reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kalamandyna - różyczka nie jest fajna :no: ale lepiej teraz niż w ciąży :tak:

bunia - wiem wiem ale mam już fotel cały zasikany bo szanownej damie nie chciało się wstać i siąść na nocniku :dry: zastanawiam się jakie szkody prócz mokrych dywanów i fotela będę miała. Mam nadzieję że nie będę musiała niczego po kupie szorować :no: a pranie robię na bierząco bo by mi dzisiaj zabrakło ciuchów na zmianę :dry:


Która się orientuje ile jest kary za zamordowanie teściowej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sol nie ma kary nie ma, strzela.gif
 
Renna 7 miesiecy nie masz @ i dopiero teraz do lekarza poszlas:(?

Kochana ja bylam u lekarza miesiac po pdstawieniu tabletek i mówiam ze nie mam miesiaczki to swierdzi ze to normalne i ze nawet moze potrwac do 3 miesiecy. po 3 miesiacach jak poszlam to powiedzial ze mam jeszcze poczekac i tak czekalam az poszlam do innego i skierowal mnie na badania!!!!
 
kalamandyna - różyczka nie jest fajna :no: ale lepiej teraz niż w ciąży :tak:

bunia - wiem wiem ale mam już fotel cały zasikany bo szanownej damie nie chciało się wstać i siąść na nocniku :dry: zastanawiam się jakie szkody prócz mokrych dywanów i fotela będę miała. Mam nadzieję że nie będę musiała niczego po kupie szorować :no: a pranie robię na bierząco bo by mi dzisiaj zabrakło ciuchów na zmianę :dry:


Sol pamiętam jak ja uczyłam córę sikania na nocniczek. Kupiliśmy taką mini toaletę, dosłownie miniaturowy kibelek, pokazałam, wyjaśniłam do czego służy, zdjęłam wszystkie wykładziny i dywaniki, tak, żeby były gołe podłogi. Założyłam krótkie spodenki (to lato było) i czekałam na efekty. W pierwszy dzień sikała po nogach aż miło, od razu ją przebierałam i tłumaczyłam. Na drugi dzień straciłam cierpliwość i zostawiłam jej te mokre majty na tyłku. Kupa na podłodze była tylko jedna, drugą już zawołała a siku do nocnika zrobiła po dwóch dniach chodzenia w mokrych gaciach. I od tamtej pory nigdy nie zesiusiała się do łóżka, chociaż czasem jeszcze nie wytrzymała poza domem. Miała wtedy półtora roku.

Miałam też u siebie chłopca jakiś czas, miał 3.5 roku i jeszcze chodził z pieluchą. Przez cały rok nie nauczył się załatwiania do nocnika i szczerze nie wiem jak długo jeszcze chodził z pieluchą, bo nasze drogi się rozeszły.

Czasem to kwestia indywidualna a czasem tylko wytrwałość i konsekwencja rodziców ;-)
 
Która się orientuje ile jest kary za zamordowanie teściowej?

wydaje mi się że @ i ciąża to okoliczności łagodzące-> jakby nie było i tu i tu burza hormonów. a ty sie zaliczasz pewnie sędziemu będziesz musiała piwo postawić i na tym się skończy. więc do dzieła-> ja może swoja też od razu uciszę
 
Hope - no niestety ja dywanów nie mam jak zdjąć bo są pod meblami i ni w kij nie idzie żebym sama je zdjęła :-D Widzisz - sęk w tym że ona woła jak jej się przypomni albo jak ja idę to też zrobi. Nie ma objekcji przed nocnikiem tylko się zapomina bo jest czym innym zajęta :-D Ona jest strasznie roztrzepana i po prostu zapomina że ma wołać :-D Dlatego od razu jej trzymam mokre ciuchy żeby skojarzyła - mam nadzieję że do końca wakacji wyjdzie z pieluch bo chcę mieć trochę przerwy między pampersami :-D

klopsik - chyba sądy są innego zdania :-D

bunia - zbrodnia w afekcie tak zwana :-D
00020662.gif
A jak sędzia będzie młody to mogę mu nawet i co innego postawić :-p ... np flaszkę burbona :-D
 
Sol- przechodziłaś różyczkę jako dziecko czy jako osoba dorosła?
Wydaje mi się, że dziewczynkę jest łatwiej i szybciej nauczyć sikania do kibelka niż chłopca. Niech chodzi w mokrych majtach, a Ty zaciśnij zęby bo ważne jest żebyś była wytwała i cierpliwa jak napisała Hope:-)

renna- ale lekarz Ci się trafił, dobrze że zmieniłaś.
 
Renna to lekarz od 7 bolesci jak widze...

Ale sie narzarlam znowu, jak swinka...


Matko jak mi ie do pracy nie chce... A mialam miec dzisiaj wolne..
 
kalamandynka - jak miałam 6 lat mama przytargała ze szkoły bo nauczycielka :-p a siostra się nie zaraziła :-D Ja przechodziłam w dzieciństwie wszelkie możliwe choroby dziecięce wiec mam spokój :-D


Po latach spotkało się trzech przyjaciół z LO. Chcąc, nie chcąc rozmowa zeszła na teściowe.

- Ja - mówi ten z IVd który skończył medycynę - załatwię gdzieś cyjanek i dodam kur*** do kawy.

Ten po politechnice ( z IVc), zapodaje swój pomysł:
- Wezmę ku*** pożyczkę, kupie starej pipie Renault Clio i przetnę przewody hamulcowe. Niech się rozwali na drzewie, su**.

Gość z klasy sportowej, którego losy rzuciły na AR, mówi:
- A ja kupię dwadzieścia tabletek Ibupromu, wezmę to wszystko do gęby, przeżuje, zrobię z tego kule, wysuszę ją w mikrofali, i zostawię na stole w kuchni.
- Ale po co ? - pytają koledzy
- Wejdzie ta stara raszpla do kuchni, zobaczy kule i powie "Ale wielka tabletka Ibupromu". A ja wtedy wypadnę z łazienki i pier****nę ją siekierą w plecy.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry