reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorotko- niby tak, ale mi się ciągle wydaje,że za mało...
Chociażby dziś... przez tę hu**** pogodę nie pojechałam
i teraz będzie miał ciemno...:-(
 
reklama
Kochanie oni z moim Dzwoneczkiem po chmurkach skaczą, weseli i usmiechnięci, amorki dwa i na pewno nie jest mu ciemno. Tulę cie i nie mysl tak, moja mam , twój tato bawią się z wnukami na niebiańskich łąkach łapia niebiańskie motyle a niebiańskie słoneczko im świeci...
 
Hej staraczki i mamusie! :happy:

Jak leci? Są jakieś dobre wieści?

Przepraszam, ale nie miałam czasu Was poczytać dziś... :zawstydzona/y::sorry2: Wstałam późno obudzona przez mamę! :-D:szok: Oporządziłam chatę, obiad, sprzątanie... Jeszcze mi się udało na jogging wyskoczyć, i zaraz przyjechał M. z pracy, więc obiad... No i nawrzeszczałam na niego trochę... :sorry2::sorry2: A on tak na mnie bardzo poważnie spojrzał i mi mówi, że ja w ciąży jestem chyba, bo tak na niego wrzeszczę, jak nigdy wczesniej! :szok::szok::szok: Oooojjj, tyle bym dała, żeby miał rację... :tak:

W międzyczasie toczy się dalej sprawa sprzedaży mieszkania, więc sporo na głowie mamy i dlatego tak Was tylko podczytuję... :sorry2: A w czwartek jedziemy obejrzeć dom. :happy:

Siadam Was poczytać troszkę!

Mamuś - 100000000000000000 latek dla Zuzanki - ucałowania od e-ciotki! :-)
 
monisia - dzisiaj nie miarodajne bo cały dzień kopie - chyba że kopie do nowych koleżanek i kolegów :-D A odpisywałam chyba większej ilości staraczek więc może być maj ciekawy :-D A ja wtedy miałam względnie regularne cykle 25-27 dni ale ja miałam wycieczkę trochę dalej i skrajną zmianę klimatu bo tydzień w Hiszpanii i tydzień w Szwajcarii więc to trochę co innego niż do nas nad morze :-D Potem jak jeździłam w góry nie miałam już takich superlatyw - jak miała przyjść to przyszła :sorry:

ewcia - nie będzie miał ciemno bo twoje serduszko jest dla niego światełkiem :tak: A to maleństwo jest silne i zobaczysz że wszystko będzie ok :tak: Musi być :tak:

Mąż mnie trochę rozmasował i odrobinę pomogło więc zostaję w domciu nie będę strofowała lekarza :-p A zaraz sobie włączę masaże w fotelu to powinno być lepiej :tak:


E no dziewczyny bez ryczenia mi tu proszę :tak: bo ja się poryczę z wami :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wisieńko - witaj! Jak samopoczucie? W pracy wszystko dobrze? Czytałam wcześniej, że plan super wyrobiłaś. :happy: Mam nadzieję, ze we wrzesniu tak samo będzie! No i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na staranka! :tak:
Sol - &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za obronę! :happy:
Monisia - trzymam moooocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za teścik, kochana! :happy::happy:
Mlodam - witaj! :happy: Jak tam u Ciebie?
Lilith, Jol - czytam, że @ przyszła. Przykro mi, kochane, ale ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&& na następny cykl. :yes:
Misia - jak Twoja beta, kochana? Odebrałaś wynik? Nie mogę znaleźć... :sorry2:
Ewcia - jak Twoje samopoczucie, mamusia? ;-)
 
Mary- pod względem ciąży ok:tak:


Sol, Dorotko-
no to sobie poryczałam przytulona do K...
Już mi lepiej, zapaliliśmy w domku świeczuszkę...


Sol- to super, że trochę popuściło:tak:
 
reklama
Ewcia nie płacz!!! proszę... nie dobijaj się że nie pojechałaś. Robisz wiele, więcej się nie da. Podziwiam Cię, nie wiem czy ja w podobnej sytuacji miałabym tyle siły by robić tyle co Ty...
Teraz musisz się uśmiechać a nie smutać, bo jak Ty smutna to maleństwo smutne, a nie takie ma być! ściskam
Wisienka ja dzis miałam sosik pomidorowy z makaronem i mieskiem, mniammmmusne było
pracy mam fula, boje się jutra. bedzie nie ful tylko szał...
mery u mnie do przod. w sobote bylismy na weselu wiec poszaleliśmy sobie, pojedlismy dobre rzeczy, mniammm. W czwartek wizyta w poradni, w nastepny u gina, musze badania porobic, i czekam jeszcze dwie @. skończyłam właśnie pierwszą także krok blizej ostatniej.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry