reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary- pod względem ciąży ok:tak:

Ewcia - to dobrze, że pod wzgledem ciązy dobrze! Czyli dzidzia ma tam dobrze w brzuszku. A psychicznie - wiem, ze Ci ciężko... Tulę... Dobrze, że masz tam ramię do przytulania! :tak: Ściskam mocno i pogłaszcz się po brzuszku ode mnie! :tak:


Mnie brzuch boli już te parę dni - raz kłucie w lewy jajnik, raz ból w dole brzucha... Uff... A tu jeszcze z tydzień minimum do terminu @... :confused: I taka wredna jestem, aż mi szkoda tego mojego M. :sorry2:


Mlodam - super, ze się dobrze bawiliście! :tak: A te dwie @ szybko zlecą, zobaczysz! I zaraz znów staranka będą możliwe. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze staranka! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wywaliło mi kompa.
mary witaj kochana, my na jednym wózku jedziemy z tym mieszkaniem bo my tez w trakcie wyboru.

O, widzisz! A macie już coś na oku? My mamy teraz 3 domy do obejrzenia. I doszliśmy do wniosku, ze dobrze wyszło, ze nie kupiliśmy tego poprzedniego. :tak: Może tak miała być? Tam było naprawdę dużo do zrobienia! :szok: Ale powodzenia - obyście znaleźli wymarzony, ciepły, rodzinny dom! :happy:
 
eeetam zaraz na kacu :p to tylko naleweczka :D no wiesz jakoś rok szkolny trzeba zacząć :D hihihi

mery dobranoc

Ewcia wiesz ja bym chciała aby było tak, że nie mogę sobie czasem % wypić, ale cóż. takie zycie i mogę jeszcze 2 miesiące. Bo obyśmy od razu wykombinowali jak będzie można. :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry