reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
EWCIA- hahahaha:-D:-Ddzieki!!
ale mam nadzieje,ze bedzie 1:tak:;-)i ze bedzie....

MONISIA- no mysle ,ze warto zrobic jeszcze 1 ostatni test i czekac....nie wiem czy nie bedzie tak ,ze jesli nie jestes w ciąży to dostaniesz @ kilka dni po powrocie do domu....

życze Ci ciaży-Ty wiesz!!!ale nie nastawiaj sie tak bardzo b bedzie okrutnie bolalo.....
mam nadzieje,ze zdabedziesz gdzies strumieniowy test i ie wyjani:tak:

jade z dziecmi do pediatry-papa;-)

Pewnie kazda by się nastawiała....staram sie nie, ale to nie jest latwe...z testem raczej poczekam az zajade do domu, więć jeszcze co najmniej 5 dni...
 
EWCIA- no i git:tak::tak:
SOL- dzieki-moze byc i 2-wozek zamowie u Marylki a ubranka bedzieci mi wysylac po swoich dzieciach:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dtaki mam plan jak beda blizniaki-mysle ,ze z Wami nie zgine:laugh2::laugh2::rofl2:

KINGA- trzeba wierzyc ,ze sie nasze doczekaja rodzeństwa:tak:
i to mi sie podoba :):):):):)

my Ci tu zginąć nie damy !!!!!!!!!!!!!!
 
Marylka- no właśnie, gdzieś z początkiem kwietnia dam Ci zarobić;-):-D
tylko będę musiała porozglądać się dokładnie co będę chciała:-p
 
Marylka- :**
Wózek mniej więcej wiem jaki, łózeczko także, pościel też, no, ale tego to parę kompletów więc gitara:tak::rofl2:
 
Witam ...

u nas dzisiaj masakra jakaś, a nie pogoda :angry:
i humor też nie najlepszy ... dzisiaj 12 DPO i niestety spadek temp :-( liczę na to, że jakiś błąd się wkradł ... w nocy kilka razy wstawałam poprawiać małą, bo kręci piruety po łóżeczku i co rusz któreś odnóże utknie między szczebelkami ...
wiem, że liczy się pierwszy pomiar, ale potem zmierzyłam jeszcze raz i temp podwyższona :baffled: dziewczyny mierzące ... myślicie, że jest jeszcze sens kupować test ??? bo jutro rano chciałam robić ...
objawów @ jak na razie brak

Kinga, tekst Filipka rozbrajajacy ;-)
Mama, 100 lat dla Zuzanki !!!!!!!!!!!!!! też mi się łezka zakręciła jak przeczytałam co powiedziała ... piękne to jest, jak dzieciaki czekają na rodzeństwo !!!
a dietę olej !!! i bierz się za wcinanie tortu ;-) odchudzać się bedziesz po porodzie :tak: mi po odstwieniu Zuzu od cyca przybyło 3 kg :zawstydzona/y: ale mam gdzieś ... po co zrzucać kg, jak tak na prawdę czekam na dodatkowe ;-)
Marcepanek, rzeczywiście chudzinka z Ciebie :tak:a brzusiem się nie martw!!! 10 tydz to jeszcze bardzo wcześnie ... a potem i tak w cale nie musi być duży ... mój dobrze po 20 tyg zaczął przypominać ciążowy ...a jak już po terminie chodziłam na KTG, to nie raz patrzyli ma mnie jak na UFO, co się w 6 miesiącu o KTG dopomina ;-)ale miny, jak mówiłam, że to 42 tydz - bezcenne :-D
w stare jeansy do samego końca wchodziłam ... tylko na gumkę zapinałam, bo brakowało ok. 3 cm ;-) a dzidziol w brzuchu nie mały, bo 3600 ...
Sol, nie denerwuj się kochana ... uczelnie to specyficzne miejsca ;-) cokolwiek by ni było, i tak się obronisz na wspaniałą, brzuchatą 5 !!!!!!!!!!
Ewcia, kciuki za jutrzejszą wizytę !!!!!!!!!! Zuzu ma taką pościel w paseczki - tęczowe :tak: śliczna jest ;-)
Monisia, a ile ty po terminie @, bo ja przegapiłam ??? mam koleżankę, której tydzień po test 1 krechę pokazywał, a w ciąży była :tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Jol- ja teraz tak miałam, że przez ileś dni miałam temp. 36.5,
potem kolejny dzień 36.4, następny 36.3 i byłam pewna, że na następny znów się obniży i przylezie @
a jednak na kolejny dzień nie spadła, a skoczyła do 36.7:tak::tak:

Zaraz wrzucę temp. z całego cyklu ;)

31.07- 36.2 ( dzień @)
01.08- 36.2
02.08- 36.3
03.08- 36.1
04.08- 36.2
05.08- 36.0
06.08- 36.2
07.08- 36.1
08.08- 36.2
09.08- 35.9- mierzona godz wcześniej
10.08- 36.1
11.08- 36.2
12.08- 35.9 owulka
13.08- 36.0
14.08- 36.1
15.08- 36.1
16.08- 36.2
17.08- 36.2
18.08- 36.4
19.08- 36.4
20.08- 36.5
21.08- 36.5
22.08- 36.4 godz wcześniej
23.08- 36.5
24.08- 36.5
25.08- 36.5
26.08- 36.4
27.08- 36.3
28.08- 36.7
29.08- 36.6 - pozytywny test
 
Ostatnia edycja:
Ewcia, no to mnie pocieszyłaś ... jak Zuzu wstanie chyba zawinę ją w chustę i pójdziemy do tej apteki ...
u mnie od owulki skacze pomiędzy 36.6 a 36.9 ... dziś rano zleciało do 36.5 :baffled: ale w ciągu dnia cały czas mam powyżej 37, więc może rzeczywiście nie wszystko stracone ...
 
reklama
JOL - 5 dni po terminie, ale jestem na wczasach....
Dziewczyny - wymysliłam taka teorię - jeśli kochalismy sie 12go, a zołnierzyki czekaja nawet ok 5 dni, to dajmy do zaplodnienia doszło 17go i 10 dni na zagniezdżenie, to mozliwe, ze zagniezdzenie moglo być dopiero 27go, a wię 4 dni temu, więc test może jescze nie zadziałać , tak????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry