reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama - no ten czas zapitala równo :sorry: ja nadal trzymam kciuki za kwietniowy termin :-) Ale jak masz zacząć brać estrogen i luteinę to maj też nie jest wcale taki brzydki - można od razu na spacer wyjść :-)


Spadam się położyć :-) Porządki na moim wątku porobiłam więc mogę iść się pobyczyć :-) Mąż karmi Karolę a ja już zjadłam kolacyjkę i w sumie mogłabym iść lulu gdyby nie fakt że jak teraz pójdę spać to wstanę o 1 :-D śmieszna pod tym względem jest ciąża - niby kobitka powinna się wyspać bo po porodzie sobie nie pośpi a tu bezsenne noce :-D
 
reklama
mamuś nie smutaj.
sol co to się dzieje? Nie możesz się martwić fasolka już czuje twoje smutki i radości.
A mnie mdli i to tyle...cały dzień...
 
Mężuś z siostrzeńcem grają w samochody:) Psiak wybiegany więc mam chwlkę:)

Sol - współczuję strasznie! I wiem że to strasznie trudne być dobrej myśli po takich wiadomościach:(( Kurcze mam nadzieję że będzie dobrze i kropek będzie zTobą w brzuszku aż do szczęśliwego rozwiązania... Zresztą nic innego Ci niestety nie pozostaje niż być dobrej myśli i wierzyć że będzie dobrze!

Mamuś a no boli serduszko ja się pojawia już taki wątek... Też to przeszłam:(( Ale maj też fajny miesiąc!

Marcepanek współczuję mdłości:((
 
Witam dziewczyny :-)
juz dwa razy wchodziłam na bb ale nie miałam czasu dokładnie poczytać :crazy:
rano sprzątanie potem z Zosia do lekarza ,spacer potem miałam gości Jak pojechali to znowu sprzątanie:rofl2: Zosie kąpać i położyć spać itd.No cały dzień na nogach dzisiaj ...Wiecie wczoraj mnie trochę mdliło a dzisiaj znowu żadnych objawów :sorry:
No i mam 34 dzien cyklu to powinno chyba na suwaczku pisać 4 tyg i 6 dni? czy już źle liczę?

Sol jejku mam nadzieje że wszystko będzie ok. Bierz leki i dużo leż

mama masz dwoje dzieci z lata więc może trzecie też chce się urodzić już bliżej lata:tak: Bierz lekarstwa,spokojnie działajcie i na pewno już niedługo będziesz w ciąży :tak: a maj też fajny miesiąc ja mam w maju urodzinki:tak: i nawet męża dwie bratowe też są z maja:rofl2:

bunia :-) oj lubię czytać twoje posty:tak::-) baw się dobrze z koleżanką:tak:

mary-beth jak pomalujesz już wasz dom to potem może do mnie wpadnij pomalować :sorry::rofl2::-)

Hope fajne pieski :tak:
 
SOL, się porobiło... trzymam kciuki za twojego kropeczka, żeby był silny i nie wywinął żadnego numeru.

pysia, dawaj mi te ogórki, mam ogromną chęć !!!!!!!!!!!!!!
Monia, widocznie tobie też pisany maj tak jak mamie.

wisieńka, zrób przerwę w pakowaniu i posiedź z nami na bb
 
Witam!
Nie mam czasu wszystkiego czytać, prędkość macie w pisaniu że hoho!!!!
Ja mam jakieś przeczucie że jednak jestem już w ciąży... nastawiam się pozytywnie :-)
Przy pierwszej ciąży udało się w drugim cyklu starań więc może teraz już w pierwszym?
Ale maj to też super miesiąc na urodziny! (ja jestem z maja)
 
Witam wieczorkiem :)) ja tylko na chwilkę, gdyż idę zabić czas filmem


Sol- bardzo dobrze Cię rozumiem i wiem przez co teraz przechodzisz... :((
Mi w 15 tygodniu odeszły wody i lekarze nie dawali szans, twierdzili, że w ciągu tyg. poronię i co?? I Maciuś wytrzymał kolejnych 10 więc proszę się tylko DZIŚ wypłakać i od jutra walczyć o każdy dzień, tydzień, miesiąc... bo Kropek na pewno się nie podda!!!
 
Sol

Trzymam kciuk i jestem myślami z tobą mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
Ja też tylko o to się martwię by wszystko było ok.


 
reklama
ja sie zagadalam ponad godzine z kolezanka ktora pracuje w aptece ,pozalilam sie jest mi lzej ona mi powiedziala sporo o tym Estrofemie-niestety to czyste hormony wiec juz wiem ,ze znowu mi przybedzie kg:wściekła/y::wściekła/y:ale wiem tez ze nie mam wyjscia:sorry:

JADZIA,ZAPMARTA,KOZICA,EWCIA,SOL,PYSIA,MERY,MONIA,MARCEPANEK- I wszystkie ktorych nie wymienilam pozdrawiam i mowie dobranoc.
padam po dzisiejszym dniu,ide pod prysznic i spac-Tomi na siatkówce...
karaluchy!!! :):)) I do jutra!!
wisieńka,bibinka- mysle o Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry