reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
łi łi jutro

aż do kolejnej niedzieli. więc dziś się z wami popołudniu pożegnam, bo jutro o 6 wyruszamy, a wrócimy w kolejną niedzielę i zamelduję się w poniedziałek, no bo trzeba będzie odpocząć rozpakować się i wogóle
...ale masz fajnie:)))
Witam wszystkich!!!!! Chcialam Wam tylko napisac ze wczoraj testowaam bo od tygodnia mnie mdli strasznie rano ale niestety - NEGATYW!!!!!!!! :-( milego dzionka wszystkim zycze !
Przykro mi lecz jak mówią dziewczyny...dopóki nie ma @ jest nadzieja:)

Agusia wczoraj Ci juz nie odpisalam bo tylko wpadlam sie w nocy przywitac i wylaczalam lapka...
Ja tez tak pozno z pracy wrocilam dopiero:-(

Pralinko rozumiem:)
 
reklama
Renna
Wiem jak Ci ciezko...
Mysle ze kazda z nas wie, ale nie wolno sie poddawac!
Nie tym razem to nastepnym, wkoncu zostaniemy mamami:tak:
 
reklama
Moje dziecię jest niereformowalne :dry: Dzisiaj podjęłam kolejną próbę odpampersowania i nosi majtki i już jedne ze spodniami ulała a teraz drugie ale się wściekłam i jej nie zmieniłam od godziny - niech poczuje że w mokrym nie jest fajnie - ale ona sobie nic z tego nie robi :szok: mokre? no mokre i już :wściekła/y: Aaaaaaaa..... Następnym razem jej kupę tak zostawię - ciekawe czy jak jej dupę odparzy to też nie będzie reagowała :wściekła/y:

Idę się położyć póki koleżanki jeszcze nie ma :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry