reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JoL ja bym chciała żeby było tak prawie 2 lata różnicy ale nie wiem czy nie porywam się z motyką na słońce:-Dobym nie żałowała tej małej róznicy potem:-p
 
reklama
Monisia u mnie dwa tygodnie po zapłodnieniu test był negatywny - i to ten o czułości 10 ml także powtórz test za kilka dni


a tak w ogóle to witam sie kochane

Sol kiedy idziesz do gina i dowiesz się co masz w brzuszku ??

JoL - trzyma kciuki żeby była fasolka &&&&&&&

Ewcia jak samopoczucie ??
Ile po terminie @ był negatywny????
LANJAA - witaj :) Życzę II kreseczek, jak najszybciej!!!!
 
MAGGY- oj tule kochana-leż jeśli mozesz-pewnie macica sie rozciąga...pośpij moze bedzie lepiej:tak:

JOL- a kiedy testujesz??bo jakos w tym tygodniu co??;-)

LANJAA- hejka- powodzenia w planach-ja jak urodzilam Domisia to Zuza miala rok i 11 m-ce i żyje i wiesz co -nie narzekam:-D:-D:-Djest super a teraz walczymy o kolejne....
 
Udało mi się dodzwonić do promotora i ugadać w dziekanacie - bronię się 4 września jednak - nie umiem nic z pytań, dobrze że chociaż wiem o czym pisałam. A moim recenzentem ma być mój dziekan który notorycznie próbuje mnie zagadać na śmierć - idę się powiesić z takim składem :no:

Spadam usypiać Karolę i chyba muszę się z tym tematem przespać :sorry:

Wracam do was po obronach bo chyba będę musiała się zacząć uczyć bo inaczej będę w dupie :-(
 
lanjaa, nie pożałujesz na pewno ;-)i ja też nie !!!
nie wiem, jak twoja Julcia, ale moja Zuzu przy innych dzieciach to nie to samo dziecko ... normalnie wszędzie jej pełno, wszędzie wlezie, przy wszystkim wstaje, zabawki są dobre na chwilę, ale lepsze kable, kontakty, szuflady itp ... a jak są inne dzieci, to siedzi jak zaczarowana albo łazi za nimi krok w krok i patrzy na nie z takim zainteresowaniem, że gały prawie z orbit wychodzą, nawet zabawkami się ładnie bawi ...
koleżanki, które mają dzieci z małą różnicą mówią, że dla małego nie ma lepszej interaktywnej zabawki niż starsze dziecko ... a starsze małym się nie nudzi i cały czas by je zabawiało :-)
na pewno wyjątki od tej reguły są, ale nasze dzieci nimi nie będą ;-)
 
Sol, uda się na pewno !!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&
Mama, testuję jutro ... właśnie muszę się do apteki wybrać, ale czekam, aż się Zuzu obudzi ... a ta moja córa chyba nie chce rodzeństwa, bo już ponad 2 godz śpi :sorry2:
 
No fakt, Julia przy swojej kuzynce o rok starszej zupełnie się zmienia:-DTo mnie pocieszyłaś. W sumie jakoś dam radę bo mam mamę do pomocy. Boje się tylko ciąży żebym nie musiała leżeć:-(ale po co się za wczasu martwie:zawstydzona/y:
 
Hejka Dziewczynki:)

Troszke mnie nie było...Dopadły nas problemy zdrowotne w rodzinie. Moja siostra jest bardzo ciężko chora,nie wiadomo ile czasu jeszcze z nami bedzie...Jak na razie podjęła leczenie( niestety to leczenie tylko przedłuża o jakiś czas zycie,a nie leczey tej przeklętej choroby..!),wiec ciagle szpital,szpital...

No a my z J. ciągle działamy w sprawie dzidziusia. Chciałabym żeby Natka miała jak najszybciej kompana do zabawy:)

U Was też staranka pełną parą widzę.

Achhhhh! gratulacje tym szczęściarom,którym sie udało:) no i kcikasy sciskam za Nas ciągla starających się.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry