet nawet nie narzekam. wczorajsze bóle ustapily po krotkiej popoludniowej drzemce wiec jest ok
 
Maggy Ty mi pisalas ale ja juz nie pamietam...Ciebie tez piersi bolaly tak wczesnie?
Dol brzucha mnie tez troche bolal rano ale juz przeszlo...Wiesz ze sie nie nastawiam bo w drugim cyklu starania to by byl cud zeby sie udalo a ja nie jestem taka szczesciara jak Ty :)
Przyznam Ci sie ze nawet owulki nie czulam w tym cyklu tylko ochota na przytulanki byla...
Ciesze sie ze juz czujesz sie lepiej :) A jak tam brzuszek rosnie? No i jestem ciekawa jak tam z waga Twoja :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hmm.. Pare dni po owulce to mnie tak dziwnie podbrzusze bolalo, miałam uczucie ciagniecua w dół. A w okolicach planowanej @ straszny ból piersi.. Taki klojacy.. Jakby parzylo.. Wiedziałam, ze to inny ból niż zwykle.. Takiego jeszcze nigdy nie miałam ;) wiec test to był robiony tylko tak dla potwierdzenia choc i take szoku byłam ;)
waga niezmienna czyli 55 teraz sprawdzalam.. Chociaż czasami 56.. Zobaczymy co będzie dalej ;)

Uciekam do pracy.. Miłego dnia ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry