reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny

Ja się dziś tylko przywitam i pojawię się dopiero po południu.
Zaraz będę wychodzić do lekarza z tą moją toxo.
Stresa mam niesamowitego, no i wkurza mnie to, że najprawdopodobniej da mi tylko skierowanie na powtórne badania, a potem będę musiała czekać 2 miesiące na kolejną wizytę - jaki to ma sens?
Ech, mykam. Do potem.
 
reklama
Kaththea no to milego dnia bez stresu zycze!
Maggy to super waga fajna no i brzusio zdrowo rosnie :p Tobie rowniez milego dnia w pracy :)
A ze mna co bedzie poczekamy, zobaczymy :)
 
Witam Was Kochane.
Ja wczoraj zakuwalam do 3 w nocy, ale strasznie zle sie poczulam, zwymiotowalam i wkoncu poszlam spac. Dzisiaj juz wstalam i bede sie uczyc dalej na 14 egzamin potem jade do lekarza zrobic ta betke...
 
witam się z wami przelotnie, bo idę sobie zrobić pierwsze dukanowskie śniadanko

a potem lecę na miasto- muszę popłacić rachunki (bo wczoraj nam sie już nie chciało), kupić prezent dla brata i kuzyna na urodziny, zanieść do Urzędu Miasta papierki na mieszkanko (może się go wkońcu doczekamy) i skoczyć do mięsnego, bo wczoraj już był zamknięty. ufff, długi dzień przede mną. a na dworze paskudnie leje i jest do bani

za te wczorajsze fochy małżon zabrał mnie do pizzerii- tu u nas (nawet nie wiedziałam, że jakas jest). cuuuuuudnie było. zarąbisty klimat w tej restauracji!!!!!!! wszystko jak w podziemiach, panował półmrok, na suficie czerwona cegła. pięęęęęęeknie było tam. a jedzonko mega smaczne i niedrogie!!!! na pewno tam jeszcze pojedziemy

dziś popołudniu przyjedzie do nas koleś, żeby podpisać na nowo umowę na internet (jednak zostajemy przy tym , co mamy) to może się okazać, że nie będę neta miała. i tak jestem zdzwiona że jeszcze jest, bo na umowie było do 31.08.

a tak jeszcze to kupiłam sobie wczoraj taki fajny płaszczyk- wiosna-jesień. bo czegoś takiego nie miałam przejściowego. i płaciłam 79zł- u chińczyka oczywiście. no i dowiedziałam się, że tam będą szukać ekspedientki, więc też tam dziś skoczę z podaniem. ale nie wiem jak to będzie, bo tam pracują po 10 godzin dziennie i w weekendy też, no a ja mam co 2 tyg. szkołę w weekendy i nie wiem czy na to pójdą, bo te chinole to wyzyskiwacze

uciekam się zbierać i robić śniadanko- otręby mam, ale dziś jeszcze muszę oblecieć całe miasto w poszukiwaniu skrobii kukurydzianej. i nie mam pojęcia gdzie tego szukać
 
Buniu oby Ci sie udala ta praca u chiniola :tak: Milego dnia Kochana!
Ja sie zmywam powoli bo S wrocil z pracy i glody jest:-D

Sciskam Was i do potem:happy:
 
Witam sie w ten piekny srodowy poranek!!!!!!!!!

Pewnie niektórzy go przezywaja bo piewrszy dzien szkoły ale u nas jakos tak specjalnie nie obchodza tego. Ida dzieciaki do szkoly i od razu zostaja na 8 godzin :)

Moja Amelka tez dzisiaj grupe zmienia wiec mama ma mały stres :) chyba zreszta wiekszy jak amelka sama :)

A jak u Was?? mama jak Twoje przedszkolaki??
 
Ja siedze nad skryptem i usypiam... Co za masakra... Karzą nam sie uczyc jeszcze takich *******, ktore w praktyce do niczego nam:angry::angry:

Tak zajrzalam w swoje wykresy, ze dzisiaj zaczal mi sie 43 dc:baffled:
 
Witam i ja :)


Maggy- tak dziś wizyta, wiadomo, że Didzi jeszcze nie zobaczę, ale niech chociaż doktorek sprawdzi bliznę:tak:
No i oczywiście MUSI BYĆ DOBRZE


Jaewa- ja w poprzedniej ciąży tak miałam, że chyba z ponad tydzień przed spodziewaną miesiączką zaczęły mnie cycolki boleć. No i @ już nie przylazła;-)

Buniu- super, że wyszłaś z mężem:tak:
no i trzymam &&& aby poszli na rękę z pracą i przyjęli :*************

Misia- Renna
- heeellołłłłłłł
 
ewcia- ja tez bylam jakos w 5 tygodniu ciazy i lekarka potwierdzila, ze wszystko jest ok... przynajmniej do tamtego momentu :) a ja juz bylam bardziej spokojna :)
dobrze, ze idziesz :)
 
reklama
Maggy- ogólnie miałam iść dopiero za ok 3 tyg., ale doktorek kazał w tym tygodniu...
Może nawet i lepiej...:tak:

A Ty Kochana jak się czujesz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry